Maç istatistikleri ve Poisson tahmini başarıyla yeniden hesaplandı.
İngiltere
Non League Premier - Isthmian •
11.04.2026 — 17:00
St Albans City
Elo: 1554λ (Beklenen Gol): 2.04
0 - 1
Tamamlandı
İY: 0 - 1
Aveley
Elo: 1516λ (Beklenen Gol): 1.16
Model Güven Derecesi:
%89
St Albans City - Aveley mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 2.04, Dep: 1.16 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre St Albans City %56.9 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %61.9, Karşılıklı Gol Var olasılığı %60.4, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %22.7 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %88.7
AI Sharp Pick (Yüksek Model Mutabakatı)
MS 1 (Ev Sahibi Galibiyeti)
Hibrit İhtimal
%52.9
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
St Albans City xG
2.31
Dengeli
Aveley xG
1.51
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%56.9
X (Beraberlik)
%22.7
2 (Deplasman)
%20.5
Çifte Şans 1X: %79.5
Çifte Şans X2: %43.1
Çifte Şans 12: %77.3
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %95.1
0.5 Alt: %4.9
1.5 Üst: %83.5
1.5 Alt: %16.5
2.5 Üst: %61.9
2.5 Alt: %38.1
3.5 Üst: %39.6
3.5 Alt: %60.4
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%60.4
KG Yok
%39.6
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-1
%10.4
2-1
%9.8
2-0
%8.5
1-0
%7.6
3-1
%6.7
3-0
%5.8
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %42.4
İY X: %38.3
İY 2: %19.3
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %75.3
İY 0.5 Alt: %24.7
İY 1.5 Üst: %42.8
İY 1.5 Alt: %57.2
İY 2.5 Üst: %17.3
İY 2.5 Alt: %82.7
İY 3.5 Üst: %5.5
İY 3.5 Alt: %94.5
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
6.18
+
Dep
4.21
=
Toplam
10.39
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %70.9
8.5 Alt: %29.1
9.5 Üst: %59.0
9.5 Alt: %41.0
10.5 Üst: %46.5
10.5 Alt: %53.5
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.78 Korner (Ev: 2.84, Dep: 1.94)
İY 4.5 Üst: %52.0
İY 4.5 Alt: %48.0
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %67.5 |
Eşit: %10.5 |
Dep: %22.0
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~1.95
+
Dep
~2.3
=
Toplam
~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4
3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0
4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5
5.5 Kart Alt: %74.5
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%17.3
Ev KK: %7.7
Orta Risk
Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
26.7
Ev: 16.5 • Dep: 10.2
İsabetli Şut
9.4
Ev: 5.9 • Dep: 3.5
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %84.4
21.5 Alt: %15.6
23.5 Şut Üst: %72.6
23.5 Alt: %27.4
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %71.7
7.5 Alt: %28.3
8.5 İsabetli Üst: %59.1
8.5 Alt: %40.9
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiSt Albans City
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Aveley
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
St Albans City (-0.75)
@1.98
%50.6 İhtimal
İade (Push): %0.0
Aveley (+0.75)
@2.02
%49.4 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+3.00 Gol Üst
@2.01
%49.7 İhtimal
İade (Push): %22.7
+3.00 Gol Alt
@1.99
%50.3 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @2.98 | %33.6 | %0.0 | @1.50 | %66.5 |
| -1.25 | @2.64 | %37.8 | %0.0 | @1.61 | %62.2 |
| -1.00 | @2.31 | %43.4 | %22.6 | @1.77 | %56.7 |
| -0.75 Ana Hat | @1.98 | %50.6 | %0.0 | @2.02 | %49.4 |
| -0.50 | @1.78 | %56.2 | %0.0 | @2.28 | %43.8 |
| -0.25 | @1.57 | %63.5 | %0.0 | @2.74 | %36.5 |
| 0.0 | @1.37 | %73.0 | %23.1 | @3.71 | %27.0 |
| +0.25 | @1.31 | %76.6 | %0.0 | @4.26 | %23.5 |
| +0.50 | @1.26 | %79.3 | %0.0 | @4.82 | %20.7 |
| +0.75 | @1.18 | %84.6 | %0.0 | @6.48 | %15.4 |
| +1.00 | @1.10 | %90.7 | %12.6 | @10.69 | %9.4 |
| +1.25 | @1.10 | %91.3 | %0.0 | @11.46 | %8.7 |
| +1.50 | @1.09 | %91.8 | %0.0 | @12.23 | %8.2 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.23 | %81.1 | %0.0 | @5.30 | %18.9 |
| +2.00 | @1.27 | %78.5 | %22.1 | @4.64 | %21.6 |
| +2.25 | @1.46 | %68.7 | %0.0 | @3.20 | %31.3 |
| +2.50 | @1.64 | %61.1 | %0.0 | @2.57 | %38.9 |
| +2.75 | @1.78 | %56.2 | %0.0 | @2.28 | %43.8 |
| +3.00 Ana Hat | @2.01 | %49.7 | %22.7 | @1.99 | %50.3 |
| +3.25 | @2.31 | %43.4 | %0.0 | @1.77 | %56.6 |
| +3.50 | @2.60 | %38.4 | %0.0 | @1.62 | %61.6 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 4.9% | 4.1% | 2.8% | 1.1% | 0.3% | 0.1% |
| 1 Gol | 7.8% | 10.6% | 5.7% | 2.2% | 0.6% | 0.1% |
| 2 Gol | 8.7% | 10.0% | 5.8% | 2.2% | 0.7% | 0.2% |
| 3 Gol | 5.9% | 6.8% | 3.9% | 1.5% | 0.4% | 0.1% |
| 4 Gol | 3.0% | 3.5% | 2.0% | 0.8% | 0.2% | 0.1% |
| 5 Gol | 1.2% | 1.4% | 0.8% | 0.3% | 0.1% | 0.0% |
St Albans City — Son 5 Maç
G
vs Aveley (D)
0 - 2
B
vs Aveley (D)
1 - 1
G
vs Aveley (E)
3 - 0
M
vs Aveley (D)
6 - 3
M
vs Aveley (D)
2 - 1
Aveley — Son 5 Maç
G
vs Cheshunt (E)
3 - 0
M
vs Cheshunt (D)
2 - 0
G
vs Dulwich Hamlet (E)
2 - 1
B
vs Brentwood Town (D)
3 - 3
B
vs Dulwich Hamlet (D)
3 - 3
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
6 Maç| Tarih | Lig | Ev Sahibi | Skor | Deplasman |
|---|---|---|---|---|
| 04.10.2025 | FA Trophy | Aveley | 0 - 2 | St Albans City |
| 06.09.2025 | Non League Premier - Isthmian | Aveley | 1 - 1 | St Albans City |
| 25.02.2025 | National League - South | St Albans City | 3 - 0 | Aveley |
| 25.11.2024 | National League - South | Aveley | 6 - 3 | St Albans City |
| 23.03.2024 | National League - South | Aveley | 2 - 1 | St Albans City |
| 28.10.2023 | National League - South | St Albans City | 0 - 1 | Aveley |