Maç Listesine Dön
Romanya Liga III - Serie 8 • 06.11.2026 — 15:00

Viitorul Cluj

Elo: 1531
λ (Beklenen Gol): 2.18
VS
Başlamadı

Sânmartin

Elo: 1504
λ (Beklenen Gol): 1.20
Model Güven Derecesi:
%73
Veri Kalitesi Bildirimi: Ev sahibi ekibin son dönem maç verisi 5'ten azdır (4 maç). Lig ortalamasına doğru yumuşatma ağırlığı artırıldı. | İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Viitorul Cluj - Sânmartin mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 2.18, Dep: 1.20 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Viitorul Cluj %58.9 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %65.6, Karşılıklı Gol Var olasılığı %62.7, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %21.5 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %93.9
AI Sharp Pick (Yüksek Model Mutabakatı)
MS 1 (Ev Sahibi Galibiyeti)
Hibrit İhtimal %53.3
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4% Elo: 32.4% Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Viitorul Cluj xG 2.35
Dengeli
Sânmartin xG 1.55
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi) %58.9
X (Beraberlik) %21.5
2 (Deplasman) %19.6

Çifte Şans 1X: %80.4
Çifte Şans X2: %41.1
Çifte Şans 12: %78.5
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %95.8 0.5 Alt: %4.2
1.5 Üst: %85.7 1.5 Alt: %14.3
2.5 Üst: %65.6 2.5 Alt: %34.4
3.5 Üst: %43.7 3.5 Alt: %56.3

KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var %62.7
KG Yok %37.3
En Olası Skorlar
Top 6 Skor
2-1
%9.7
1-1
%9.6
2-0
%8.1
3-1
%7.1
1-0
%6.8
3-0
%5.9

İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %44.1 İY X: %36.9 İY 2: %19.0
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %77.2 İY 0.5 Alt: %22.8
İY 1.5 Üst: %45.6 İY 1.5 Alt: %54.4
İY 2.5 Üst: %19.3 İY 2.5 Alt: %80.7
İY 3.5 Üst: %6.5 İY 3.5 Alt: %93.5
Korner Analizi (İY & MS)
Poisson
Toplam Beklenen Korner (λ)
Ev 6.46
+
Dep 4.3
=
Toplam 10.77
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %74.7 8.5 Alt: %25.3
9.5 Üst: %63.4 9.5 Alt: %36.6
10.5 Üst: %51.2 10.5 Alt: %48.8

İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.95 Korner (Ev: 2.97, Dep: 1.98)
İY 4.5 Üst: %55.1 İY 4.5 Alt: %44.9
Korner Galibiyeti (1-X-2) Ev: %69.3 | Eşit: %10.0 | Dep: %20.7
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / Faul
Beklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev ~1.95
+
Dep ~2.3
=
Toplam ~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4 3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0 4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5 5.5 Kart Alt: %74.5

KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali: %17.3
Ev KK: %7.7 Orta Risk Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum Hacmi
Beklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut 27.8
Ev: 17.3 • Dep: 10.5
İsabetli Şut 9.8
Ev: 6.2 • Dep: 3.6
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %88.8 21.5 Alt: %11.2
23.5 Şut Üst: %79.2 23.5 Alt: %20.8

İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %75.8 7.5 Alt: %24.2
8.5 İsabetli Üst: %64.0 8.5 Alt: %36.0
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model Düzeltmesi
Viitorul Cluj
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Sânmartin
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi Dengeli Sendika Hattı
Viitorul Cluj (-0.75)
@1.90
%52.7 İhtimal
İade (Push): %0.0
Sânmartin (+0.75)
@2.11
%47.3 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi Dengeli Gol Hattı
+3.25 Gol Üst
@2.10
%47.6 İhtimal
İade (Push): %0.0
+3.25 Gol Alt
@1.91
%52.4 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
Handikap Çizgisi Ev Adil Oran Ev Şans (%) İade (Push) Dep Adil Oran Dep Şans (%)
-1.50 @2.80 %35.7 %0.0 @1.55 %64.3
-1.25 @2.49 %40.2 %0.0 @1.67 %59.9
-1.00 @2.18 %45.9 %22.3 @1.85 %54.1
-0.75 Ana Hat @1.90 %52.7 %0.0 @2.11 %47.3
-0.50 @1.72 %58.0 %0.0 @2.38 %42.0
-0.25 @1.53 %65.2 %0.0 @2.87 %34.8
0.0 @1.34 %74.4 %22.1 @3.90 %25.6
+0.25 @1.29 %77.6 %0.0 @4.46 %22.4
+0.50 @1.25 %80.0 %0.0 @5.01 %20.0
+0.75 @1.17 %85.2 %0.0 @6.73 %14.9
+1.00 @1.10 %91.0 %12.0 @11.06 %9.1
+1.25 @1.09 %91.5 %0.0 @11.81 %8.5
+1.50 @1.09 %92.0 %0.0 @12.56 %8.0
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
Gol Çizgisi Üst Oran Üst (%) İade Alt Oran Alt (%)
+1.75 @1.19 %83.7 %0.0 @6.13 %16.3
+2.00 @1.23 %81.6 %20.7 @5.43 %18.4
+2.25 @1.39 %72.2 %0.0 @3.59 %27.8
+2.50 @1.54 %64.7 %0.0 @2.83 %35.3
+2.75 @1.66 %60.3 %0.0 @2.52 %39.7
+3.00 @1.84 %54.5 %22.5 @2.20 %45.5
+3.25 Ana Hat @2.10 %47.6 %0.0 @1.91 %52.4
+3.50 @2.37 %42.2 %0.0 @1.73 %57.8
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)
Ev \ Dep 0 Gol 1 Gol 2 Gol 3 Gol 4 Gol 5 Gol
0 Gol 4.2% 3.5% 2.5% 1.0% 0.3% 0.1%
1 Gol 6.9% 9.8% 5.5% 2.2% 0.7% 0.2%
2 Gol 8.3% 10.0% 6.0% 2.4% 0.7% 0.2%
3 Gol 6.0% 7.2% 4.3% 1.7% 0.5% 0.1%
4 Gol 3.3% 3.9% 2.4% 0.9% 0.3% 0.1%
5 Gol 1.4% 1.7% 1.0% 0.4% 0.1% 0.0%
Viitorul Cluj — Son 5 Maç
G vs Unirea Dej (D)
0 - 2
G vs Academica Recea (E)
6 - 2
B vs SCM Zalău (D)
0 - 0
B vs Bihorul Beiuş (E)
1 - 1
Sânmartin — Son 5 Maç
M vs Unirea Dej (D)
2 - 0
M vs Academica Recea (E)
1 - 5
B vs SCM Zalău (D)
1 - 1
M vs Bihorul Beiuş (E)
0 - 1
M vs Minaur Baia Mare (E)
0 - 4
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.