Maç Listesine Dön
Romanya Liga III - Serie 1 • 06.11.2026 — 15:00

Paşcani

Elo: 1450
λ (Beklenen Gol): 1.59
VS
Başlamadı

FC Bacău II

Elo: 1480
λ (Beklenen Gol): 1.63
Model Güven Derecesi:
%61
Veri Kalitesi Bildirimi: Deplasman ekibinin son dönem maç verisi 5'ten azdır (3 maç). | İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Paşcani - FC Bacău II mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.59, Dep: 1.63 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre FC Bacău II %38.5 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %62.4, Karşılıklı Gol Var olasılığı %64.8, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %24.9 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %72.4
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4% Elo: 32.4% Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Paşcani xG 1.95
Dengeli
FC Bacău II xG 1.91
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi) %36.6
X (Beraberlik) %24.9
2 (Deplasman) %38.5

Çifte Şans 1X: %61.6
Çifte Şans X2: %63.4
Çifte Şans 12: %75.1
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %95.2 0.5 Alt: %4.8
1.5 Üst: %83.9 1.5 Alt: %16.1
2.5 Üst: %62.4 2.5 Alt: %37.6
3.5 Üst: %40.1 3.5 Alt: %59.9

KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var %64.8
KG Yok %35.3
En Olası Skorlar
Top 6 Skor
1-1
%11.1
1-2
%8.5
2-1
%8.2
2-2
%6.7
0-1
%5.8
1-0
%5.6

İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %29.7 İY X: %39.5 İY 2: %30.8
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %75.5 İY 0.5 Alt: %24.5
İY 1.5 Üst: %43.3 İY 1.5 Alt: %56.7
İY 2.5 Üst: %17.7 İY 2.5 Alt: %82.3
İY 3.5 Üst: %5.8 İY 3.5 Alt: %94.3
Korner Analizi (İY & MS)
Poisson
Toplam Beklenen Korner (λ)
Ev 5.27
+
Dep 5.22
=
Toplam 10.5
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %72.1 8.5 Alt: %28.0
9.5 Üst: %60.3 9.5 Alt: %39.7
10.5 Üst: %47.9 10.5 Alt: %52.1

İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.83 Korner (Ev: 2.43, Dep: 2.4)
İY 4.5 Üst: %52.9 İY 4.5 Alt: %47.1
Korner Galibiyeti (1-X-2) Ev: %44.4 | Eşit: %12.5 | Dep: %43.2
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / Faul
Beklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev ~2.24
+
Dep ~2.65
=
Toplam ~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9 3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0 4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4 5.5 Kart Alt: %63.6

KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali: %19.6
Ev KK: %8.8 Orta Risk Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum Hacmi
Beklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut 26.9
Ev: 13.7 • Dep: 13.1
İsabetli Şut 9.4
Ev: 4.9 • Dep: 4.5
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %85.0 21.5 Alt: %15.0
23.5 Şut Üst: %73.6 23.5 Alt: %26.5

İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %71.9 7.5 Alt: %28.1
8.5 İsabetli Üst: %59.4 8.5 Alt: %40.6
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model Düzeltmesi
Paşcani
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
FC Bacău II
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi Dengeli Sendika Hattı
Paşcani (0.0)
@2.05
%48.8 İhtimal
İade (Push): %25.2
FC Bacău II (+0.00)
@1.95
%51.2 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi Dengeli Gol Hattı
+3.00 Gol Üst
@1.97
%50.8 İhtimal
İade (Push): %22.5
+3.00 Gol Alt
@2.03
%49.2 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
Handikap Çizgisi Ev Adil Oran Ev Şans (%) İade (Push) Dep Adil Oran Dep Şans (%)
-1.50 @5.54 %18.1 %0.0 @1.22 %81.9
-1.25 @5.03 %19.9 %0.0 @1.25 %80.1
-1.00 @4.52 %22.1 %18.5 @1.28 %77.9
-0.75 @3.33 %30.1 %0.0 @1.43 %70.0
-0.50 @2.74 %36.5 %0.0 @1.57 %63.5
-0.25 @2.39 %41.8 %0.0 @1.72 %58.2
0.0 Ana Hat @2.05 %48.8 %25.2 @1.95 %51.2
+0.25 @1.78 %56.2 %0.0 @2.28 %43.8
+0.50 @1.62 %61.7 %0.0 @2.61 %38.3
+0.75 @1.47 %68.2 %0.0 @3.14 %31.8
+1.00 @1.31 %76.2 %19.0 @4.20 %23.8
+1.25 @1.27 %78.7 %0.0 @4.69 %21.3
+1.50 @1.24 %80.7 %0.0 @5.18 %19.3
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
Gol Çizgisi Üst Oran Üst (%) İade Alt Oran Alt (%)
+1.75 @1.22 %81.7 %0.0 @5.46 %18.3
+2.00 @1.26 %79.1 %21.8 @4.79 %20.9
+2.25 @1.44 %69.5 %0.0 @3.27 %30.5
+2.50 @1.62 %61.9 %0.0 @2.62 %38.1
+2.75 @1.75 %57.1 %0.0 @2.33 %42.9
+3.00 Ana Hat @1.97 %50.8 %22.5 @2.03 %49.2
+3.25 @2.25 %44.4 %0.0 @1.80 %55.6
+3.50 @2.54 %39.4 %0.0 @1.65 %60.6
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)
Ev \ Dep 0 Gol 1 Gol 2 Gol 3 Gol 4 Gol 5 Gol
0 Gol 4.8% 5.8% 5.4% 2.9% 1.2% 0.4%
1 Gol 5.7% 11.3% 8.6% 4.6% 1.9% 0.6%
2 Gol 5.1% 8.3% 6.8% 3.7% 1.5% 0.5%
3 Gol 2.7% 4.4% 3.6% 2.0% 0.8% 0.3%
4 Gol 1.1% 1.7% 1.4% 0.8% 0.3% 0.1%
5 Gol 0.3% 0.6% 0.5% 0.2% 0.1% 0.0%
Paşcani — Son 5 Maç
B vs USV Iaşi (E)
1 - 1
B vs Viitorul Onesti (D)
2 - 2
M vs Târgu Secuiesc (E)
1 - 2
B vs Ceahlăul Piatra Neamţ (D)
1 - 1
M vs Aerostar Bacau (D)
5 - 0
FC Bacău II — Son 5 Maç
G vs Odorheiu Secuiesc (E)
2 - 1
M vs CSM Adjud (E)
0 - 6
M vs USV Iaşi (D)
2 - 1
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.