Maç istatistikleri ve Poisson tahmini başarıyla yeniden hesaplandı.
Romanya
Liga III - Serie 5 •
06.11.2026 — 15:00
Dinamo Bucureşti II
Elo: 1511λ (Beklenen Gol): 2.88
VS
Başlamadı
FCSB II
Elo: 1501λ (Beklenen Gol): 1.31
Model Güven Derecesi:
%71
Veri Kalitesi Bildirimi: Ev sahibi ekibin son dönem maç verisi 5'ten azdır (3 maç). Lig ortalamasına doğru yumuşatma ağırlığı artırıldı. | İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Dinamo Bucureşti II - FCSB II mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 2.88, Dep: 1.31 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Dinamo Bucureşti II %69.3 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %78.8, Karşılıklı Gol Var olasılığı %69.3, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %16.4 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %86.9
AI Sharp Pick (Yüksek Model Mutabakatı)
MS 1 (Ev Sahibi Galibiyeti)
Hibrit İhtimal
%58.3
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Dinamo Bucureşti II xG
3.11
Dengeli
FCSB II xG
1.55
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%69.4
X (Beraberlik)
%16.4
2 (Deplasman)
%14.3
Çifte Şans 1X: %85.7
Çifte Şans X2: %30.7
Çifte Şans 12: %83.6
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %97.9
0.5 Alt: %2.1
1.5 Üst: %92.6
1.5 Alt: %7.5
2.5 Üst: %78.8
2.5 Alt: %21.2
3.5 Üst: %60.2
3.5 Alt: %39.8
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%69.3
KG Yok
%30.7
En Olası Skorlar
Top 6 Skor2-1
%8.3
3-1
%7.9
2-0
%6.3
1-1
%6.2
3-0
%6.1
4-1
%5.7
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %52.6
İY X: %31.2
İY 2: %16.1
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %83.8
İY 0.5 Alt: %16.2
İY 1.5 Üst: %56.6
İY 1.5 Alt: %43.4
İY 2.5 Üst: %28.5
İY 2.5 Alt: %71.5
İY 3.5 Üst: %11.3
İY 3.5 Alt: %88.7
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
7.89
+
Dep
4.53
=
Toplam
12.42
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %87.0
8.5 Alt: %13.0
9.5 Üst: %79.2
9.5 Alt: %20.8
10.5 Üst: %69.5
10.5 Alt: %30.5
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 5.71 Korner (Ev: 3.63, Dep: 2.08)
İY 4.5 Üst: %67.4
İY 4.5 Alt: %32.6
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %79.2 |
Eşit: %7.4 |
Dep: %13.5
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~2.24
+
Dep
~2.65
=
Toplam
~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9
3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0
4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4
5.5 Kart Alt: %63.6
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%19.6
Ev KK: %8.8
Orta Risk
Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
32.8
Ev: 21.6 • Dep: 11.2
İsabetli Şut
11.5
Ev: 7.7 • Dep: 3.8
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %98.1
21.5 Alt: %1.9
23.5 Şut Üst: %95.3
23.5 Alt: %4.7
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %88.7
7.5 Alt: %11.3
8.5 İsabetli Üst: %81.1
8.5 Alt: %18.9
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiDinamo Bucureşti II
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
FCSB II
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Dinamo Bucureşti II (-1.25)
@1.93
%51.8 İhtimal
İade (Push): %0.0
FCSB II (+1.25)
@2.07
%48.2 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+3.75 Gol Üst
@1.92
%52.0 İhtimal
İade (Push): %0.0
+3.75 Gol Alt
@2.09
%48.0 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @2.16 | %46.4 | %0.0 | @1.87 | %53.6 |
| -1.25 Ana Hat | @1.93 | %51.8 | %0.0 | @2.07 | %48.2 |
| -1.00 | @1.71 | %58.6 | %20.8 | @2.41 | %41.4 |
| -0.75 | @1.58 | %63.4 | %0.0 | @2.73 | %36.6 |
| -0.50 | @1.49 | %67.2 | %0.0 | @3.05 | %32.8 |
| -0.25 | @1.36 | %73.7 | %0.0 | @3.80 | %26.3 |
| 0.0 | @1.23 | %81.6 | %17.6 | @5.43 | %18.4 |
| +0.25 | @1.20 | %83.4 | %0.0 | @6.01 | %16.6 |
| +0.50 | @1.18 | %84.8 | %0.0 | @6.59 | %15.2 |
| +0.75 | @1.12 | %88.9 | %0.0 | @9.02 | %11.1 |
| +1.00 | @1.07 | %93.4 | %9.2 | @15.17 | %6.6 |
| +1.25 | @1.07 | %93.7 | %0.0 | @15.94 | %6.3 |
| +1.50 | @1.06 | %94.0 | %0.0 | @16.71 | %6.0 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.09 | %91.3 | %0.0 | @11.53 | %8.7 |
| +2.00 | @1.10 | %90.6 | %14.8 | @10.61 | %9.4 |
| +2.25 | @1.20 | %83.3 | %0.0 | @6.00 | %16.7 |
| +2.50 | @1.30 | %77.2 | %0.0 | @4.38 | %22.9 |
| +2.75 | @1.34 | %74.6 | %0.0 | @3.94 | %25.4 |
| +3.00 | @1.40 | %71.4 | %20.1 | @3.50 | %28.6 |
| +3.25 | @1.58 | %63.5 | %0.0 | @2.74 | %36.6 |
| +3.50 | @1.75 | %57.1 | %0.0 | @2.33 | %42.9 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 2.1% | 1.7% | 1.4% | 0.6% | 0.2% | 0.1% |
| 1 Gol | 4.3% | 6.6% | 4.0% | 1.8% | 0.6% | 0.1% |
| 2 Gol | 6.8% | 8.9% | 5.8% | 2.5% | 0.8% | 0.2% |
| 3 Gol | 6.5% | 8.5% | 5.6% | 2.4% | 0.8% | 0.2% |
| 4 Gol | 4.7% | 6.2% | 4.0% | 1.8% | 0.6% | 0.1% |
| 5 Gol | 2.7% | 3.6% | 2.3% | 1.0% | 0.3% | 0.1% |
Dinamo Bucureşti II — Son 5 Maç
G
vs Progresul Spartac (E)
2 - 0
M
vs LPS HD Clinceni (D)
5 - 1
G
vs Voluntari II (D)
0 - 1
FCSB II — Son 5 Maç
M
vs Voluntari II (D)
4 - 2
G
vs Axi Adunații-Copăceni (E)
6 - 0
G
vs Progresul Mogosoaia (E)
5 - 2
B
vs Dunărea 2020 Giurgiu (D)
2 - 2
M
vs Omega Sport (E)
1 - 2
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.