Maç Listesine Dön
Romanya Liga III - Serie 5 • 06.11.2026 — 15:00

Voluntari II

Elo: 1436
λ (Beklenen Gol): 2.52
VS
Başlamadı

Axi Adunații-Copăceni

Elo: 1484
λ (Beklenen Gol): 1.13
Model Güven Derecesi:
%71
Veri Kalitesi Bildirimi: Deplasman ekibinin son dönem maç verisi 5'ten azdır (3 maç). | İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Voluntari II - Axi Adunații-Copăceni mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 2.52, Dep: 1.13 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Voluntari II %67.0 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %70.5, Karşılıklı Gol Var olasılığı %62.7, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %18.4 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %78.1
AI Sharp Pick (Yüksek Model Mutabakatı)
MS 1 (Ev Sahibi Galibiyeti)
Hibrit İhtimal %55.2
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4% Elo: 32.4% Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Voluntari II xG 2.71
Dengeli
Axi Adunații-Copăceni xG 1.24
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi) %67.0
X (Beraberlik) %18.4
2 (Deplasman) %14.6

Çifte Şans 1X: %85.4
Çifte Şans X2: %33.0
Çifte Şans 12: %81.6
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %96.7 0.5 Alt: %3.3
1.5 Üst: %88.4 1.5 Alt: %11.6
2.5 Üst: %70.5 2.5 Alt: %29.5
3.5 Üst: %49.4 3.5 Alt: %50.6

KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var %62.7
KG Yok %37.3
En Olası Skorlar
Top 6 Skor
2-1
%9.3
2-0
%8.3
1-1
%8.0
3-1
%7.9
3-0
%7.0
1-0
%6.0

İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %50.1 İY X: %34.1 İY 2: %15.8
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %79.7 İY 0.5 Alt: %20.3
İY 1.5 Üst: %49.4 İY 1.5 Alt: %50.6
İY 2.5 Üst: %22.3 İY 2.5 Alt: %77.8
İY 3.5 Üst: %7.9 İY 3.5 Alt: %92.1
Korner Analizi (İY & MS)
Poisson
Toplam Beklenen Korner (λ)
Ev 7.15
+
Dep 4.15
=
Toplam 11.3
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %79.3 8.5 Alt: %20.7
9.5 Üst: %69.1 9.5 Alt: %30.9
10.5 Üst: %57.5 10.5 Alt: %42.5

İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 5.2 Korner (Ev: 3.29, Dep: 1.91)
İY 4.5 Üst: %59.3 İY 4.5 Alt: %40.7
Korner Galibiyeti (1-X-2) Ev: %77.3 | Eşit: %8.2 | Dep: %14.6
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / Faul
Beklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev ~2.24
+
Dep ~2.65
=
Toplam ~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9 3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0 4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4 5.5 Kart Alt: %63.6

KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali: %19.6
Ev KK: %8.8 Orta Risk Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum Hacmi
Beklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut 29.5
Ev: 19.4 • Dep: 10.1
İsabetli Şut 10.4
Ev: 6.9 • Dep: 3.4
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %93.5 21.5 Alt: %6.5
23.5 Şut Üst: %86.6 23.5 Alt: %13.4

İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %81.0 7.5 Alt: %19.0
8.5 İsabetli Üst: %70.5 8.5 Alt: %29.5
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model Düzeltmesi
Voluntari II
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Axi Adunații-Copăceni
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi Dengeli Sendika Hattı
Voluntari II (-1.25)
@2.04
%49.1 İhtimal
İade (Push): %0.0
Axi Adunații-Copăceni (+1.25)
@1.96
%50.9 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi Dengeli Gol Hattı
+3.50 Gol Üst
@2.12
%47.2 İhtimal
İade (Push): %0.0
+3.50 Gol Alt
@1.89
%52.9 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
Handikap Çizgisi Ev Adil Oran Ev Şans (%) İade (Push) Dep Adil Oran Dep Şans (%)
-1.50 @2.29 %43.7 %0.0 @1.78 %56.3
-1.25 Ana Hat @2.04 %49.1 %0.0 @1.96 %50.9
-1.00 @1.79 %56.0 %21.9 @2.27 %44.0
-0.75 @1.63 %61.4 %0.0 @2.59 %38.6
-0.50 @1.52 %65.6 %0.0 @2.91 %34.4
-0.25 @1.38 %72.6 %0.0 @3.65 %27.4
0.0 @1.23 %81.3 %19.2 @5.34 %18.7
+0.25 @1.20 %83.3 %0.0 @5.97 %16.8
+0.50 @1.18 %84.9 %0.0 @6.60 %15.1
+0.75 @1.12 %89.1 %0.0 @9.16 %10.9
+1.00 @1.07 %93.8 %9.5 @16.03 %6.2
+1.25 @1.06 %94.1 %0.0 @16.87 %5.9
+1.50 @1.06 %94.4 %0.0 @17.71 %5.7
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
Gol Çizgisi Üst Oran Üst (%) İade Alt Oran Alt (%)
+1.75 @1.15 %86.7 %0.0 @7.50 %13.3
+2.00 @1.17 %85.1 %18.7 @6.73 %14.9
+2.25 @1.31 %76.3 %0.0 @4.23 %23.7
+2.50 @1.45 %69.2 %0.0 @3.25 %30.8
+2.75 @1.53 %65.4 %0.0 @2.89 %34.6
+3.00 @1.65 %60.5 %22.1 @2.53 %39.5
+3.25 @1.89 %53.0 %0.0 @2.13 %47.0
+3.50 Ana Hat @2.12 %47.2 %0.0 @1.89 %52.9
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)
Ev \ Dep 0 Gol 1 Gol 2 Gol 3 Gol 4 Gol 5 Gol
0 Gol 3.3% 2.5% 1.7% 0.7% 0.2% 0.0%
1 Gol 6.3% 8.3% 4.4% 1.6% 0.5% 0.1%
2 Gol 8.7% 9.8% 5.5% 2.1% 0.6% 0.1%
3 Gol 7.3% 8.2% 4.6% 1.7% 0.5% 0.1%
4 Gol 4.6% 5.2% 2.9% 1.1% 0.3% 0.1%
5 Gol 2.3% 2.6% 1.5% 0.6% 0.2% 0.0%
Voluntari II — Son 5 Maç
G vs FCSB II (E)
4 - 2
M vs Dunărea 2020 Giurgiu (D)
5 - 3
B vs Omega Sport (E)
1 - 1
G vs Progresul Spartac (D)
1 - 2
M vs Alexandria (E)
0 - 2
Axi Adunații-Copăceni — Son 5 Maç
M vs FCSB II (D)
6 - 0
G vs Progresul Spartac (E)
2 - 1
M vs LPS HD Clinceni (D)
2 - 0
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.