Maç Listesine Dön
China Segunda División • 29.03.2026 — 22:30

Zamora FC B

Elo: 1473
λ (Beklenen Gol): 0.61
3 - 1
Tamamlandı
İY: 0 - 0

Deportivo Lara

Elo: 1608
λ (Beklenen Gol): 0.90
Model Güven Derecesi:
%69
Veri Kalitesi Bildirimi: İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Zamora FC B - Deportivo Lara mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 0.61, Dep: 0.90 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Deportivo Lara %39.4 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %19.4, Karşılıklı Gol Var olasılığı %28.1, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %37.8 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %74
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4% Elo: 32.4% Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Zamora FC B xG 1.16
🔥 Pozitif Sıçrama Bekleniyor
Deportivo Lara xG 1.20
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takım yüksek gol beklentisi (1.16 xG) üretmesine rağmen son vuruşlarda şanssızlık yaşamış (0.61 gol). Pozisyon üretme gücü yüksek olduğu için yakın zamanda gol patlaması bekleniyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi) %22.8
X (Beraberlik) %37.8
2 (Deplasman) %39.4

Çifte Şans 1X: %60.6
Çifte Şans X2: %77.3
Çifte Şans 12: %62.2
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %77.0 0.5 Alt: %23.0
1.5 Üst: %45.5 1.5 Alt: %54.5
2.5 Üst: %19.4 2.5 Alt: %80.6
3.5 Üst: %6.7 3.5 Alt: %93.3

KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var %28.1
KG Yok %71.9
En Olası Skorlar
Top 6 Skor
0-0
%23.0
0-1
%18.9
1-1
%13.1
1-0
%12.6
0-2
%8.9
1-2
%5.5

İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %16.5 İY X: %57.3 İY 2: %26.2
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %48.9 İY 0.5 Alt: %51.1
İY 1.5 Üst: %15.3 İY 1.5 Alt: %84.7
İY 2.5 Üst: %3.2 İY 2.5 Alt: %96.8
İY 3.5 Üst: %0.5 İY 3.5 Alt: %99.5
Korner Analizi (İY & MS)
Poisson
Toplam Beklenen Korner (λ)
Ev 3.31
+
Dep 3.65
=
Toplam 6.96
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %26.6 8.5 Alt: %73.4
9.5 Üst: %16.6 9.5 Alt: %83.4
10.5 Üst: %9.6 10.5 Alt: %90.4

İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 3.2 Korner (Ev: 1.52, Dep: 1.68)
İY 4.5 Üst: %22.0 İY 4.5 Alt: %78.0
Korner Galibiyeti (1-X-2) Ev: %37.3 | Eşit: %15.3 | Dep: %47.4
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / Faul
Beklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev ~2.24
+
Dep ~2.65
=
Toplam ~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9 3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0 4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4 5.5 Kart Alt: %63.6

KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali: %19.6
Ev KK: %8.8 Orta Risk Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum Hacmi
Beklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut 16.4
Ev: 7.8 • Dep: 8.7
İsabetli Şut 5.7
Ev: 2.8 • Dep: 3
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %10.9 21.5 Alt: %89.1
23.5 Şut Üst: %4.7 23.5 Alt: %95.3

İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %22.0 7.5 Alt: %78.0
8.5 İsabetli Üst: %12.7 8.5 Alt: %87.3
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model Düzeltmesi
Zamora FC B
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Deportivo Lara
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi Dengeli Sendika Hattı
Zamora FC B (+0.25)
@1.95
%51.4 İhtimal
İade (Push): %0.0
Deportivo Lara (-0.25)
@2.06
%48.6 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi Dengeli Gol Hattı
+1.50 Gol Üst
@2.20
%45.5 İhtimal
İade (Push): %0.0
+1.50 Gol Alt
@1.83
%54.5 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
Handikap Çizgisi Ev Adil Oran Ev Şans (%) İade (Push) Dep Adil Oran Dep Şans (%)
-1.50 @16.47 %6.1 %0.0 @1.06 %93.9
-1.25 @15.10 %6.6 %0.0 @1.07 %93.4
-1.00 @13.72 %7.3 %16.7 @1.08 %92.7
-0.75 @6.36 %15.7 %0.0 @1.19 %84.3
-0.50 @4.40 %22.8 %0.0 @1.29 %77.3
-0.25 @3.56 %28.1 %0.0 @1.39 %72.0
0.0 @2.73 %36.6 %37.8 @1.58 %63.4
+0.25 Ana Hat @1.95 %51.4 %0.0 @2.06 %48.6
+0.50 @1.65 %60.6 %0.0 @2.54 %39.4
+0.75 @1.45 %69.2 %0.0 @3.25 %30.8
+1.00 @1.24 %80.7 %24.9 @5.17 %19.3
+1.25 @1.20 %83.4 %0.0 @6.03 %16.6
+1.50 @1.17 %85.5 %0.0 @6.89 %14.5
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
Gol Çizgisi Üst Oran Üst (%) İade Alt Oran Alt (%)
+1.75 @2.68 %37.3 %0.0 @1.59 %62.7
+2.00 @3.82 %26.2 %26.1 @1.36 %73.8
+2.25 @4.49 %22.3 %0.0 @1.29 %77.7
+2.50 @5.17 %19.4 %0.0 @1.24 %80.6
+2.75 @7.20 %13.9 %0.0 @1.16 %86.1
+3.00 @13.09 %7.6 %12.7 @1.08 %92.4
+3.25 @14.05 %7.1 %0.0 @1.08 %92.9
+3.50 @15.00 %6.7 %0.0 @1.07 %93.3
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)
Ev \ Dep 0 Gol 1 Gol 2 Gol 3 Gol 4 Gol 5 Gol
0 Gol 23.0% 18.9% 8.9% 2.7% 0.6% 0.1%
1 Gol 12.6% 13.1% 5.5% 1.6% 0.4% 0.1%
2 Gol 4.1% 3.7% 1.7% 0.5% 0.1% 0.0%
3 Gol 0.8% 0.8% 0.3% 0.1% 0.0% 0.0%
4 Gol 0.1% 0.1% 0.1% 0.0% 0.0% 0.0%
5 Gol 0.0% 0.0% 0.0% 0.0% 0.0% 0.0%
Zamora FC B — Son 5 Maç
B vs Atletico el Vigia FC (E)
0 - 0
G vs Atletico el Vigia FC (D)
0 - 1
M vs Atletico el Vigia FC (E)
1 - 3
M vs Atletico el Vigia FC (E)
0 - 4
G vs Atletico el Vigia FC (D)
2 - 3
Deportivo Lara — Son 5 Maç
G vs Puerto Cabello II (E)
1 - 0
G vs Real Frontera (D)
0 - 1
B vs Yaracuyanos FC (E)
1 - 1
G vs Yaracuyanos FC (D)
1 - 3
B vs Yaracuyanos FC (E)
1 - 1
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.