Maç istatistikleri ve Poisson tahmini başarıyla yeniden hesaplandı.
Brazil
Cearense - 2 •
02.05.2026 — 22:00
Caucaia
Elo: 1469λ (Beklenen Gol): 1.90
1 - 4
Tamamlandı
İY: 1 - 1
Guarany de Sobral
Elo: 1488λ (Beklenen Gol): 1.75
Model Güven Derecesi:
%65
Veri Kalitesi Bildirimi: Deplasman ekibinin son dönem maç verisi 5'ten azdır (4 maç).
Caucaia - Guarany de Sobral mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.90, Dep: 1.75 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Caucaia %41.7 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %70.6, Karşılıklı Gol Var olasılığı %70.9, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %23.0 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %77.7
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Caucaia xG
2.31
🔥 Pozitif Sıçrama Bekleniyor
Guarany de Sobral xG
1.95
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takım yüksek gol beklentisi (2.31 xG) üretmesine rağmen son vuruşlarda şanssızlık yaşamış (1.90 gol). Pozisyon üretme gücü yüksek olduğu için yakın zamanda gol patlaması bekleniyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%41.7
X (Beraberlik)
%23.0
2 (Deplasman)
%35.3
Çifte Şans 1X: %64.7
Çifte Şans X2: %58.3
Çifte Şans 12: %77.0
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %96.7
0.5 Alt: %3.3
1.5 Üst: %88.5
1.5 Alt: %11.5
2.5 Üst: %70.6
2.5 Alt: %29.4
3.5 Üst: %49.5
3.5 Alt: %50.5
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%70.9
KG Yok
%29.1
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-1
%9.3
2-1
%8.2
1-2
%7.5
2-2
%7.2
3-1
%5.2
2-0
%4.7
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %33.6
İY X: %36.8
İY 2: %29.6
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %79.6
İY 0.5 Alt: %20.4
İY 1.5 Üst: %49.7
İY 1.5 Alt: %50.3
İY 2.5 Üst: %22.5
İY 2.5 Alt: %77.5
İY 3.5 Üst: %8.2
İY 3.5 Alt: %91.8
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
5.91
+
Dep
5.47
=
Toplam
11.38
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %80.0
8.5 Alt: %20.0
9.5 Üst: %70.0
9.5 Alt: %30.0
10.5 Üst: %58.5
10.5 Alt: %41.5
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 5.24 Korner (Ev: 2.72, Dep: 2.52)
İY 4.5 Üst: %60.0
İY 4.5 Alt: %40.0
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %49.2 |
Eşit: %11.9 |
Dep: %38.9
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~2.24
+
Dep
~2.65
=
Toplam
~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9
3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0
4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4
5.5 Kart Alt: %63.6
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%19.6
Ev KK: %8.8
Orta Risk
Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
29.5
Ev: 15.7 • Dep: 13.8
İsabetli Şut
10.3
Ev: 5.6 • Dep: 4.7
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %93.5
21.5 Alt: %6.5
23.5 Şut Üst: %86.7
23.5 Alt: %13.3
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %80.7
7.5 Alt: %19.3
8.5 İsabetli Üst: %70.1
8.5 Alt: %29.9
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiCaucaia
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Guarany de Sobral
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Caucaia (-0.25)
@2.14
%46.8 İhtimal
İade (Push): %0.0
Guarany de Sobral (+0.25)
@1.88
%53.2 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+3.50 Gol Üst
@2.07
%48.4 İhtimal
İade (Push): %0.0
+3.50 Gol Alt
@1.94
%51.6 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @4.48 | %22.3 | %0.0 | @1.29 | %77.7 |
| -1.25 | @4.06 | %24.6 | %0.0 | @1.33 | %75.4 |
| -1.00 | @3.63 | %27.5 | %19.0 | @1.38 | %72.5 |
| -0.75 | @2.85 | %35.1 | %0.0 | @1.54 | %64.9 |
| -0.50 | @2.42 | %41.3 | %0.0 | @1.70 | %58.7 |
| -0.25 Ana Hat | @2.14 | %46.8 | %0.0 | @1.88 | %53.2 |
| 0.0 | @1.85 | %54.0 | %23.5 | @2.17 | %46.0 |
| +0.25 | @1.66 | %60.1 | %0.0 | @2.51 | %39.9 |
| +0.50 | @1.54 | %64.8 | %0.0 | @2.84 | %35.2 |
| +0.75 | @1.41 | %71.0 | %0.0 | @3.44 | %29.0 |
| +1.00 | @1.28 | %78.4 | %17.3 | @4.63 | %21.6 |
| +1.25 | @1.24 | %80.5 | %0.0 | @5.12 | %19.5 |
| +1.50 | @1.22 | %82.2 | %0.0 | @5.60 | %17.9 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.15 | %87.1 | %0.0 | @7.76 | %12.9 |
| +2.00 | @1.17 | %85.7 | %18.4 | @6.97 | %14.3 |
| +2.25 | @1.30 | %77.0 | %0.0 | @4.35 | %23.0 |
| +2.50 | @1.43 | %69.9 | %0.0 | @3.32 | %30.1 |
| +2.75 | @1.51 | %66.3 | %0.0 | @2.97 | %33.7 |
| +3.00 | @1.62 | %61.7 | %21.6 | @2.61 | %38.4 |
| +3.25 | @1.84 | %54.2 | %0.0 | @2.18 | %45.8 |
| +3.50 Ana Hat | @2.07 | %48.4 | %0.0 | @1.94 | %51.6 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 3.3% | 4.0% | 4.1% | 2.4% | 1.0% | 0.4% |
| 1 Gol | 4.4% | 9.5% | 7.7% | 4.5% | 2.0% | 0.7% |
| 2 Gol | 4.8% | 8.4% | 7.3% | 4.3% | 1.9% | 0.7% |
| 3 Gol | 3.1% | 5.3% | 4.7% | 2.7% | 1.2% | 0.4% |
| 4 Gol | 1.5% | 2.5% | 2.2% | 1.3% | 0.6% | 0.2% |
| 5 Gol | 0.6% | 1.0% | 0.8% | 0.5% | 0.2% | 0.1% |
Caucaia — Son 5 Maç
M
vs Crateús (D)
3 - 0
B
vs Uniclinic Atletico Clube (D)
1 - 1
G
vs Itapipoca (E)
3 - 1
G
vs Guarany de Sobral (D)
0 - 1
M
vs Crateús (E)
1 - 4
Guarany de Sobral — Son 5 Maç
G
vs Uniclinic Atletico Clube (E)
1 - 0
M
vs Itapipoca (D)
3 - 2
G
vs Crateús (E)
1 - 0
M
vs Caucaia (E)
0 - 1
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
1 Maç| Tarih | Lig | Ev Sahibi | Skor | Deplasman |
|---|---|---|---|---|
| 29.03.2026 | Cearense - 2 | Guarany de Sobral | 0 - 1 | Caucaia |