Maç istatistikleri ve Poisson tahmini başarıyla yeniden hesaplandı.
World
AFC Champions League Two •
05.11.2026 — 15:15
Svay Rieng
Elo: 1521λ (Beklenen Gol): 1.83
VS
Başlamadı
Tampines Rovers
Elo: 1511λ (Beklenen Gol): 1.45
Model Güven Derecesi:
%58
Veri Kalitesi Bildirimi: Ev sahibi ekibin son dönem maç verisi 5'ten azdır (4 maç). Lig ortalamasına doğru yumuşatma ağırlığı artırıldı. | İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Svay Rieng - Tampines Rovers mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.83, Dep: 1.45 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Svay Rieng %46.0 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %63.5, Karşılıklı Gol Var olasılığı %64.9, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %24.2 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %78
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Svay Rieng xG
2.00
Dengeli
Tampines Rovers xG
1.60
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%46.0
X (Beraberlik)
%24.2
2 (Deplasman)
%29.8
Çifte Şans 1X: %70.2
Çifte Şans X2: %54.0
Çifte Şans 12: %75.8
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %95.4
0.5 Alt: %4.6
1.5 Üst: %84.6
1.5 Alt: %15.4
2.5 Üst: %63.5
2.5 Alt: %36.5
3.5 Üst: %41.4
3.5 Alt: %58.6
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%64.9
KG Yok
%35.1
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-1
%10.8
2-1
%9.2
1-2
%7.2
2-2
%6.6
2-0
%6.3
1-0
%6.2
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %35.6
İY X: %38.9
İY 2: %25.5
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %76.1
İY 0.5 Alt: %23.9
İY 1.5 Üst: %44.1
İY 1.5 Alt: %55.9
İY 2.5 Üst: %18.3
İY 2.5 Alt: %81.7
İY 3.5 Üst: %6.0
İY 3.5 Alt: %94.0
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
5.76
+
Dep
4.83
=
Toplam
10.59
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %72.9
8.5 Alt: %27.1
9.5 Üst: %61.3
9.5 Alt: %38.7
10.5 Üst: %49.0
10.5 Alt: %51.0
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.87 Korner (Ev: 2.65, Dep: 2.22)
İY 4.5 Üst: %53.7
İY 4.5 Alt: %46.4
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %55.2 |
Eşit: %11.9 |
Dep: %32.9
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~2.24
+
Dep
~2.65
=
Toplam
~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9
3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0
4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4
5.5 Kart Alt: %63.6
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%19.6
Ev KK: %8.8
Orta Risk
Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
27.2
Ev: 15.2 • Dep: 12
İsabetli Şut
9.5
Ev: 5.4 • Dep: 4.1
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %86.5
21.5 Alt: %13.5
23.5 Şut Üst: %75.6
23.5 Alt: %24.4
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %73.3
7.5 Alt: %26.7
8.5 İsabetli Üst: %61.1
8.5 Alt: %39.0
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiSvay Rieng
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Tampines Rovers
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Svay Rieng (-0.25)
@1.93
%51.9 İhtimal
İade (Push): %0.0
Tampines Rovers (+0.25)
@2.08
%48.1 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+3.00 Gol Üst
@1.91
%52.3 İhtimal
İade (Push): %22.5
+3.00 Gol Alt
@2.09
%47.8 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @4.02 | %24.9 | %0.0 | @1.33 | %75.1 |
| -1.25 | @3.60 | %27.7 | %0.0 | @1.38 | %72.3 |
| -1.00 | @3.19 | %31.4 | %20.7 | @1.46 | %68.7 |
| -0.75 | @2.55 | %39.3 | %0.0 | @1.65 | %60.7 |
| -0.50 | @2.20 | %45.5 | %0.0 | @1.84 | %54.5 |
| -0.25 Ana Hat | @1.93 | %51.9 | %0.0 | @2.08 | %48.1 |
| 0.0 | @1.66 | %60.4 | %24.6 | @2.52 | %39.6 |
| +0.25 | @1.52 | %65.9 | %0.0 | @2.93 | %34.1 |
| +0.50 | @1.43 | %70.1 | %0.0 | @3.34 | %29.9 |
| +0.75 | @1.31 | %76.3 | %0.0 | @4.21 | %23.7 |
| +1.00 | @1.20 | %83.6 | %16.2 | @6.10 | %16.4 |
| +1.25 | @1.18 | %85.1 | %0.0 | @6.69 | %14.9 |
| +1.50 | @1.16 | %86.3 | %0.0 | @7.28 | %13.7 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.21 | %82.5 | %0.0 | @5.70 | %17.5 |
| +2.00 | @1.25 | %80.1 | %21.4 | @5.02 | %19.9 |
| +2.25 | @1.42 | %70.5 | %0.0 | @3.39 | %29.5 |
| +2.50 | @1.59 | %63.0 | %0.0 | @2.70 | %37.0 |
| +2.75 | @1.72 | %58.3 | %0.0 | @2.40 | %41.7 |
| +3.00 Ana Hat | @1.91 | %52.3 | %22.5 | @2.09 | %47.8 |
| +3.25 | @2.19 | %45.6 | %0.0 | @1.84 | %54.4 |
| +3.50 | @2.47 | %40.5 | %0.0 | @1.68 | %59.5 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 4.6% | 4.8% | 4.0% | 1.9% | 0.7% | 0.2% |
| 1 Gol | 6.3% | 10.9% | 7.3% | 3.5% | 1.3% | 0.4% |
| 2 Gol | 6.4% | 9.3% | 6.7% | 3.2% | 1.2% | 0.3% |
| 3 Gol | 3.9% | 5.7% | 4.1% | 2.0% | 0.7% | 0.2% |
| 4 Gol | 1.8% | 2.6% | 1.9% | 0.9% | 0.3% | 0.1% |
| 5 Gol | 0.7% | 0.9% | 0.7% | 0.3% | 0.1% | 0.0% |
Svay Rieng — Son 5 Maç
G
vs National Defense (E)
4 - 0
G
vs Kirivong Sok Sen Chey (D)
0 - 3
M
vs Angkor Tiger (D)
4 - 3
B
vs NagaWorld (E)
1 - 1
Tampines Rovers — Son 5 Maç
B
vs Geylang International (E)
0 - 0
G
vs Albirex Niigata S (D)
2 - 3
M
vs Machida Zelvia (E)
0 - 1
G
vs Tanjong Pagar (D)
0 - 4
M
vs Albirex Niigata S (D)
2 - 1
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.