Maç istatistikleri ve Poisson tahmini başarıyla yeniden hesaplandı.
Romanya
Liga III - Serie 5 •
06.11.2026 — 15:00
Cetatea
Elo: 1511λ (Beklenen Gol): 2.38
VS
Başlamadı
Dunărea 2020 Giurgiu
Elo: 1537λ (Beklenen Gol): 2.06
Model Güven Derecesi:
%56
Veri Kalitesi Bildirimi: Ev sahibi ekibin son dönem maç verisi 5'ten azdır (4 maç). Lig ortalamasına doğru yumuşatma ağırlığı artırıldı. | Deplasman ekibinin son dönem maç verisi 5'ten azdır (4 maç). | İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Cetatea - Dunărea 2020 Giurgiu mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 2.38, Dep: 2.06 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Cetatea %45.8 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %82.0, Karşılıklı Gol Var olasılığı %79.6, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %20.2 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %85.3
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Cetatea xG
2.71
Dengeli
Dunărea 2020 Giurgiu xG
2.04
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%45.8
X (Beraberlik)
%20.2
2 (Deplasman)
%34.0
Çifte Şans 1X: %66.0
Çifte Şans X2: %54.2
Çifte Şans 12: %79.8
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %98.3
0.5 Alt: %1.7
1.5 Üst: %94.0
1.5 Alt: %6.0
2.5 Üst: %82.0
2.5 Alt: %18.0
3.5 Üst: %64.8
3.5 Alt: %35.2
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%79.6
KG Yok
%20.4
En Olası Skorlar
Top 6 Skor2-2
%7.1
2-1
%6.9
1-1
%6.2
1-2
%6.0
3-2
%5.6
3-1
%5.5
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %37.2
İY X: %33.0
İY 2: %29.8
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %85.3
İY 0.5 Alt: %14.7
İY 1.5 Üst: %60.1
İY 1.5 Alt: %39.9
İY 2.5 Üst: %31.8
İY 2.5 Alt: %68.2
İY 3.5 Üst: %13.6
İY 3.5 Alt: %86.4
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
6.88
+
Dep
6.15
=
Toplam
13.03
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %90.1
8.5 Alt: %9.9
9.5 Üst: %83.6
9.5 Alt: %16.4
10.5 Üst: %75.1
10.5 Alt: %25.0
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 5.99 Korner (Ev: 3.16, Dep: 2.83)
İY 4.5 Üst: %71.4
İY 4.5 Alt: %28.6
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %52.4 |
Eşit: %11.0 |
Dep: %36.6
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~2.24
+
Dep
~2.65
=
Toplam
~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9
3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0
4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4
5.5 Kart Alt: %63.6
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%19.6
Ev KK: %8.8
Orta Risk
Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
34.3
Ev: 18.6 • Dep: 15.8
İsabetli Şut
12
Ev: 6.6 • Dep: 5.4
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %99.0
21.5 Alt: %1.0
23.5 Şut Üst: %97.3
23.5 Alt: %2.7
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %91.1
7.5 Alt: %8.9
8.5 İsabetli Üst: %84.6
8.5 Alt: %15.4
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiCetatea
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Dunărea 2020 Giurgiu
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Cetatea (-0.25)
@2.00
%50.1 İhtimal
İade (Push): %0.0
Dunărea 2020 Giurgiu (+0.25)
@2.00
%49.9 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+4.00 Gol Üst
@1.87
%53.5 İhtimal
İade (Push): %20.2
+4.00 Gol Alt
@2.15
%46.6 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @3.84 | %26.0 | %0.0 | @1.35 | %74.0 |
| -1.25 | @3.48 | %28.7 | %0.0 | @1.40 | %71.3 |
| -1.00 | @3.12 | %32.0 | %18.7 | @1.47 | %68.0 |
| -0.75 | @2.56 | %39.0 | %0.0 | @1.64 | %61.0 |
| -0.50 | @2.23 | %44.8 | %0.0 | @1.81 | %55.3 |
| -0.25 Ana Hat | @2.00 | %50.1 | %0.0 | @2.00 | %49.9 |
| 0.0 | @1.76 | %56.9 | %21.3 | @2.32 | %43.1 |
| +0.25 | @1.61 | %62.0 | %0.0 | @2.63 | %38.0 |
| +0.50 | @1.51 | %66.1 | %0.0 | @2.95 | %33.9 |
| +0.75 | @1.39 | %71.9 | %0.0 | @3.55 | %28.1 |
| +1.00 | @1.27 | %78.8 | %16.1 | @4.71 | %21.2 |
| +1.25 | @1.24 | %80.6 | %0.0 | @5.16 | %19.4 |
| +1.50 | @1.22 | %82.2 | %0.0 | @5.62 | %17.8 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.07 | %93.3 | %0.0 | @14.86 | %6.7 |
| +2.00 | @1.08 | %92.8 | %12.7 | @13.85 | %7.2 |
| +2.25 | @1.16 | %86.5 | %0.0 | @7.40 | %13.5 |
| +2.50 | @1.23 | %81.0 | %0.0 | @5.26 | %19.0 |
| +2.75 | @1.26 | %79.1 | %0.0 | @4.78 | %20.9 |
| +3.00 | @1.30 | %76.8 | %18.2 | @4.30 | %23.2 |
| +3.25 | @1.45 | %69.1 | %0.0 | @3.24 | %30.9 |
| +3.50 | @1.59 | %62.8 | %0.0 | @2.69 | %37.2 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 1.7% | 2.1% | 2.6% | 1.8% | 0.9% | 0.4% |
| 1 Gol | 2.5% | 6.6% | 6.3% | 4.3% | 2.2% | 0.9% |
| 2 Gol | 3.5% | 7.3% | 7.5% | 5.1% | 2.6% | 1.1% |
| 3 Gol | 2.8% | 5.8% | 5.9% | 4.1% | 2.1% | 0.9% |
| 4 Gol | 1.7% | 3.4% | 3.5% | 2.4% | 1.3% | 0.5% |
| 5 Gol | 0.8% | 1.6% | 1.7% | 1.2% | 0.6% | 0.2% |
Cetatea — Son 5 Maç
B
vs Progresul Spartac (D)
0 - 0
B
vs LPS HD Clinceni (E)
2 - 2
B
vs Voluntari II (E)
2 - 2
G
vs FCSB II (E)
9 - 0
Dunărea 2020 Giurgiu — Son 5 Maç
G
vs Voluntari II (E)
5 - 3
B
vs FCSB II (E)
2 - 2
G
vs Progresul Spartac (E)
1 - 0
G
vs LPS HD Clinceni (D)
1 - 3
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.