Maç istatistikleri ve Poisson tahmini başarıyla yeniden hesaplandı.
İngiltere
Premier League •
03.05.2026 — 23:30
Molynes United
Elo: 1464λ (Beklenen Gol): 2.82
0 - 1
Tamamlandı
İY: 0 - 0
Harbour View
Elo: 1459λ (Beklenen Gol): 0.98
Model Güven Derecesi:
%90
Molynes United - Harbour View mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 2.82, Dep: 0.98 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Molynes United %74.9 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %73.0, Karşılıklı Gol Var olasılığı %59.1, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %15.2 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %77.5
AI Sharp Pick (Yüksek Model Mutabakatı)
MS 1 (Ev Sahibi Galibiyeti)
Hibrit İhtimal
%61.1
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Molynes United xG
2.75
Dengeli
Harbour View xG
1.20
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%74.9
X (Beraberlik)
%15.2
2 (Deplasman)
%9.9
Çifte Şans 1X: %90.1
Çifte Şans X2: %25.1
Çifte Şans 12: %84.8
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %97.1
0.5 Alt: %2.9
1.5 Üst: %89.7
1.5 Alt: %10.3
2.5 Üst: %73.0
2.5 Alt: %27.0
3.5 Üst: %52.5
3.5 Alt: %47.6
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%59.1
KG Yok
%40.9
En Olası Skorlar
Top 6 Skor2-0
%8.9
2-1
%8.7
3-0
%8.4
3-1
%8.2
1-1
%6.7
4-0
%5.9
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %56.2
İY X: %31.6
İY 2: %12.2
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %80.9
İY 0.5 Alt: %19.1
İY 1.5 Üst: %51.2
İY 1.5 Alt: %48.8
İY 2.5 Üst: %23.8
İY 2.5 Alt: %76.3
İY 3.5 Üst: %8.6
İY 3.5 Alt: %91.5
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
7.51
+
Dep
3.69
=
Toplam
11.2
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %78.5
8.5 Alt: %21.5
9.5 Üst: %68.1
9.5 Alt: %31.9
10.5 Üst: %56.4
10.5 Alt: %43.6
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 5.15 Korner (Ev: 3.45, Dep: 1.7)
İY 4.5 Üst: %58.6
İY 4.5 Alt: %41.4
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %84.2 |
Eşit: %6.4 |
Dep: %9.5
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~2.24
+
Dep
~2.65
=
Toplam
~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9
3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0
4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4
5.5 Kart Alt: %63.6
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%19.6
Ev KK: %8.8
Orta Risk
Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
29.3
Ev: 20.5 • Dep: 8.8
İsabetli Şut
10.3
Ev: 7.3 • Dep: 3
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %93.0
21.5 Alt: %7.0
23.5 Şut Üst: %85.8
23.5 Alt: %14.2
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %80.5
7.5 Alt: %19.5
8.5 İsabetli Üst: %69.9
8.5 Alt: %30.1
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiMolynes United
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Harbour View
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Molynes United (-1.50)
@1.92
%52.2 İhtimal
İade (Push): %0.0
Harbour View (+1.50)
@2.09
%47.8 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+3.50 Gol Üst
@2.03
%49.2 İhtimal
İade (Push): %0.0
+3.50 Gol Alt
@1.97
%50.9 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 Ana Hat | @1.92 | %52.2 | %0.0 | @2.09 | %47.8 |
| -1.25 | @1.71 | %58.3 | %0.0 | @2.40 | %41.7 |
| -1.00 | @1.51 | %66.1 | %21.1 | @2.95 | %33.9 |
| -0.75 | @1.43 | %70.1 | %0.0 | @3.34 | %29.9 |
| -0.50 | @1.37 | %73.2 | %0.0 | @3.74 | %26.8 |
| -0.25 | @1.25 | %79.7 | %0.0 | @4.93 | %20.3 |
| 0.0 | @1.14 | %87.5 | %16.3 | @7.98 | %12.5 |
| +0.25 | @1.13 | %88.6 | %0.0 | @8.76 | %11.4 |
| +0.50 | @1.12 | %89.5 | %0.0 | @9.53 | %10.5 |
| +0.75 | @1.08 | %92.8 | %0.0 | @13.79 | %7.3 |
| +1.00 | @1.04 | %96.2 | %7.0 | @26.53 | %3.8 |
| +1.25 | @1.04 | %96.4 | %0.0 | @27.52 | %3.6 |
| +1.50 | @1.04 | %96.5 | %0.0 | @28.52 | %3.5 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.14 | %87.9 | %0.0 | @8.24 | %12.1 |
| +2.00 | @1.16 | %86.6 | %17.9 | @7.43 | %13.5 |
| +2.25 | @1.28 | %78.1 | %0.0 | @4.56 | %21.9 |
| +2.50 | @1.41 | %71.1 | %0.0 | @3.46 | %28.9 |
| +2.75 | @1.48 | %67.5 | %0.0 | @3.08 | %32.5 |
| +3.00 | @1.59 | %63.0 | %22.0 | @2.70 | %37.0 |
| +3.25 | @1.81 | %55.2 | %0.0 | @2.23 | %44.8 |
| +3.50 Ana Hat | @2.03 | %49.2 | %0.0 | @1.97 | %50.9 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 2.9% | 1.9% | 1.2% | 0.4% | 0.1% | 0.0% |
| 1 Gol | 6.3% | 7.1% | 3.2% | 1.1% | 0.3% | 0.1% |
| 2 Gol | 9.6% | 9.4% | 4.6% | 1.5% | 0.4% | 0.1% |
| 3 Gol | 9.0% | 8.8% | 4.3% | 1.4% | 0.3% | 0.1% |
| 4 Gol | 6.3% | 6.2% | 3.0% | 1.0% | 0.2% | 0.0% |
| 5 Gol | 3.6% | 3.5% | 1.7% | 0.6% | 0.1% | 0.0% |
Molynes United — Son 5 Maç
G
vs Tivoli Gardens (E)
2 - 0
G
vs Spanish Town Police (E)
9 - 0
B
vs Chapelton (D)
2 - 2
M
vs Mount Pleasant Academy (D)
2 - 0
B
vs Harbour View (E)
2 - 2
Harbour View — Son 5 Maç
G
vs Montego Bay United (E)
4 - 3
M
vs Dunbeholden (D)
4 - 0
M
vs Waterhouse (E)
0 - 1
B
vs Mount Pleasant Academy (E)
1 - 1
G
vs Treasure Beach (E)
2 - 1
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
8 Maç| Tarih | Lig | Ev Sahibi | Skor | Deplasman |
|---|---|---|---|---|
| 03.03.2026 | Premier League | Molynes United | 2 - 2 | Harbour View |
| 14.12.2025 | Premier League | Harbour View | 0 - 0 | Molynes United |
| 09.03.2025 | Premier League | Harbour View | 0 - 0 | Molynes United |
| 05.01.2025 | Premier League | Molynes United | 3 - 1 | Harbour View |
| 29.09.2024 | Premier League | Harbour View | 2 - 1 | Molynes United |
| 11.03.2024 | Premier League | Harbour View | 0 - 1 | Molynes United |
| 12.12.2023 | Premier League | Molynes United | 2 - 2 | Harbour View |
| 17.04.2023 | Premier League | Harbour View | 1 - 1 | Molynes United |