Maç Listesine Dön
Romanya Liga III - Serie 5 • 06.11.2026 — 15:00

Dinamo Bucureşti II

Elo: 1511
λ (Beklenen Gol): 2.88
VS
Başlamadı

FCSB II

Elo: 1501
λ (Beklenen Gol): 1.31
Model Güven Derecesi:
%71
Veri Kalitesi Bildirimi: Ev sahibi ekibin son dönem maç verisi 5'ten azdır (3 maç). Lig ortalamasına doğru yumuşatma ağırlığı artırıldı. | İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Dinamo Bucureşti II - FCSB II mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 2.88, Dep: 1.31 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Dinamo Bucureşti II %69.3 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %78.8, Karşılıklı Gol Var olasılığı %69.3, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %16.4 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %86.9
AI Sharp Pick (Yüksek Model Mutabakatı)
MS 1 (Ev Sahibi Galibiyeti)
Hibrit İhtimal %58.3
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4% Elo: 32.4% Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Dinamo Bucureşti II xG 3.11
Dengeli
FCSB II xG 1.55
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi) %69.4
X (Beraberlik) %16.4
2 (Deplasman) %14.3

Çifte Şans 1X: %85.7
Çifte Şans X2: %30.7
Çifte Şans 12: %83.6
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %97.9 0.5 Alt: %2.1
1.5 Üst: %92.6 1.5 Alt: %7.5
2.5 Üst: %78.8 2.5 Alt: %21.2
3.5 Üst: %60.2 3.5 Alt: %39.8

KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var %69.3
KG Yok %30.7
En Olası Skorlar
Top 6 Skor
2-1
%8.3
3-1
%7.9
2-0
%6.3
1-1
%6.2
3-0
%6.1
4-1
%5.7

İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %52.6 İY X: %31.2 İY 2: %16.1
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %83.8 İY 0.5 Alt: %16.2
İY 1.5 Üst: %56.6 İY 1.5 Alt: %43.4
İY 2.5 Üst: %28.5 İY 2.5 Alt: %71.5
İY 3.5 Üst: %11.3 İY 3.5 Alt: %88.7
Korner Analizi (İY & MS)
Poisson
Toplam Beklenen Korner (λ)
Ev 7.89
+
Dep 4.53
=
Toplam 12.42
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %87.0 8.5 Alt: %13.0
9.5 Üst: %79.2 9.5 Alt: %20.8
10.5 Üst: %69.5 10.5 Alt: %30.5

İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 5.71 Korner (Ev: 3.63, Dep: 2.08)
İY 4.5 Üst: %67.4 İY 4.5 Alt: %32.6
Korner Galibiyeti (1-X-2) Ev: %79.2 | Eşit: %7.4 | Dep: %13.5
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / Faul
Beklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev ~2.24
+
Dep ~2.65
=
Toplam ~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9 3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0 4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4 5.5 Kart Alt: %63.6

KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali: %19.6
Ev KK: %8.8 Orta Risk Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum Hacmi
Beklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut 32.8
Ev: 21.6 • Dep: 11.2
İsabetli Şut 11.5
Ev: 7.7 • Dep: 3.8
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %98.1 21.5 Alt: %1.9
23.5 Şut Üst: %95.3 23.5 Alt: %4.7

İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %88.7 7.5 Alt: %11.3
8.5 İsabetli Üst: %81.1 8.5 Alt: %18.9
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model Düzeltmesi
Dinamo Bucureşti II
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
FCSB II
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi Dengeli Sendika Hattı
Dinamo Bucureşti II (-1.25)
@1.93
%51.8 İhtimal
İade (Push): %0.0
FCSB II (+1.25)
@2.07
%48.2 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi Dengeli Gol Hattı
+3.75 Gol Üst
@1.92
%52.0 İhtimal
İade (Push): %0.0
+3.75 Gol Alt
@2.09
%48.0 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
Handikap Çizgisi Ev Adil Oran Ev Şans (%) İade (Push) Dep Adil Oran Dep Şans (%)
-1.50 @2.16 %46.4 %0.0 @1.87 %53.6
-1.25 Ana Hat @1.93 %51.8 %0.0 @2.07 %48.2
-1.00 @1.71 %58.6 %20.8 @2.41 %41.4
-0.75 @1.58 %63.4 %0.0 @2.73 %36.6
-0.50 @1.49 %67.2 %0.0 @3.05 %32.8
-0.25 @1.36 %73.7 %0.0 @3.80 %26.3
0.0 @1.23 %81.6 %17.6 @5.43 %18.4
+0.25 @1.20 %83.4 %0.0 @6.01 %16.6
+0.50 @1.18 %84.8 %0.0 @6.59 %15.2
+0.75 @1.12 %88.9 %0.0 @9.02 %11.1
+1.00 @1.07 %93.4 %9.2 @15.17 %6.6
+1.25 @1.07 %93.7 %0.0 @15.94 %6.3
+1.50 @1.06 %94.0 %0.0 @16.71 %6.0
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
Gol Çizgisi Üst Oran Üst (%) İade Alt Oran Alt (%)
+1.75 @1.09 %91.3 %0.0 @11.53 %8.7
+2.00 @1.10 %90.6 %14.8 @10.61 %9.4
+2.25 @1.20 %83.3 %0.0 @6.00 %16.7
+2.50 @1.30 %77.2 %0.0 @4.38 %22.9
+2.75 @1.34 %74.6 %0.0 @3.94 %25.4
+3.00 @1.40 %71.4 %20.1 @3.50 %28.6
+3.25 @1.58 %63.5 %0.0 @2.74 %36.6
+3.50 @1.75 %57.1 %0.0 @2.33 %42.9
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)
Ev \ Dep 0 Gol 1 Gol 2 Gol 3 Gol 4 Gol 5 Gol
0 Gol 2.1% 1.7% 1.4% 0.6% 0.2% 0.1%
1 Gol 4.3% 6.6% 4.0% 1.8% 0.6% 0.1%
2 Gol 6.8% 8.9% 5.8% 2.5% 0.8% 0.2%
3 Gol 6.5% 8.5% 5.6% 2.4% 0.8% 0.2%
4 Gol 4.7% 6.2% 4.0% 1.8% 0.6% 0.1%
5 Gol 2.7% 3.6% 2.3% 1.0% 0.3% 0.1%
Dinamo Bucureşti II — Son 5 Maç
G vs Progresul Spartac (E)
2 - 0
M vs LPS HD Clinceni (D)
5 - 1
G vs Voluntari II (D)
0 - 1
FCSB II — Son 5 Maç
M vs Voluntari II (D)
4 - 2
G vs Axi Adunații-Copăceni (E)
6 - 0
G vs Progresul Mogosoaia (E)
5 - 2
B vs Dunărea 2020 Giurgiu (D)
2 - 2
M vs Omega Sport (E)
1 - 2
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.