Maç Listesine Dön
Spain Segunda División RFEF - Group 1 • 03.05.2026 — 13:00

Sarriana

Elo: 1500
λ (Beklenen Gol): 1.02
3 - 4
Tamamlandı
İY: 1 - 2

Racing Santander II

Elo: 1517
λ (Beklenen Gol): 1.52
Model Güven Derecesi:
%50
Veri Kalitesi Bildirimi: Ev sahibi ekibin son dönem maç verisi 5'ten azdır (1 maç). Lig ortalamasına doğru yumuşatma ağırlığı artırıldı. | Deplasman ekibinin son dönem maç verisi 5'ten azdır (3 maç).
Sarriana - Racing Santander II mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.02, Dep: 1.51 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Racing Santander II %47.8 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %46.5, Karşılıklı Gol Var olasılığı %50.8, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %27.7 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %51.6
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4% Elo: 32.4% Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Sarriana xG 1.51
🔥 Pozitif Sıçrama Bekleniyor
Racing Santander II xG 1.60
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takım yüksek gol beklentisi (1.51 xG) üretmesine rağmen son vuruşlarda şanssızlık yaşamış (1.02 gol). Pozisyon üretme gücü yüksek olduğu için yakın zamanda gol patlaması bekleniyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi) %24.6
X (Beraberlik) %27.7
2 (Deplasman) %47.8

Çifte Şans 1X: %52.2
Çifte Şans X2: %75.4
Çifte Şans 12: %72.4
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %91.1 0.5 Alt: %8.9
1.5 Üst: %72.9 1.5 Alt: %27.1
2.5 Üst: %46.5 2.5 Alt: %53.5
3.5 Üst: %25.0 3.5 Alt: %75.0

KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var %50.8
KG Yok %49.2
En Olası Skorlar
Top 6 Skor
1-1
%13.2
0-1
%11.1
1-2
%9.3
0-2
%9.1
0-0
%8.9
1-0
%7.2

İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %20.7 İY X: %44.3 İY 2: %35.0
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %67.3 İY 0.5 Alt: %32.8
İY 1.5 Üst: %32.3 İY 1.5 Alt: %67.7
İY 2.5 Üst: %10.7 İY 2.5 Alt: %89.3
İY 3.5 Üst: %2.8 İY 3.5 Alt: %97.2
Korner Analizi (İY & MS)
Poisson
Toplam Beklenen Korner (λ)
Ev 4.13
+
Dep 4.98
=
Toplam 9.11
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %55.9 8.5 Alt: %44.2
9.5 Üst: %42.7 9.5 Alt: %57.3
10.5 Üst: %30.7 10.5 Alt: %69.3

İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.19 Korner (Ev: 1.9, Dep: 2.29)
İY 4.5 Üst: %40.8 İY 4.5 Alt: %59.2
Korner Galibiyeti (1-X-2) Ev: %32.6 | Eşit: %12.9 | Dep: %54.4
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / Faul
Beklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev ~2.24
+
Dep ~2.65
=
Toplam ~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9 3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0 4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4 5.5 Kart Alt: %63.6

KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali: %19.6
Ev KK: %8.8 Orta Risk Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum Hacmi
Beklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut 22.7
Ev: 10.3 • Dep: 12.4
İsabetli Şut 7.9
Ev: 3.6 • Dep: 4.3
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %58.6 21.5 Alt: %41.4
23.5 Şut Üst: %41.9 23.5 Alt: %58.1

İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %53.5 7.5 Alt: %46.6
8.5 İsabetli Üst: %39.5 8.5 Alt: %60.5
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model Düzeltmesi
Sarriana
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Racing Santander II
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi Dengeli Sendika Hattı
Sarriana (+0.50)
@1.91
%52.4 İhtimal
İade (Push): %0.0
Racing Santander II (-0.50)
@2.10
%47.6 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi Dengeli Gol Hattı
+2.25 Gol Üst
@1.88
%53.3 İhtimal
İade (Push): %0.0
+2.25 Gol Alt
@2.14
%46.7 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
Handikap Çizgisi Ev Adil Oran Ev Şans (%) İade (Push) Dep Adil Oran Dep Şans (%)
-1.50 @10.75 %9.3 %0.0 @1.10 %90.7
-1.25 @9.93 %10.1 %0.0 @1.11 %89.9
-1.00 @9.10 %11.0 %15.3 @1.12 %89.0
-0.75 @5.44 %18.4 %0.0 @1.22 %81.6
-0.50 @4.06 %24.6 %0.0 @1.33 %75.4
-0.25 @3.50 %28.6 %0.0 @1.40 %71.4
0.0 @2.93 %34.1 %27.8 @1.52 %65.9
+0.25 @2.24 %44.7 %0.0 @1.81 %55.3
+0.50 Ana Hat @1.91 %52.4 %0.0 @2.10 %47.6
+0.75 @1.69 %59.3 %0.0 @2.46 %40.7
+1.00 @1.47 %68.3 %23.2 @3.15 %31.7
+1.25 @1.38 %72.4 %0.0 @3.63 %27.6
+1.50 @1.32 %75.6 %0.0 @4.10 %24.4
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
Gol Çizgisi Üst Oran Üst (%) İade Alt Oran Alt (%)
+1.75 @1.46 %68.6 %0.0 @3.18 %31.4
+2.00 @1.59 %62.9 %26.5 @2.69 %37.1
+2.25 Ana Hat @1.88 %53.3 %0.0 @2.14 %46.7
+2.50 @2.16 %46.2 %0.0 @1.86 %53.8
+2.75 @2.52 %39.7 %0.0 @1.66 %60.3
+3.00 @3.19 %31.4 %21.6 @1.46 %68.7
+3.25 @3.63 %27.6 %0.0 @1.38 %72.5
+3.50 @4.07 %24.6 %0.0 @1.33 %75.4
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)
Ev \ Dep 0 Gol 1 Gol 2 Gol 3 Gol 4 Gol 5 Gol
0 Gol 8.9% 11.2% 9.2% 4.6% 1.8% 0.5%
1 Gol 7.2% 13.2% 9.3% 4.7% 1.8% 0.5%
2 Gol 4.1% 6.3% 4.8% 2.4% 0.9% 0.3%
3 Gol 1.4% 2.1% 1.6% 0.8% 0.3% 0.1%
4 Gol 0.4% 0.5% 0.4% 0.2% 0.1% 0.0%
5 Gol 0.1% 0.1% 0.1% 0.0% 0.0% 0.0%
Sarriana — Son 5 Maç
M vs Racing Santander II (D)
2 - 0
Racing Santander II — Son 5 Maç
G vs Atlético Astorga (E)
3 - 2
G vs Sarriana (E)
2 - 0
B vs Atlético Astorga (D)
1 - 1
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
1 Maç
Tarih Lig Ev Sahibi Skor Deplasman
22.11.2025 Segunda División RFEF - Group 1 Racing Santander II 2 - 0 Sarriana