Maç Listesine Dön
Fransa Ligue 1 • 05.11.2026 — 14:00

Saint-Luc

Elo: 1466
λ (Beklenen Gol): 0.80
VS
Başlamadı

Lubumbashi Sport

Elo: 1499
λ (Beklenen Gol): 0.77
Model Güven Derecesi:
%75
Saint-Luc - Lubumbashi Sport mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 0.80, Dep: 0.77 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Saint-Luc %32.0 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %20.8, Karşılıklı Gol Var olasılığı %30.4, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %37.7 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %66.1
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4% Elo: 32.4% Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Saint-Luc xG 1.20
🔥 Pozitif Sıçrama Bekleniyor
Lubumbashi Sport xG 1.16
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takım yüksek gol beklentisi (1.20 xG) üretmesine rağmen son vuruşlarda şanssızlık yaşamış (0.80 gol). Pozisyon üretme gücü yüksek olduğu için yakın zamanda gol patlaması bekleniyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi) %32.0
X (Beraberlik) %37.7
2 (Deplasman) %30.3

Çifte Şans 1X: %69.7
Çifte Şans X2: %68.0
Çifte Şans 12: %62.3
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %78.2 0.5 Alt: %21.8
1.5 Üst: %47.4 1.5 Alt: %52.6
2.5 Üst: %20.8 2.5 Alt: %79.2
3.5 Üst: %7.4 3.5 Alt: %92.6

KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var %30.4
KG Yok %69.6
En Olası Skorlar
Top 6 Skor
0-0
%21.8
1-0
%15.7
0-1
%15.1
1-1
%13.8
2-0
%6.7
0-2
%6.2

İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %22.2 İY X: %56.7 İY 2: %21.2
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %50.1 İY 0.5 Alt: %49.9
İY 1.5 Üst: %16.2 İY 1.5 Alt: %83.8
İY 2.5 Üst: %3.5 İY 2.5 Alt: %96.5
İY 3.5 Üst: %0.6 İY 3.5 Alt: %99.4
Korner Analizi (İY & MS)
Poisson
Toplam Beklenen Korner (λ)
Ev 3.69
+
Dep 3.37
=
Toplam 7.06
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %27.9 8.5 Alt: %72.1
9.5 Üst: %17.6 9.5 Alt: %82.4
10.5 Üst: %10.3 10.5 Alt: %89.7

İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 3.25 Korner (Ev: 1.7, Dep: 1.55)
İY 4.5 Üst: %22.8 İY 4.5 Alt: %77.2
Korner Galibiyeti (1-X-2) Ev: %47.0 | Eşit: %15.2 | Dep: %37.8
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / Faul
Beklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev ~2.24
+
Dep ~2.65
=
Toplam ~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9 3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0 4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4 5.5 Kart Alt: %63.6

KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali: %19.6
Ev KK: %8.8 Orta Risk Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum Hacmi
Beklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut 16.8
Ev: 8.9 • Dep: 7.9
İsabetli Şut 5.9
Ev: 3.2 • Dep: 2.7
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %12.6 21.5 Alt: %87.4
23.5 Şut Üst: %5.6 23.5 Alt: %94.4

İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %23.8 7.5 Alt: %76.2
8.5 İsabetli Üst: %13.9 8.5 Alt: %86.1
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model Düzeltmesi
Saint-Luc
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Lubumbashi Sport
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi Dengeli Sendika Hattı
Saint-Luc (0.0)
@1.95
%51.3 İhtimal
İade (Push): %37.7
Lubumbashi Sport (+0.00)
@2.06
%48.7 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi Dengeli Gol Hattı
+1.50 Gol Üst
@2.11
%47.4 İhtimal
İade (Push): %0.0
+1.50 Gol Alt
@1.90
%52.6 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
Handikap Çizgisi Ev Adil Oran Ev Şans (%) İade (Push) Dep Adil Oran Dep Şans (%)
-1.50 @9.41 %10.6 %0.0 @1.12 %89.4
-1.25 @8.41 %11.9 %0.0 @1.13 %88.1
-1.00 @7.40 %13.5 %21.4 @1.16 %86.5
-0.75 @4.19 %23.9 %0.0 @1.31 %76.2
-0.50 @3.13 %32.0 %0.0 @1.47 %68.0
-0.25 @2.54 %39.4 %0.0 @1.65 %60.6
0.0 Ana Hat @1.95 %51.3 %37.7 @2.06 %48.7
+0.25 @1.60 %62.7 %0.0 @2.68 %37.4
+0.50 @1.43 %69.7 %0.0 @3.30 %30.3
+0.75 @1.29 %77.7 %0.0 @4.48 %22.3
+1.00 @1.14 %87.7 %20.6 @8.14 %12.3
+1.25 @1.12 %89.1 %0.0 @9.19 %10.9
+1.50 @1.11 %90.2 %0.0 @10.24 %9.8
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
Gol Çizgisi Üst Oran Üst (%) İade Alt Oran Alt (%)
+1.75 @2.54 %39.3 %0.0 @1.65 %60.7
+2.00 @3.53 %28.3 %26.6 @1.40 %71.7
+2.25 @4.17 %24.0 %0.0 @1.32 %76.0
+2.50 @4.81 %20.8 %0.0 @1.26 %79.2
+2.75 @6.62 %15.1 %0.0 @1.18 %84.9
+3.00 @11.70 %8.6 %13.4 @1.09 %91.5
+3.25 @12.60 %7.9 %0.0 @1.09 %92.1
+3.50 @13.51 %7.4 %0.0 @1.08 %92.6
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)
Ev \ Dep 0 Gol 1 Gol 2 Gol 3 Gol 4 Gol 5 Gol
0 Gol 21.8% 15.1% 6.2% 1.6% 0.3% 0.0%
1 Gol 15.7% 13.8% 4.9% 1.3% 0.2% 0.0%
2 Gol 6.6% 5.1% 2.0% 0.5% 0.1% 0.0%
3 Gol 1.8% 1.4% 0.5% 0.1% 0.0% 0.0%
4 Gol 0.4% 0.3% 0.1% 0.0% 0.0% 0.0%
5 Gol 0.1% 0.0% 0.0% 0.0% 0.0% 0.0%
Saint-Luc — Son 5 Maç
B vs Tanganyika (D)
1 - 1
B vs CS Manika (E)
0 - 0
M vs Simba (D)
2 - 0
B vs Tanganyika (D)
2 - 2
M vs Don Bosco (D)
3 - 1
Lubumbashi Sport — Son 5 Maç
G vs Sanga Balende (E)
1 - 0
M vs Blessing (D)
2 - 1
G vs Panda B5 (E)
2 - 1
G vs FC Tshikas (E)
3 - 1
M vs AS New Soger (D)
4 - 2
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
2 Maç
Tarih Lig Ev Sahibi Skor Deplasman
07.02.2026 Ligue 1 Saint-Luc 0 - 0 Lubumbashi Sport
11.01.2026 Ligue 1 Lubumbashi Sport 1 - 0 Saint-Luc