Maç istatistikleri ve Poisson tahmini başarıyla yeniden hesaplandı.
Malezya
Première Division •
10.05.2026 — 19:30
Onze Créateurs
Elo: 1475λ (Beklenen Gol): 0.73
1 - 2
Tamamlandı
İY: 1 - 1
Stade Malien Bamako
Elo: 1597λ (Beklenen Gol): 0.88
Model Güven Derecesi:
%63
Veri Kalitesi Bildirimi: Deplasman ekibinin son dönem maç verisi 5'ten azdır (4 maç). | İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Onze Créateurs - Stade Malien Bamako mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 0.73, Dep: 0.88 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Stade Malien Bamako %35.8 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %22.0, Karşılıklı Gol Var olasılığı %31.4, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %36.9 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %78.1
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Onze Créateurs xG
1.20
🔥 Pozitif Sıçrama Bekleniyor
Stade Malien Bamako xG
1.20
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takım yüksek gol beklentisi (1.20 xG) üretmesine rağmen son vuruşlarda şanssızlık yaşamış (0.73 gol). Pozisyon üretme gücü yüksek olduğu için yakın zamanda gol patlaması bekleniyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%27.3
X (Beraberlik)
%36.9
2 (Deplasman)
%35.8
Çifte Şans 1X: %64.2
Çifte Şans X2: %72.7
Çifte Şans 12: %63.1
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %79.1
0.5 Alt: %20.9
1.5 Üst: %48.9
1.5 Alt: %51.1
2.5 Üst: %22.0
2.5 Alt: %78.0
3.5 Üst: %8.1
3.5 Alt: %91.9
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%31.4
KG Yok
%68.7
En Olası Skorlar
Top 6 Skor0-0
%20.9
0-1
%16.6
1-1
%13.8
1-0
%13.6
0-2
%7.7
1-2
%5.7
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %19.6
İY X: %55.9
İY 2: %24.5
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %51.1
İY 0.5 Alt: %48.9
İY 1.5 Üst: %17.0
İY 1.5 Alt: %83.1
İY 2.5 Üst: %3.7
İY 2.5 Alt: %96.3
İY 3.5 Üst: %0.6
İY 3.5 Alt: %99.4
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
3.55
+
Dep
3.61
=
Toplam
7.17
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %29.3
8.5 Alt: %70.7
9.5 Üst: %18.7
9.5 Alt: %81.3
10.5 Üst: %11.1
10.5 Alt: %88.9
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 3.3 Korner (Ev: 1.63, Dep: 1.66)
İY 4.5 Üst: %23.7
İY 4.5 Alt: %76.3
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %41.5 |
Eşit: %15.2 |
Dep: %43.3
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~2.24
+
Dep
~2.65
=
Toplam
~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9
3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0
4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4
5.5 Kart Alt: %63.6
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%19.6
Ev KK: %8.8
Orta Risk
Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
17.1
Ev: 8.5 • Dep: 8.5
İsabetli Şut
6
Ev: 3 • Dep: 2.9
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %14.2
21.5 Alt: %85.8
23.5 Şut Üst: %6.5
23.5 Alt: %93.5
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %25.0
7.5 Alt: %75.0
8.5 İsabetli Üst: %14.8
8.5 Alt: %85.2
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiOnze Créateurs
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Stade Malien Bamako
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Onze Créateurs (+0.25)
@1.78
%56.1 İhtimal
İade (Push): %0.0
Stade Malien Bamako (-0.25)
@2.28
%43.9 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+1.50 Gol Üst
@2.05
%48.9 İhtimal
İade (Push): %0.0
+1.50 Gol Alt
@1.96
%51.1 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @11.88 | %8.4 | %0.0 | @1.09 | %91.6 |
| -1.25 | @10.76 | %9.3 | %0.0 | @1.10 | %90.7 |
| -1.00 | @9.64 | %10.4 | %18.9 | @1.12 | %89.6 |
| -0.75 | @5.07 | %19.7 | %0.0 | @1.25 | %80.3 |
| -0.50 | @3.66 | %27.3 | %0.0 | @1.38 | %72.7 |
| -0.25 | @2.99 | %33.5 | %0.0 | @1.50 | %66.5 |
| 0.0 | @2.31 | %43.3 | %37.0 | @1.76 | %56.7 |
| +0.25 Ana Hat | @1.78 | %56.1 | %0.0 | @2.28 | %43.9 |
| +0.50 | @1.56 | %64.2 | %0.0 | @2.80 | %35.8 |
| +0.75 | @1.38 | %72.6 | %0.0 | @3.64 | %27.5 |
| +1.00 | @1.20 | %83.3 | %22.9 | @6.00 | %16.7 |
| +1.25 | @1.17 | %85.5 | %0.0 | @6.89 | %14.5 |
| +1.50 | @1.15 | %87.1 | %0.0 | @7.78 | %12.9 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @2.44 | %40.9 | %0.0 | @1.69 | %59.1 |
| +2.00 | @3.33 | %30.1 | %26.9 | @1.43 | %70.0 |
| +2.25 | @3.94 | %25.4 | %0.0 | @1.34 | %74.6 |
| +2.50 | @4.55 | %22.0 | %0.0 | @1.28 | %78.0 |
| +2.75 | @6.20 | %16.1 | %0.0 | @1.19 | %83.9 |
| +3.00 | @10.73 | %9.3 | %13.9 | @1.10 | %90.7 |
| +3.25 | @11.60 | %8.6 | %0.0 | @1.09 | %91.4 |
| +3.50 | @12.46 | %8.0 | %0.0 | @1.09 | %92.0 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 20.9% | 16.6% | 7.7% | 2.3% | 0.5% | 0.1% |
| 1 Gol | 13.6% | 13.8% | 5.7% | 1.7% | 0.4% | 0.1% |
| 2 Gol | 5.3% | 4.7% | 2.1% | 0.6% | 0.1% | 0.0% |
| 3 Gol | 1.3% | 1.1% | 0.5% | 0.1% | 0.0% | 0.0% |
| 4 Gol | 0.2% | 0.2% | 0.1% | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| 5 Gol | 0.0% | 0.0% | 0.0% | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
Onze Créateurs — Son 5 Maç
G
vs US Bougouba (D)
0 - 2
M
vs Djoliba (D)
1 - 0
G
vs Bougouni (E)
2 - 1
M
vs Bougouni (D)
1 - 0
G
vs Bougouni (E)
1 - 0
Stade Malien Bamako — Son 5 Maç
B
vs Derby Academie (D)
0 - 0
G
vs Afrique Football Élite (E)
1 - 0
G
vs US Bougouba (E)
1 - 0
G
vs ASKO (D)
0 - 2
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.