Maç Listesine Dön
Romanya Liga III - Serie 2 • 06.11.2026 — 15:00

Inter Sibiu

Elo: 1533
λ (Beklenen Gol): 3.41
VS
Başlamadı

Tricolorul Breaza

Elo: 1403
λ (Beklenen Gol): 1.28
Model Güven Derecesi:
%80
Veri Kalitesi Bildirimi: İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Inter Sibiu - Tricolorul Breaza mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 3.40, Dep: 1.28 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Inter Sibiu %77.0 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %84.5, Karşılıklı Gol Var olasılığı %70.2, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %12.9 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %97.7
AI Sharp Pick (Yüksek Model Mutabakatı)
MS 1 (Ev Sahibi Galibiyeti)
Hibrit İhtimal %66.4
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4% Elo: 32.4% Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Inter Sibiu xG 3.47
Dengeli
Tricolorul Breaza xG 1.55
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi) %77.0
X (Beraberlik) %12.9
2 (Deplasman) %10.1

Çifte Şans 1X: %89.9
Çifte Şans X2: %23.0
Çifte Şans 12: %87.1
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %98.6 0.5 Alt: %1.4
1.5 Üst: %95.0 1.5 Alt: %5.0
2.5 Üst: %84.5 2.5 Alt: %15.5
3.5 Üst: %68.6 3.5 Alt: %31.4

KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var %70.2
KG Yok %29.8
En Olası Skorlar
Top 6 Skor
3-1
%7.8
2-1
%6.9
4-1
%6.7
3-0
%6.1
2-0
%5.4
4-0
%5.2

İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %59.1 İY X: %27.7 İY 2: %13.3
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %86.8 İY 0.5 Alt: %13.2
İY 1.5 Üst: %62.3 İY 1.5 Alt: %37.7
İY 2.5 Üst: %33.9 İY 2.5 Alt: %66.1
İY 3.5 Üst: %14.6 İY 3.5 Alt: %85.4
Korner Analizi (İY & MS)
Poisson
Toplam Beklenen Korner (λ)
Ev 8.93
+
Dep 4.48
=
Toplam 13.41
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %91.8 8.5 Alt: %8.2
9.5 Üst: %86.0 9.5 Alt: %14.0
10.5 Üst: %78.2 10.5 Alt: %21.8

İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 6.17 Korner (Ev: 4.11, Dep: 2.06)
İY 4.5 Üst: %73.7 İY 4.5 Alt: %26.3
Korner Galibiyeti (1-X-2) Ev: %86.1 | Eşit: %5.4 | Dep: %8.5
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / Faul
Beklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev ~1.95
+
Dep ~2.3
=
Toplam ~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4 3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0 4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5 5.5 Kart Alt: %74.5

KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali: %17.3
Ev KK: %7.7 Orta Risk Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum Hacmi
Beklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut 35
Ev: 24 • Dep: 11
İsabetli Şut 12.6
Ev: 8.8 • Dep: 3.8
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %99.2 21.5 Alt: %0.8
23.5 Şut Üst: %97.9 23.5 Alt: %2.1

İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %93.4 7.5 Alt: %6.7
8.5 İsabetli Üst: %88.0 8.5 Alt: %12.0
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model Düzeltmesi
Inter Sibiu
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Tricolorul Breaza
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi Dengeli Sendika Hattı
Inter Sibiu (-1.75)
@2.04
%49.1 İhtimal
İade (Push): %0.0
Tricolorul Breaza (+1.75)
@1.96
%51.0 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi Dengeli Gol Hattı
+4.00 Gol Üst
@1.84
%54.4 İhtimal
İade (Push): %21.3
+4.00 Gol Alt
@2.19
%45.6 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
Handikap Çizgisi Ev Adil Oran Ev Şans (%) İade (Push) Dep Adil Oran Dep Şans (%)
-1.50 @1.83 %54.5 %0.0 @2.20 %45.5
-1.25 @1.66 %60.4 %0.0 @2.52 %39.6
-1.00 @1.48 %67.7 %19.4 @3.09 %32.3
-0.75 @1.41 %71.1 %0.0 @3.47 %28.9
-0.50 @1.35 %74.0 %0.0 @3.84 %26.1
-0.25 @1.25 %79.8 %0.0 @4.95 %20.2
0.0 @1.15 %86.7 %14.7 @7.51 %13.3
+0.25 @1.14 %87.7 %0.0 @8.15 %12.3
+0.50 @1.13 %88.6 %0.0 @8.80 %11.4
+0.75 @1.09 %91.9 %0.0 @12.35 %8.1
+1.00 @1.05 %95.4 %7.1 @21.84 %4.6
+1.25 @1.05 %95.6 %0.0 @22.67 %4.4
+1.50 @1.04 %95.8 %0.0 @23.51 %4.3
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
Gol Çizgisi Üst Oran Üst (%) İade Alt Oran Alt (%)
+1.75 @1.06 %94.0 %0.0 @16.54 %6.1
+2.00 @1.07 %93.5 %12.0 @15.48 %6.5
+2.25 @1.14 %87.6 %0.0 @8.05 %12.4
+2.50 @1.21 %82.3 %0.0 @5.65 %17.7
+2.75 @1.24 %80.6 %0.0 @5.14 %19.5
+3.00 @1.28 %78.4 %18.2 @4.63 %21.6
+3.25 @1.42 %70.5 %0.0 @3.39 %29.5
+3.50 @1.56 %64.1 %0.0 @2.79 %35.9
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)
Ev \ Dep 0 Gol 1 Gol 2 Gol 3 Gol 4 Gol 5 Gol
0 Gol 1.4% 1.0% 0.9% 0.4% 0.1% 0.0%
1 Gol 3.3% 5.0% 3.0% 1.3% 0.4% 0.1%
2 Gol 6.1% 7.9% 5.1% 2.2% 0.7% 0.2%
3 Gol 7.0% 9.0% 5.7% 2.5% 0.8% 0.2%
4 Gol 5.9% 7.6% 4.9% 2.1% 0.7% 0.2%
5 Gol 4.0% 5.2% 3.3% 1.4% 0.5% 0.1%
Inter Sibiu — Son 5 Maç
G vs Carpati Covasna (E)
5 - 0
G vs ARO Muscelul Câmpulung (D)
1 - 2
M vs ACS Mediaş 2022 (E)
2 - 3
M vs Corona Braşov (D)
2 - 0
G vs Valenii de Munte (E)
2 - 1
Tricolorul Breaza — Son 5 Maç
M vs Kids Tâmpa Braşov (D)
3 - 1
M vs Săcele (E)
0 - 2
M vs Baicoi (E)
0 - 5
G vs Carpati Covasna (D)
0 - 4
M vs ARO Muscelul Câmpulung (E)
1 - 5
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.