Maç istatistikleri ve Poisson tahmini başarıyla yeniden hesaplandı.
Indonesia
I-League •
05.11.2026 — 16:00
Samaleswari SC
Elo: 1491λ (Beklenen Gol): 0.94
VS
Başlamadı
Dempo
Elo: 1534λ (Beklenen Gol): 1.49
Model Güven Derecesi:
%57
Veri Kalitesi Bildirimi: Ev sahibi ekibin son dönem maç verisi 5'ten azdır (1 maç). Lig ortalamasına doğru yumuşatma ağırlığı artırıldı. | İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Samaleswari SC - Dempo mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 0.94, Dep: 1.49 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Dempo %49.0 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %43.9, Karşılıklı Gol Var olasılığı %48.3, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %28.0 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %54.7
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Samaleswari SC xG
1.24
Dengeli
Dempo xG
1.60
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%23.0
X (Beraberlik)
%28.0
2 (Deplasman)
%49.0
Çifte Şans 1X: %51.0
Çifte Şans X2: %77.0
Çifte Şans 12: %72.0
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %90.3
0.5 Alt: %9.7
1.5 Üst: %70.8
1.5 Alt: %29.2
2.5 Üst: %43.9
2.5 Alt: %56.1
3.5 Üst: %22.9
3.5 Alt: %77.2
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%48.3
KG Yok
%51.7
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-1
%13.3
0-1
%12.1
0-2
%9.7
0-0
%9.7
1-2
%9.2
1-0
%7.4
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %19.4
İY X: %45.1
İY 2: %35.4
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %65.8
İY 0.5 Alt: %34.2
İY 1.5 Üst: %30.6
İY 1.5 Alt: %69.4
İY 2.5 Üst: %9.8
İY 2.5 Alt: %90.2
İY 3.5 Üst: %2.5
İY 3.5 Alt: %97.5
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
3.98
+
Dep
4.92
=
Toplam
8.9
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %53.2
8.5 Alt: %46.8
9.5 Üst: %40.0
9.5 Alt: %60.0
10.5 Üst: %28.3
10.5 Alt: %71.7
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.1 Korner (Ev: 1.83, Dep: 2.26)
İY 4.5 Üst: %39.0
İY 4.5 Alt: %61.0
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %31.3 |
Eşit: %13.0 |
Dep: %55.8
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~2.24
+
Dep
~2.65
=
Toplam
~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9
3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0
4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4
5.5 Kart Alt: %63.6
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%19.6
Ev KK: %8.8
Orta Risk
Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
22.1
Ev: 9.8 • Dep: 12.3
İsabetli Şut
7.7
Ev: 3.5 • Dep: 4.2
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %53.5
21.5 Alt: %46.5
23.5 Şut Üst: %36.9
23.5 Alt: %63.1
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %50.4
7.5 Alt: %49.6
8.5 İsabetli Üst: %36.5
8.5 Alt: %63.5
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiSamaleswari SC
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Dempo
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Samaleswari SC (+0.50)
@1.95
%51.2 İhtimal
İade (Push): %0.0
Dempo (-0.50)
@2.05
%48.8 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+2.25 Gol Üst
@1.98
%50.5 İhtimal
İade (Push): %0.0
+2.25 Gol Alt
@2.02
%49.5 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @12.08 | %8.3 | %0.0 | @1.09 | %91.7 |
| -1.25 | @11.19 | %8.9 | %0.0 | @1.10 | %91.1 |
| -1.00 | @10.29 | %9.7 | %14.8 | @1.11 | %90.3 |
| -0.75 | @5.91 | %16.9 | %0.0 | @1.20 | %83.1 |
| -0.50 | @4.34 | %23.1 | %0.0 | @1.30 | %76.9 |
| -0.25 | @3.73 | %26.8 | %0.0 | @1.37 | %73.2 |
| 0.0 | @3.12 | %32.1 | %28.2 | @1.47 | %67.9 |
| +0.25 | @2.31 | %43.2 | %0.0 | @1.76 | %56.8 |
| +0.50 Ana Hat | @1.95 | %51.2 | %0.0 | @2.05 | %48.8 |
| +0.75 | @1.72 | %58.2 | %0.0 | @2.39 | %41.8 |
| +1.00 | @1.49 | %67.3 | %23.9 | @3.06 | %32.7 |
| +1.25 | @1.39 | %71.7 | %0.0 | @3.54 | %28.3 |
| +1.50 | @1.33 | %75.1 | %0.0 | @4.01 | %24.9 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.51 | %66.1 | %0.0 | @2.95 | %33.9 |
| +2.00 | @1.67 | %59.8 | %27.0 | @2.49 | %40.2 |
| +2.25 Ana Hat | @1.98 | %50.5 | %0.0 | @2.02 | %49.5 |
| +2.50 | @2.29 | %43.7 | %0.0 | @1.77 | %56.4 |
| +2.75 | @2.70 | %37.0 | %0.0 | @1.59 | %63.0 |
| +3.00 | @3.51 | %28.5 | %21.2 | @1.40 | %71.5 |
| +3.25 | @3.98 | %25.1 | %0.0 | @1.34 | %74.9 |
| +3.50 | @4.45 | %22.5 | %0.0 | @1.29 | %77.5 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 9.7% | 12.2% | 9.8% | 4.9% | 1.8% | 0.5% |
| 1 Gol | 7.4% | 13.3% | 9.2% | 4.6% | 1.7% | 0.5% |
| 2 Gol | 3.9% | 5.8% | 4.4% | 2.2% | 0.8% | 0.2% |
| 3 Gol | 1.2% | 1.8% | 1.4% | 0.7% | 0.3% | 0.1% |
| 4 Gol | 0.3% | 0.4% | 0.3% | 0.2% | 0.1% | 0.0% |
| 5 Gol | 0.1% | 0.1% | 0.1% | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
Samaleswari SC — Son 5 Maç
M
vs Gokulam (D)
3 - 2
Dempo — Son 5 Maç
G
vs Bengaluru United (E)
1 - 0
G
vs Goa (D)
0 - 2
B
vs Sreenidi Deccan (E)
1 - 1
B
vs Diamond Harbour (E)
1 - 1
M
vs Chanmari (D)
2 - 0
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.