Maç istatistikleri ve Poisson tahmini başarıyla yeniden hesaplandı.
Maç istatistikleri ve Poisson tahmini başarıyla yeniden hesaplandı.
Romanya
Liga III - Serie 7 •
06.11.2026 — 14:00
Progresul Pecica
Elo: 1503λ (Beklenen Gol): 2.32
VS
Başlamadı
Viitorul Arad
Elo: 1553λ (Beklenen Gol): 2.34
Model Güven Derecesi:
%60
Veri Kalitesi Bildirimi: İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Progresul Pecica - Viitorul Arad mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 2.32, Dep: 2.34 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Viitorul Arad %40.3 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %84.4, Karşılıklı Gol Var olasılığı %81.9, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %19.9 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %81.5
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Progresul Pecica xG
2.39
Dengeli
Viitorul Arad xG
2.35
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%39.8
X (Beraberlik)
%19.9
2 (Deplasman)
%40.3
Çifte Şans 1X: %59.7
Çifte Şans X2: %60.2
Çifte Şans 12: %80.2
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %98.6
0.5 Alt: %1.4
1.5 Üst: %95.0
1.5 Alt: %5.0
2.5 Üst: %84.4
2.5 Alt: %15.6
3.5 Üst: %68.4
3.5 Alt: %31.6
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%81.9
KG Yok
%18.1
En Olası Skorlar
Top 6 Skor2-2
%7.0
1-2
%6.0
2-1
%6.0
1-1
%5.5
2-3
%5.4
3-2
%5.4
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %33.7
İY X: %32.3
İY 2: %34.0
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %86.6
İY 0.5 Alt: %13.4
İY 1.5 Üst: %62.7
İY 1.5 Alt: %37.3
İY 2.5 Üst: %34.4
İY 2.5 Alt: %65.6
İY 3.5 Üst: %15.3
İY 3.5 Alt: %84.7
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
6.76
+
Dep
6.75
=
Toplam
13.5
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %92.1
8.5 Alt: %7.9
9.5 Üst: %86.5
9.5 Alt: %13.5
10.5 Üst: %78.9
10.5 Alt: %21.1
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 6.21 Korner (Ev: 3.11, Dep: 3.1)
İY 4.5 Üst: %74.2
İY 4.5 Alt: %25.8
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %44.6 |
Eşit: %11.0 |
Dep: %44.4
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~2.24
+
Dep
~2.65
=
Toplam
~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9
3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0
4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4
5.5 Kart Alt: %63.6
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%19.6
Ev KK: %8.8
Orta Risk
Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
35.7
Ev: 18.2 • Dep: 17.5
İsabetli Şut
12.5
Ev: 6.5 • Dep: 6
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %99.4
21.5 Alt: %0.6
23.5 Şut Üst: %98.4
23.5 Alt: %1.6
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %92.9
7.5 Alt: %7.1
8.5 İsabetli Üst: %87.3
8.5 Alt: %12.7
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiProgresul Pecica
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Viitorul Arad
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Progresul Pecica (0.0)
@2.01
%49.7 İhtimal
İade (Push): %21.1
Viitorul Arad (+0.00)
@1.99
%50.3 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+4.00 Gol Üst
@1.72
%58.0 İhtimal
İade (Push): %19.8
+4.00 Gol Alt
@2.38
%42.0 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @4.57 | %21.9 | %0.0 | @1.28 | %78.1 |
| -1.25 | @4.18 | %23.9 | %0.0 | @1.31 | %76.1 |
| -1.00 | @3.78 | %26.5 | %17.4 | @1.36 | %73.5 |
| -0.75 | @2.99 | %33.5 | %0.0 | @1.50 | %66.6 |
| -0.50 | @2.55 | %39.2 | %0.0 | @1.65 | %60.8 |
| -0.25 | @2.28 | %43.9 | %0.0 | @1.78 | %56.2 |
| 0.0 Ana Hat | @2.01 | %49.7 | %21.1 | @1.99 | %50.3 |
| +0.25 | @1.80 | %55.6 | %0.0 | @2.25 | %44.4 |
| +0.50 | @1.66 | %60.3 | %0.0 | @2.52 | %39.7 |
| +0.75 | @1.51 | %66.1 | %0.0 | @2.95 | %33.9 |
| +1.00 | @1.37 | %73.1 | %17.5 | @3.72 | %26.9 |
| +1.25 | @1.32 | %75.7 | %0.0 | @4.11 | %24.3 |
| +1.50 | @1.29 | %77.8 | %0.0 | @4.50 | %22.2 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.06 | %94.4 | %0.0 | @17.82 | %5.6 |
| +2.00 | @1.06 | %94.0 | %11.4 | @16.74 | %6.0 |
| +2.25 | @1.13 | %88.4 | %0.0 | @8.59 | %11.6 |
| +2.50 | @1.20 | %83.4 | %0.0 | @6.00 | %16.7 |
| +2.75 | @1.22 | %81.8 | %0.0 | @5.49 | %18.2 |
| +3.00 | @1.25 | %79.9 | %17.0 | @4.98 | %20.1 |
| +3.25 | @1.38 | %72.5 | %0.0 | @3.64 | %27.5 |
| +3.50 | @1.51 | %66.3 | %0.0 | @2.97 | %33.7 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 1.4% | 1.9% | 2.8% | 2.1% | 1.3% | 0.6% |
| 1 Gol | 1.9% | 5.9% | 6.4% | 5.0% | 2.9% | 1.4% |
| 2 Gol | 2.7% | 6.4% | 7.4% | 5.8% | 3.4% | 1.6% |
| 3 Gol | 2.1% | 4.9% | 5.8% | 4.5% | 2.6% | 1.2% |
| 4 Gol | 1.2% | 2.9% | 3.3% | 2.6% | 1.5% | 0.7% |
| 5 Gol | 0.6% | 1.3% | 1.6% | 1.2% | 0.7% | 0.3% |
Progresul Pecica — Son 5 Maç
G
vs Nera Bogodinţi (E)
2 - 1
G
vs Universitatea Alba Iulia (E)
6 - 0
M
vs Timişul Şag (D)
3 - 0
M
vs Cetate Deva (D)
3 - 1
G
vs Poli Timisoara 2 (E)
5 - 2
Viitorul Arad — Son 5 Maç
G
vs Cetate Deva (D)
1 - 4
G
vs Poli Timisoara 2 (E)
2 - 1
G
vs Timişul Şag (E)
1 - 0
G
vs Nera Bogodinţi (D)
1 - 4
B
vs Universitatea Alba Iulia (D)
2 - 2
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.