Maç istatistikleri ve Poisson tahmini başarıyla yeniden hesaplandı.
Brazil
Cearense - 2 •
14.05.2026 — 02:00
Caucaia
Elo: 1469λ (Beklenen Gol): 1.17
1 - 1
Tamamlandı
İY: 0 - 0
Uniclinic Atletico Clube
Elo: 1469λ (Beklenen Gol): 1.32
Model Güven Derecesi:
%80
Caucaia - Uniclinic Atletico Clube mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.17, Dep: 1.32 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Uniclinic Atletico Clube %39.1 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %45.3, Karşılıklı Gol Var olasılığı %51.4, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %28.9 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %59.2
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Caucaia xG
1.55
Dengeli
Uniclinic Atletico Clube xG
1.55
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%32.0
X (Beraberlik)
%28.9
2 (Deplasman)
%39.1
Çifte Şans 1X: %60.9
Çifte Şans X2: %68.0
Çifte Şans 12: %71.1
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %90.7
0.5 Alt: %9.3
1.5 Üst: %72.0
1.5 Alt: %28.0
2.5 Üst: %45.3
2.5 Alt: %54.7
3.5 Üst: %24.0
3.5 Alt: %76.0
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%51.5
KG Yok
%48.6
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-1
%13.8
0-1
%10.0
0-0
%9.3
1-0
%8.8
1-2
%8.4
2-1
%7.5
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %25.2
İY X: %45.2
İY 2: %29.5
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %66.6
İY 0.5 Alt: %33.4
İY 1.5 Üst: %31.5
İY 1.5 Alt: %68.5
İY 2.5 Üst: %10.3
İY 2.5 Alt: %89.7
İY 3.5 Üst: %2.7
İY 3.5 Alt: %97.3
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
4.44
+
Dep
4.55
=
Toplam
8.99
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %54.3
8.5 Alt: %45.7
9.5 Üst: %41.1
9.5 Alt: %58.9
10.5 Üst: %29.2
10.5 Alt: %70.8
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.13 Korner (Ev: 2.04, Dep: 2.09)
İY 4.5 Üst: %39.7
İY 4.5 Alt: %60.3
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %41.7 |
Eşit: %13.5 |
Dep: %44.8
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~2.24
+
Dep
~2.65
=
Toplam
~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9
3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0
4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4
5.5 Kart Alt: %63.6
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%19.6
Ev KK: %8.8
Orta Risk
Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
22.4
Ev: 11.2 • Dep: 11.2
İsabetli Şut
7.8
Ev: 4 • Dep: 3.8
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %56.2
21.5 Alt: %43.8
23.5 Şut Üst: %39.5
23.5 Alt: %60.5
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %52.2
7.5 Alt: %47.8
8.5 İsabetli Üst: %38.3
8.5 Alt: %61.7
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiCaucaia
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Uniclinic Atletico Clube
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Caucaia (+0.25)
@1.84
%54.4 İhtimal
İade (Push): %0.0
Uniclinic Atletico Clube (-0.25)
@2.19
%45.6 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+2.25 Gol Üst
@1.92
%52.1 İhtimal
İade (Push): %0.0
+2.25 Gol Alt
@2.09
%48.0 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @7.41 | %13.5 | %0.0 | @1.16 | %86.5 |
| -1.25 | @6.72 | %14.9 | %0.0 | @1.17 | %85.1 |
| -1.00 | @6.04 | %16.6 | %18.5 | @1.20 | %83.4 |
| -0.75 | @3.99 | %25.1 | %0.0 | @1.33 | %74.9 |
| -0.50 | @3.12 | %32.0 | %0.0 | @1.47 | %68.0 |
| -0.25 | @2.67 | %37.5 | %0.0 | @1.60 | %62.6 |
| 0.0 | @2.22 | %45.1 | %29.0 | @1.82 | %54.9 |
| +0.25 Ana Hat | @1.84 | %54.4 | %0.0 | @2.19 | %45.6 |
| +0.50 | @1.64 | %61.1 | %0.0 | @2.57 | %39.0 |
| +0.75 | @1.47 | %68.2 | %0.0 | @3.14 | %31.8 |
| +1.00 | @1.29 | %77.3 | %21.0 | @4.39 | %22.8 |
| +1.25 | @1.25 | %79.9 | %0.0 | @4.98 | %20.1 |
| +1.50 | @1.22 | %82.0 | %0.0 | @5.56 | %18.0 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.48 | %67.5 | %0.0 | @3.08 | %32.5 |
| +2.00 | @1.62 | %61.6 | %26.8 | @2.60 | %38.4 |
| +2.25 Ana Hat | @1.92 | %52.1 | %0.0 | @2.09 | %48.0 |
| +2.50 | @2.22 | %45.1 | %0.0 | @1.82 | %54.9 |
| +2.75 | @2.60 | %38.5 | %0.0 | @1.63 | %61.5 |
| +3.00 | @3.32 | %30.1 | %21.4 | @1.43 | %69.9 |
| +3.25 | @3.77 | %26.5 | %0.0 | @1.36 | %73.5 |
| +3.50 | @4.22 | %23.7 | %0.0 | @1.31 | %76.3 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 9.3% | 10.0% | 7.2% | 3.2% | 1.0% | 0.3% |
| 1 Gol | 8.8% | 13.8% | 8.5% | 3.7% | 1.2% | 0.3% |
| 2 Gol | 5.7% | 7.5% | 5.0% | 2.2% | 0.7% | 0.2% |
| 3 Gol | 2.2% | 2.9% | 1.9% | 0.8% | 0.3% | 0.1% |
| 4 Gol | 0.7% | 0.9% | 0.6% | 0.2% | 0.1% | 0.0% |
| 5 Gol | 0.2% | 0.2% | 0.1% | 0.1% | 0.0% | 0.0% |
Caucaia — Son 5 Maç
G
vs Itapipoca (D)
0 - 1
M
vs Guarany de Sobral (E)
1 - 4
M
vs Crateús (D)
3 - 0
B
vs Uniclinic Atletico Clube (D)
1 - 1
G
vs Itapipoca (E)
3 - 1
Uniclinic Atletico Clube — Son 5 Maç
G
vs Fluminense PI (D)
1 - 2
B
vs Fluminense PI (E)
1 - 1
M
vs Crateús (E)
0 - 2
M
vs Guarany de Sobral (D)
1 - 0
B
vs Piauí (D)
1 - 1
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
8 Maç| Tarih | Lig | Ev Sahibi | Skor | Deplasman |
|---|---|---|---|---|
| 08.04.2026 | Cearense - 2 | Uniclinic Atletico Clube | 1 - 1 | Caucaia |
| 17.03.2025 | Cearense - 2 | Uniclinic Atletico Clube | 0 - 4 | Caucaia |
| 15.02.2025 | Cearense - 2 | Caucaia | 1 - 0 | Uniclinic Atletico Clube |
| 03.11.2024 | Copa Fares Lopes | Caucaia | 2 - 1 | Uniclinic Atletico Clube |
| 15.03.2024 | Cearense - 1 | Caucaia | 0 - 1 | Uniclinic Atletico Clube |
| 25.02.2024 | Cearense - 1 | Uniclinic Atletico Clube | 2 - 2 | Caucaia |
| 09.07.2023 | Serie D | Uniclinic Atletico Clube | 3 - 0 | Caucaia |
| 21.05.2023 | Serie D | Caucaia | 1 - 3 | Uniclinic Atletico Clube |