Maç istatistikleri ve Poisson tahmini başarıyla yeniden hesaplandı.
İngiltere
Premier League •
03.05.2026 — 23:30
Dunbeholden
Elo: 1418λ (Beklenen Gol): 1.25
0 - 5
Tamamlandı
İY: 0 - 1
Mount Pleasant Academy
Elo: 1587λ (Beklenen Gol): 1.05
Model Güven Derecesi:
%70
Veri Kalitesi Bildirimi: İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Dunbeholden - Mount Pleasant Academy mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.25, Dep: 1.05 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Dunbeholden %39.9 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %40.4, Karşılıklı Gol Var olasılığı %47.4, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %30.2 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %93.4
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Dunbeholden xG
1.55
Dengeli
Mount Pleasant Academy xG
1.20
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%39.9
X (Beraberlik)
%30.2
2 (Deplasman)
%30.0
Çifte Şans 1X: %70.0
Çifte Şans X2: %60.1
Çifte Şans 12: %69.8
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %89.0
0.5 Alt: %11.0
1.5 Üst: %67.9
1.5 Alt: %32.1
2.5 Üst: %40.4
2.5 Alt: %59.6
3.5 Üst: %20.1
3.5 Alt: %79.9
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%47.4
KG Yok
%52.6
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-1
%14.2
1-0
%11.6
0-0
%11.0
0-1
%9.5
2-1
%8.2
2-0
%7.8
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %29.5
İY X: %47.0
İY 2: %23.5
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %63.8
İY 0.5 Alt: %36.3
İY 1.5 Üst: %28.4
İY 1.5 Alt: %71.6
İY 2.5 Üst: %8.7
İY 2.5 Alt: %91.4
İY 3.5 Üst: %2.1
İY 3.5 Alt: %97.9
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
4.49
+
Dep
3.84
=
Toplam
8.32
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %45.3
8.5 Alt: %54.7
9.5 Üst: %32.4
9.5 Alt: %67.6
10.5 Üst: %21.8
10.5 Alt: %78.3
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 3.83 Korner (Ev: 2.06, Dep: 1.76)
İY 4.5 Üst: %33.8
İY 4.5 Alt: %66.2
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %51.9 |
Eşit: %13.7 |
Dep: %34.3
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~1.95
+
Dep
~2.3
=
Toplam
~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4
3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0
4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5
5.5 Kart Alt: %74.5
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%17.3
Ev KK: %7.7
Orta Risk
Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
20.5
Ev: 11.3 • Dep: 9.2
İsabetli Şut
7.2
Ev: 4 • Dep: 3.1
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %40.1
21.5 Alt: %59.9
23.5 Şut Üst: %24.9
23.5 Alt: %75.1
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %42.8
7.5 Alt: %57.2
8.5 İsabetli Üst: %29.5
8.5 Alt: %70.5
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiDunbeholden
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Mount Pleasant Academy
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Dunbeholden (-0.25)
@2.13
%46.9 İhtimal
İade (Push): %0.0
Mount Pleasant Academy (+0.25)
@1.88
%53.2 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+2.25 Gol Üst
@2.14
%46.7 İhtimal
İade (Push): %0.0
+2.25 Gol Alt
@1.88
%53.3 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @5.58 | %17.9 | %0.0 | @1.22 | %82.1 |
| -1.25 | @4.97 | %20.1 | %0.0 | @1.25 | %79.9 |
| -1.00 | @4.36 | %23.0 | %21.8 | @1.30 | %77.1 |
| -0.75 | @3.09 | %32.4 | %0.0 | @1.48 | %67.6 |
| -0.50 | @2.51 | %39.8 | %0.0 | @1.66 | %60.2 |
| -0.25 Ana Hat | @2.13 | %46.9 | %0.0 | @1.88 | %53.2 |
| 0.0 | @1.75 | %57.0 | %30.2 | @2.33 | %43.0 |
| +0.25 | @1.55 | %64.7 | %0.0 | @2.83 | %35.3 |
| +0.50 | @1.43 | %70.0 | %0.0 | @3.33 | %30.0 |
| +0.75 | @1.30 | %77.0 | %0.0 | @4.35 | %23.0 |
| +1.00 | @1.17 | %85.6 | %18.2 | @6.93 | %14.4 |
| +1.25 | @1.15 | %87.0 | %0.0 | @7.70 | %13.0 |
| +1.50 | @1.13 | %88.2 | %0.0 | @8.47 | %11.8 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.60 | %62.7 | %0.0 | @2.68 | %37.3 |
| +2.00 | @1.80 | %55.6 | %27.6 | @2.25 | %44.4 |
| +2.25 Ana Hat | @2.14 | %46.7 | %0.0 | @1.88 | %53.3 |
| +2.50 | @2.49 | %40.2 | %0.0 | @1.67 | %59.8 |
| +2.75 | @2.99 | %33.5 | %0.0 | @1.50 | %66.5 |
| +3.00 | @4.01 | %24.9 | %20.4 | @1.33 | %75.1 |
| +3.25 | @4.52 | %22.1 | %0.0 | @1.28 | %77.9 |
| +3.50 | @5.04 | %19.9 | %0.0 | @1.25 | %80.1 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 11.0% | 9.6% | 5.5% | 1.9% | 0.5% | 0.1% |
| 1 Gol | 11.6% | 14.2% | 6.9% | 2.4% | 0.6% | 0.1% |
| 2 Gol | 7.9% | 8.2% | 4.3% | 1.5% | 0.4% | 0.1% |
| 3 Gol | 3.3% | 3.4% | 1.8% | 0.6% | 0.2% | 0.0% |
| 4 Gol | 1.0% | 1.1% | 0.6% | 0.2% | 0.1% | 0.0% |
| 5 Gol | 0.3% | 0.3% | 0.1% | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
Dunbeholden — Son 5 Maç
G
vs Harbour View (E)
4 - 0
G
vs Arnett Gardens (D)
1 - 2
M
vs Spanish Town Police (D)
4 - 1
B
vs Arnett Gardens (E)
1 - 1
M
vs Arnett Gardens (D)
1 - 0
Mount Pleasant Academy — Son 5 Maç
B
vs Harbour View (D)
1 - 1
M
vs Spanish Town Police (D)
1 - 0
G
vs Molynes United (E)
2 - 0
B
vs Molynes United (D)
0 - 0
B
vs Molynes United (E)
1 - 1
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.