Maç istatistikleri ve Poisson tahmini başarıyla yeniden hesaplandı.
İngiltere
Premier League •
16.03.2026 — 03:00
Mount Pleasant Academy
Elo: 1587λ (Beklenen Gol): 1.60
2 - 0
Tamamlandı
İY: 0 - 0
Molynes United
Elo: 1428λ (Beklenen Gol): 0.62
Model Güven Derecesi:
%90
Mount Pleasant Academy - Molynes United mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.60, Dep: 0.62 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Mount Pleasant Academy %60.3 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %38.3, Karşılıklı Gol Var olasılığı %37.8, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %26.2 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %72.9
AI Sharp Pick (Yüksek Model Mutabakatı)
MS 1 (Ev Sahibi Galibiyeti)
Hibrit İhtimal
%59.7
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Mount Pleasant Academy xG
1.91
Dengeli
Molynes United xG
0.84
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%60.3
X (Beraberlik)
%26.2
2 (Deplasman)
%13.4
Çifte Şans 1X: %86.6
Çifte Şans X2: %39.7
Çifte Şans 12: %73.8
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %88.3
0.5 Alt: %11.7
1.5 Üst: %65.9
1.5 Alt: %34.1
2.5 Üst: %38.3
2.5 Alt: %61.7
3.5 Üst: %18.5
3.5 Alt: %81.5
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%37.8
KG Yok
%62.2
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-0
%16.5
2-0
%13.9
0-0
%11.6
1-1
%11.6
2-1
%8.6
3-0
%7.4
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %41.8
İY X: %45.7
İY 2: %12.5
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %62.6
İY 0.5 Alt: %37.4
İY 1.5 Üst: %26.9
İY 1.5 Alt: %73.1
İY 2.5 Üst: %8.0
İY 2.5 Alt: %92.1
İY 3.5 Üst: %1.8
İY 3.5 Alt: %98.2
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
5.16
+
Dep
2.97
=
Toplam
8.14
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %42.6
8.5 Alt: %57.4
9.5 Üst: %30.0
9.5 Alt: %70.0
10.5 Üst: %19.8
10.5 Alt: %80.2
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 3.74 Korner (Ev: 2.37, Dep: 1.37)
İY 4.5 Üst: %32.1
İY 4.5 Alt: %67.9
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %72.3 |
Eşit: %10.7 |
Dep: %17.0
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~1.95
+
Dep
~2.3
=
Toplam
~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4
3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0
4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5
5.5 Kart Alt: %74.5
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%17.3
Ev KK: %7.7
Orta Risk
Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
20.1
Ev: 13.4 • Dep: 6.7
İsabetli Şut
7.1
Ev: 4.8 • Dep: 2.3
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %36.5
21.5 Alt: %63.5
23.5 Şut Üst: %22.0
23.5 Alt: %78.0
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %41.1
7.5 Alt: %58.9
8.5 İsabetli Üst: %27.9
8.5 Alt: %72.1
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiMount Pleasant Academy
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Molynes United
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Mount Pleasant Academy (-0.75)
@1.86
%53.9 İhtimal
İade (Push): %0.0
Molynes United (+0.75)
@2.17
%46.1 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+2.00 Gol Üst
@1.90
%52.5 İhtimal
İade (Push): %27.7
+2.00 Gol Alt
@2.11
%47.5 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @3.01 | %33.2 | %0.0 | @1.50 | %66.8 |
| -1.25 | @2.61 | %38.4 | %0.0 | @1.62 | %61.6 |
| -1.00 | @2.20 | %45.4 | %26.9 | @1.83 | %54.6 |
| -0.75 Ana Hat | @1.86 | %53.9 | %0.0 | @2.17 | %46.1 |
| -0.50 | @1.66 | %60.1 | %0.0 | @2.51 | %39.9 |
| -0.25 | @1.44 | %69.2 | %0.0 | @3.25 | %30.8 |
| 0.0 | @1.22 | %81.7 | %26.4 | @5.45 | %18.4 |
| +0.25 | @1.18 | %84.4 | %0.0 | @6.43 | %15.6 |
| +0.50 | @1.16 | %86.5 | %0.0 | @7.41 | %13.5 |
| +0.75 | @1.10 | %91.0 | %0.0 | @11.15 | %9.0 |
| +1.00 | @1.04 | %96.1 | %10.0 | @25.37 | %3.9 |
| +1.25 | @1.04 | %96.3 | %0.0 | @26.77 | %3.7 |
| +1.50 | @1.04 | %96.5 | %0.0 | @28.17 | %3.6 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.66 | %60.2 | %0.0 | @2.51 | %39.9 |
| +2.00 Ana Hat | @1.90 | %52.5 | %27.7 | @2.11 | %47.5 |
| +2.25 | @2.27 | %44.1 | %0.0 | @1.79 | %56.0 |
| +2.50 | @2.64 | %37.9 | %0.0 | @1.61 | %62.1 |
| +2.75 | @3.22 | %31.1 | %0.0 | @1.45 | %68.9 |
| +3.00 | @4.45 | %22.5 | %19.9 | @1.29 | %77.5 |
| +3.25 | @5.00 | %20.0 | %0.0 | @1.25 | %80.0 |
| +3.50 | @5.56 | %18.0 | %0.0 | @1.22 | %82.0 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 11.7% | 6.0% | 2.1% | 0.4% | 0.1% | 0.0% |
| 1 Gol | 16.6% | 11.7% | 3.4% | 0.7% | 0.1% | 0.0% |
| 2 Gol | 14.0% | 8.7% | 2.7% | 0.6% | 0.1% | 0.0% |
| 3 Gol | 7.4% | 4.6% | 1.4% | 0.3% | 0.0% | 0.0% |
| 4 Gol | 3.0% | 1.9% | 0.6% | 0.1% | 0.0% | 0.0% |
| 5 Gol | 1.0% | 0.6% | 0.2% | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
Mount Pleasant Academy — Son 5 Maç
B
vs Molynes United (D)
0 - 0
B
vs Molynes United (E)
1 - 1
G
vs Humble Lions (D)
0 - 4
G
vs Molynes United (E)
3 - 0
G
vs Molynes United (D)
2 - 6
Molynes United — Son 5 Maç
B
vs Harbour View (E)
2 - 2
M
vs Chapelton (D)
1 - 0
B
vs Chapelton (E)
0 - 0
G
vs Tivoli Gardens (E)
3 - 2
M
vs Treasure Beach (E)
1 - 2
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
8 Maç| Tarih | Lig | Ev Sahibi | Skor | Deplasman |
|---|---|---|---|---|
| 05.01.2026 | Premier League | Molynes United | 0 - 0 | Mount Pleasant Academy |
| 02.09.2025 | Premier League | Mount Pleasant Academy | 1 - 1 | Molynes United |
| 27.04.2025 | Premier League | Mount Pleasant Academy | 3 - 0 | Molynes United |
| 13.02.2025 | Premier League | Molynes United | 2 - 6 | Mount Pleasant Academy |
| 01.12.2024 | Premier League | Mount Pleasant Academy | 4 - 0 | Molynes United |
| 04.02.2024 | Premier League | Mount Pleasant Academy | 1 - 1 | Molynes United |
| 12.11.2023 | Premier League | Molynes United | 1 - 3 | Mount Pleasant Academy |
| 26.03.2023 | Premier League | Mount Pleasant Academy | 1 - 2 | Molynes United |