Maç Listesine Dön
Romanya Liga III - Serie 6 • 06.11.2026 — 15:00

Unirea Bascov

Elo: 1486
λ (Beklenen Gol): 1.29
VS
Başlamadı

Păușești

Elo: 1510
λ (Beklenen Gol): 1.11
Model Güven Derecesi:
%68
Veri Kalitesi Bildirimi: İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Unirea Bascov - Păușești mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.29, Dep: 1.11 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Unirea Bascov %39.5 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %43.0, Karşılıklı Gol Var olasılığı %49.6, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %29.5 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %75.5
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4% Elo: 32.4% Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Unirea Bascov xG 1.60
Dengeli
Păușești xG 1.24
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi) %39.5
X (Beraberlik) %29.5
2 (Deplasman) %31.0

Çifte Şans 1X: %69.0
Çifte Şans X2: %60.5
Çifte Şans 12: %70.5
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %89.9 0.5 Alt: %10.1
1.5 Üst: %70.1 1.5 Alt: %29.9
2.5 Üst: %43.0 2.5 Alt: %57.0
3.5 Üst: %22.1 3.5 Alt: %77.9

KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var %49.6
KG Yok %50.4
En Olası Skorlar
Top 6 Skor
1-1
%14.0
1-0
%10.7
0-0
%10.1
0-1
%9.1
2-1
%8.4
2-0
%7.5

İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %29.6 İY X: %46.1 İY 2: %24.4
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %65.3 İY 0.5 Alt: %34.7
İY 1.5 Üst: %30.1 İY 1.5 Alt: %69.9
İY 2.5 Üst: %9.5 İY 2.5 Alt: %90.5
İY 3.5 Üst: %2.4 İY 3.5 Alt: %97.6
Korner Analizi (İY & MS)
Poisson
Toplam Beklenen Korner (λ)
Ev 4.67
+
Dep 4.11
=
Toplam 8.78
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %51.6 8.5 Alt: %48.5
9.5 Üst: %38.4 9.5 Alt: %61.6
10.5 Üst: %26.9 10.5 Alt: %73.1

İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.04 Korner (Ev: 2.15, Dep: 1.89)
İY 4.5 Üst: %37.9 İY 4.5 Alt: %62.1
Korner Galibiyeti (1-X-2) Ev: %50.7 | Eşit: %13.4 | Dep: %35.9
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / Faul
Beklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev ~2.24
+
Dep ~2.65
=
Toplam ~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9 3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0 4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4 5.5 Kart Alt: %63.6

KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali: %19.6
Ev KK: %8.8 Orta Risk Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum Hacmi
Beklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut 21.9
Ev: 11.9 • Dep: 10
İsabetli Şut 7.6
Ev: 4.2 • Dep: 3.4
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %51.7 21.5 Alt: %48.3
23.5 Şut Üst: %35.2 23.5 Alt: %64.8

İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %49.7 7.5 Alt: %50.3
8.5 İsabetli Üst: %35.8 8.5 Alt: %64.2
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model Düzeltmesi
Unirea Bascov
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Păușești
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi Dengeli Sendika Hattı
Unirea Bascov (-0.25)
@2.16
%46.3 İhtimal
İade (Push): %0.0
Păușești (+0.25)
@1.86
%53.7 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi Dengeli Gol Hattı
+2.25 Gol Üst
@2.02
%49.6 İhtimal
İade (Push): %0.0
+2.25 Gol Alt
@1.98
%50.4 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
Handikap Çizgisi Ev Adil Oran Ev Şans (%) İade (Push) Dep Adil Oran Dep Şans (%)
-1.50 @5.54 %18.0 %0.0 @1.22 %82.0
-1.25 @4.95 %20.2 %0.0 @1.25 %79.8
-1.00 @4.36 %23.0 %21.4 @1.30 %77.1
-0.75 @3.11 %32.2 %0.0 @1.47 %67.8
-0.50 @2.54 %39.4 %0.0 @1.65 %60.6
-0.25 Ana Hat @2.16 %46.3 %0.0 @1.86 %53.7
0.0 @1.79 %56.0 %29.6 @2.27 %44.0
+0.25 @1.57 %63.6 %0.0 @2.75 %36.4
+0.50 @1.45 %69.0 %0.0 @3.23 %31.0
+0.75 @1.32 %76.0 %0.0 @4.16 %24.0
+1.00 @1.18 %84.5 %18.3 @6.45 %15.5
+1.25 @1.16 %86.1 %0.0 @7.18 %13.9
+1.50 @1.14 %87.4 %0.0 @7.90 %12.7
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
Gol Çizgisi Üst Oran Üst (%) İade Alt Oran Alt (%)
+1.75 @1.53 %65.3 %0.0 @2.88 %34.7
+2.00 @1.70 %58.9 %27.2 @2.43 %41.2
+2.25 Ana Hat @2.02 %49.6 %0.0 @1.98 %50.4
+2.50 @2.33 %42.9 %0.0 @1.75 %57.2
+2.75 @2.77 %36.2 %0.0 @1.57 %63.8
+3.00 @3.61 %27.7 %21.0 @1.38 %72.3
+3.25 @4.09 %24.4 %0.0 @1.32 %75.6
+3.50 @4.57 %21.9 %0.0 @1.28 %78.1
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)
Ev \ Dep 0 Gol 1 Gol 2 Gol 3 Gol 4 Gol 5 Gol
0 Gol 10.1% 9.1% 5.6% 2.1% 0.6% 0.1%
1 Gol 10.7% 14.0% 7.2% 2.7% 0.7% 0.2%
2 Gol 7.5% 8.4% 4.7% 1.7% 0.5% 0.1%
3 Gol 3.2% 3.6% 2.0% 0.7% 0.2% 0.0%
4 Gol 1.0% 1.2% 0.6% 0.2% 0.1% 0.0%
5 Gol 0.3% 0.3% 0.2% 0.1% 0.0% 0.0%
Unirea Bascov — Son 5 Maç
M vs Oltul Curtişoara (D)
4 - 2
G vs Vulturii Fărcăşeşti (E)
1 - 0
M vs CSM Targu Jiu (D)
1 - 0
B vs Jiul Petroşani (E)
1 - 1
B vs CS U Craiova II (D)
1 - 1
Păușești — Son 5 Maç
G vs Academica Balș (E)
2 - 1
B vs Minerul Lupeni (D)
1 - 1
G vs CS U Craiova II (E)
1 - 0
M vs Oltul Curtişoara (E)
0 - 1
B vs Vulturii Fărcăşeşti (D)
2 - 2
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.