Maç istatistikleri ve Poisson tahmini başarıyla yeniden hesaplandı.
Argentina
Primera B Metropolitana •
21.06.2026 — 20:30
Talleres Remedios
Elo: 1552λ (Beklenen Gol): 1.50
0 - 0
Tamamlandı
İY: 0 - 0
Comunicaciones
Elo: 1521λ (Beklenen Gol): 1.05
Model Güven Derecesi:
%80
Talleres Remedios - Comunicaciones mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.50, Dep: 1.05 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Talleres Remedios %46.6 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %47.0, Karşılıklı Gol Var olasılığı %51.5, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %27.7 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %74.7
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Talleres Remedios xG
1.91
🔥 Pozitif Sıçrama Bekleniyor
Comunicaciones xG
1.24
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takım yüksek gol beklentisi (1.91 xG) üretmesine rağmen son vuruşlarda şanssızlık yaşamış (1.50 gol). Pozisyon üretme gücü yüksek olduğu için yakın zamanda gol patlaması bekleniyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%46.6
X (Beraberlik)
%27.7
2 (Deplasman)
%25.7
Çifte Şans 1X: %74.3
Çifte Şans X2: %53.4
Çifte Şans 12: %72.3
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %91.3
0.5 Alt: %8.7
1.5 Üst: %73.3
1.5 Alt: %26.7
2.5 Üst: %47.0
2.5 Alt: %53.0
3.5 Üst: %25.4
3.5 Alt: %74.6
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%51.6
KG Yok
%48.5
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-1
%13.2
1-0
%10.7
2-1
%9.2
2-0
%8.8
0-0
%8.7
0-1
%7.3
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %34.4
İY X: %44.2
İY 2: %21.4
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %67.6
İY 0.5 Alt: %32.4
İY 1.5 Üst: %32.6
İY 1.5 Alt: %67.4
İY 2.5 Üst: %10.9
İY 2.5 Alt: %89.1
İY 3.5 Üst: %2.9
İY 3.5 Alt: %97.1
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
5.1
+
Dep
3.99
=
Toplam
9.09
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %55.6
8.5 Alt: %44.4
9.5 Üst: %42.4
9.5 Alt: %57.6
10.5 Üst: %30.5
10.5 Alt: %69.5
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.18 Korner (Ev: 2.35, Dep: 1.83)
İY 4.5 Üst: %40.7
İY 4.5 Alt: %59.4
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %58.0 |
Eşit: %12.6 |
Dep: %29.4
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~1.95
+
Dep
~2.3
=
Toplam
~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4
3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0
4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5
5.5 Kart Alt: %74.5
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%17.3
Ev KK: %7.7
Orta Risk
Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
22.8
Ev: 13.2 • Dep: 9.6
İsabetli Şut
8
Ev: 4.7 • Dep: 3.3
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %59.6
21.5 Alt: %40.4
23.5 Şut Üst: %42.9
23.5 Alt: %57.1
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %54.6
7.5 Alt: %45.4
8.5 İsabetli Üst: %40.6
8.5 Alt: %59.4
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiTalleres Remedios
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Comunicaciones
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Talleres Remedios (-0.50)
@2.15
%46.4 İhtimal
İade (Push): %0.0
Comunicaciones (+0.50)
@1.87
%53.6 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+2.50 Gol Üst
@2.14
%46.8 İhtimal
İade (Push): %0.0
+2.50 Gol Alt
@1.88
%53.2 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @4.24 | %23.6 | %0.0 | @1.31 | %76.4 |
| -1.25 | @3.76 | %26.6 | %0.0 | @1.36 | %73.4 |
| -1.00 | @3.27 | %30.6 | %22.9 | @1.44 | %69.5 |
| -0.75 | @2.53 | %39.5 | %0.0 | @1.65 | %60.5 |
| -0.50 Ana Hat | @2.15 | %46.4 | %0.0 | @1.87 | %53.6 |
| -0.25 | @1.85 | %53.9 | %0.0 | @2.17 | %46.1 |
| 0.0 | @1.55 | %64.4 | %27.9 | @2.80 | %35.7 |
| +0.25 | @1.43 | %70.1 | %0.0 | @3.35 | %29.9 |
| +0.50 | @1.35 | %74.3 | %0.0 | @3.89 | %25.7 |
| +0.75 | @1.24 | %80.6 | %0.0 | @5.16 | %19.4 |
| +1.00 | @1.13 | %88.2 | %15.8 | @8.46 | %11.8 |
| +1.25 | @1.12 | %89.2 | %0.0 | @9.25 | %10.8 |
| +1.50 | @1.11 | %90.1 | %0.0 | @10.05 | %10.0 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.45 | %69.1 | %0.0 | @3.24 | %30.9 |
| +2.00 | @1.57 | %63.6 | %26.4 | @2.74 | %36.5 |
| +2.25 | @1.86 | %53.9 | %0.0 | @2.17 | %46.1 |
| +2.50 Ana Hat | @2.14 | %46.8 | %0.0 | @1.88 | %53.2 |
| +2.75 | @2.48 | %40.3 | %0.0 | @1.67 | %59.7 |
| +3.00 | @3.12 | %32.0 | %21.7 | @1.47 | %68.0 |
| +3.25 | @3.56 | %28.1 | %0.0 | @1.39 | %71.9 |
| +3.50 | @3.99 | %25.1 | %0.0 | @1.33 | %75.0 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 8.7% | 7.3% | 4.3% | 1.5% | 0.4% | 0.1% |
| 1 Gol | 10.8% | 13.3% | 6.5% | 2.3% | 0.6% | 0.1% |
| 2 Gol | 8.8% | 9.3% | 4.9% | 1.7% | 0.5% | 0.1% |
| 3 Gol | 4.4% | 4.6% | 2.4% | 0.9% | 0.2% | 0.0% |
| 4 Gol | 1.7% | 1.7% | 0.9% | 0.3% | 0.1% | 0.0% |
| 5 Gol | 0.5% | 0.5% | 0.3% | 0.1% | 0.0% | 0.0% |
Talleres Remedios — Son 5 Maç
G
vs Villa San Carlos (E)
1 - 0
G
vs Comunicaciones (D)
0 - 2
G
vs Villa San Carlos (E)
1 - 0
B
vs Comunicaciones (E)
1 - 1
G
vs Villa San Carlos (D)
0 - 1
Comunicaciones — Son 5 Maç
M
vs Talleres Remedios (E)
0 - 2
B
vs Talleres Remedios (D)
1 - 1
M
vs Talleres Remedios (D)
3 - 2
G
vs Talleres Remedios (E)
4 - 0
G
vs Talleres Remedios (D)
2 - 4
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
8 Maç| Tarih | Lig | Ev Sahibi | Skor | Deplasman |
|---|---|---|---|---|
| 16.09.2023 | Primera B Metropolitana | Comunicaciones | 0 - 2 | Talleres Remedios |
| 14.05.2023 | Primera B Metropolitana | Talleres Remedios | 1 - 1 | Comunicaciones |
| 02.07.2022 | Primera B Metropolitana | Talleres Remedios | 3 - 2 | Comunicaciones |
| 05.03.2022 | Primera B Metropolitana | Comunicaciones | 4 - 0 | Talleres Remedios |
| 20.12.2021 | Primera B Metropolitana | Talleres Remedios | 2 - 4 | Comunicaciones |
| 31.10.2021 | Primera B Metropolitana | Talleres Remedios | 1 - 0 | Comunicaciones |
| 02.07.2021 | Primera B Metropolitana | Comunicaciones | 0 - 1 | Talleres Remedios |
| 14.03.2020 | Primera B Metropolitana | Comunicaciones | 2 - 1 | Talleres Remedios |