İngiltere
Premier League •
19.04.2026 — 16:00
Marsaxlokk
Elo: 1548λ (Beklenen Gol): 1.47
2 - 1
Tamamlandı
İY: 0 - 0
Gzira United
Elo: 1458λ (Beklenen Gol): 0.90
Model Güven Derecesi:
%79
Marsaxlokk - Gzira United mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.47, Dep: 0.90 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Marsaxlokk %49.6 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %42.4, Karşılıklı Gol Var olasılığı %46.8, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %28.3 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %67.9
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Marsaxlokk xG
1.64
Dengeli
Gzira United xG
1.16
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%49.6
X (Beraberlik)
%28.3
2 (Deplasman)
%22.2
Çifte Şans 1X: %77.8
Çifte Şans X2: %50.4
Çifte Şans 12: %71.7
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %89.8
0.5 Alt: %10.3
1.5 Üst: %69.6
1.5 Alt: %30.4
2.5 Üst: %42.4
2.5 Alt: %57.6
3.5 Üst: %21.7
3.5 Alt: %78.3
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%46.8
KG Yok
%53.2
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-1
%13.3
1-0
%12.8
0-0
%10.2
2-0
%10.1
2-1
%9.1
0-1
%7.5
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %35.6
İY X: %45.6
İY 2: %18.8
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %65.0
İY 0.5 Alt: %35.0
İY 1.5 Üst: %29.7
İY 1.5 Alt: %70.4
İY 2.5 Üst: %9.3
İY 2.5 Alt: %90.7
İY 3.5 Üst: %2.3
İY 3.5 Alt: %97.7
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
4.92
+
Dep
3.54
=
Toplam
8.46
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %47.2
8.5 Alt: %52.9
9.5 Üst: %34.2
9.5 Alt: %65.8
10.5 Üst: %23.2
10.5 Alt: %76.8
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 3.89 Korner (Ev: 2.26, Dep: 1.63)
İY 4.5 Üst: %35.0
İY 4.5 Alt: %65.0
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %61.7 |
Eşit: %12.5 |
Dep: %25.7
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~1.95
+
Dep
~2.3
=
Toplam
~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4
3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0
4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5
5.5 Kart Alt: %74.5
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%17.3
Ev KK: %7.7
Orta Risk
Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
21
Ev: 12.6 • Dep: 8.3
İsabetli Şut
7.4
Ev: 4.5 • Dep: 2.9
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %44.1
21.5 Alt: %55.9
23.5 Şut Üst: %28.3
23.5 Alt: %71.7
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %45.4
7.5 Alt: %54.6
8.5 İsabetli Üst: %31.9
8.5 Alt: %68.2
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiMarsaxlokk
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Gzira United
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Marsaxlokk (-0.50)
@2.03
%49.4 İhtimal
İade (Push): %0.0
Gzira United (+0.50)
@1.97
%50.6 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+2.25 Gol Üst
@2.05
%48.9 İhtimal
İade (Push): %0.0
+2.25 Gol Alt
@1.96
%51.1 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @3.98 | %25.1 | %0.0 | @1.34 | %74.9 |
| -1.25 | @3.50 | %28.6 | %0.0 | @1.40 | %71.4 |
| -1.00 | @3.01 | %33.2 | %24.2 | @1.50 | %66.8 |
| -0.75 | @2.36 | %42.4 | %0.0 | @1.74 | %57.6 |
| -0.50 Ana Hat | @2.03 | %49.4 | %0.0 | @1.97 | %50.6 |
| -0.25 | @1.74 | %57.5 | %0.0 | @2.35 | %42.5 |
| 0.0 | @1.45 | %68.9 | %28.4 | @3.22 | %31.1 |
| +0.25 | @1.35 | %74.1 | %0.0 | @3.86 | %25.9 |
| +0.50 | @1.29 | %77.8 | %0.0 | @4.49 | %22.3 |
| +0.75 | @1.19 | %83.8 | %0.0 | @6.18 | %16.2 |
| +1.00 | @1.10 | %90.9 | %14.5 | @11.02 | %9.1 |
| +1.25 | @1.09 | %91.6 | %0.0 | @11.96 | %8.4 |
| +1.50 | @1.08 | %92.2 | %0.0 | @12.89 | %7.8 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.55 | %64.6 | %0.0 | @2.83 | %35.4 |
| +2.00 | @1.72 | %58.0 | %27.3 | @2.38 | %42.0 |
| +2.25 Ana Hat | @2.05 | %48.9 | %0.0 | @1.96 | %51.1 |
| +2.50 | @2.37 | %42.2 | %0.0 | @1.73 | %57.8 |
| +2.75 | @2.82 | %35.5 | %0.0 | @1.55 | %64.5 |
| +3.00 | @3.71 | %26.9 | %20.9 | @1.37 | %73.1 |
| +3.25 | @4.20 | %23.8 | %0.0 | @1.31 | %76.2 |
| +3.50 | @4.69 | %21.3 | %0.0 | @1.27 | %78.7 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 10.2% | 7.5% | 3.8% | 1.1% | 0.3% | 0.0% |
| 1 Gol | 12.8% | 13.3% | 5.6% | 1.7% | 0.4% | 0.1% |
| 2 Gol | 10.1% | 9.1% | 4.1% | 1.2% | 0.3% | 0.1% |
| 3 Gol | 5.0% | 4.5% | 2.0% | 0.6% | 0.1% | 0.0% |
| 4 Gol | 1.8% | 1.7% | 0.7% | 0.2% | 0.1% | 0.0% |
| 5 Gol | 0.5% | 0.5% | 0.2% | 0.1% | 0.0% | 0.0% |
Marsaxlokk — Son 5 Maç
M
vs Gzira United (D)
3 - 0
G
vs Gzira United (E)
2 - 0
G
vs Gzira United (D)
0 - 1
B
vs Gzira United (D)
0 - 0
M
vs Gzira United (E)
0 - 1
Gzira United — Son 5 Maç
M
vs Sliema Wanderers (D)
2 - 1
G
vs Marsaxlokk (E)
3 - 0
M
vs Sliema Wanderers (D)
2 - 0
M
vs Marsaxlokk (D)
2 - 0
M
vs Marsaxlokk (E)
0 - 1
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
7 Maç| Tarih | Lig | Ev Sahibi | Skor | Deplasman |
|---|---|---|---|---|
| 18.01.2026 | Premier League | Gzira United | 3 - 0 | Marsaxlokk |
| 17.09.2025 | Premier League | Marsaxlokk | 2 - 0 | Gzira United |
| 21.02.2025 | Premier League | Gzira United | 0 - 1 | Marsaxlokk |
| 08.12.2024 | Premier League | Gzira United | 0 - 0 | Marsaxlokk |
| 18.08.2024 | Premier League | Marsaxlokk | 0 - 1 | Gzira United |
| 06.04.2024 | Premier League | Marsaxlokk | 1 - 1 | Gzira United |
| 03.12.2023 | Premier League | Gzira United | 2 - 4 | Marsaxlokk |