Maç istatistikleri ve Poisson tahmini başarıyla yeniden hesaplandı.
Cambodia
Elite One •
07.06.2026 — 17:30
Stade Renard
Elo: 1491λ (Beklenen Gol): 1.44
1 - 2
Tamamlandı
İY: 1 - 0
Unisport Bafang
Elo: 1513λ (Beklenen Gol): 2.06
Model Güven Derecesi:
%70
Veri Kalitesi Bildirimi: İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Stade Renard - Unisport Bafang mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.44, Dep: 2.06 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Unisport Bafang %51.2 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %68.0, Karşılıklı Gol Var olasılığı %67.3, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %22.6 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %55.1
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Stade Renard xG
1.91
🔥 Pozitif Sıçrama Bekleniyor
Unisport Bafang xG
2.04
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takım yüksek gol beklentisi (1.91 xG) üretmesine rağmen son vuruşlarda şanssızlık yaşamış (1.44 gol). Pozisyon üretme gücü yüksek olduğu için yakın zamanda gol patlaması bekleniyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%26.2
X (Beraberlik)
%22.6
2 (Deplasman)
%51.2
Çifte Şans 1X: %48.8
Çifte Şans X2: %73.8
Çifte Şans 12: %77.4
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %96.2
0.5 Alt: %3.8
1.5 Üst: %87.1
1.5 Alt: %12.9
2.5 Üst: %68.0
2.5 Alt: %32.0
3.5 Üst: %46.4
3.5 Alt: %53.6
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%67.3
KG Yok
%32.7
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-1
%9.6
1-2
%9.2
2-2
%6.7
2-1
%6.5
0-2
%6.4
1-3
%6.3
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %23.6
İY X: %37.1
İY 2: %39.3
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %78.3
İY 0.5 Alt: %21.7
İY 1.5 Üst: %47.5
İY 1.5 Alt: %52.5
İY 2.5 Üst: %20.8
İY 2.5 Alt: %79.2
İY 3.5 Üst: %7.3
İY 3.5 Alt: %92.7
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
4.98
+
Dep
6.15
=
Toplam
11.14
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %78.0
8.5 Alt: %22.0
9.5 Üst: %67.4
9.5 Alt: %32.6
10.5 Üst: %55.6
10.5 Alt: %44.4
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 5.12 Korner (Ev: 2.29, Dep: 2.83)
İY 4.5 Üst: %58.1
İY 4.5 Alt: %41.9
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %30.8 |
Eşit: %11.4 |
Dep: %57.8
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~2.24
+
Dep
~2.65
=
Toplam
~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9
3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0
4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4
5.5 Kart Alt: %63.6
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%19.6
Ev KK: %8.8
Orta Risk
Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
28.6
Ev: 12.8 • Dep: 15.8
İsabetli Şut
10
Ev: 4.6 • Dep: 5.4
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %91.3
21.5 Alt: %8.7
23.5 Şut Üst: %83.0
23.5 Alt: %17.0
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %77.8
7.5 Alt: %22.2
8.5 İsabetli Üst: %66.5
8.5 Alt: %33.6
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiStade Renard
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Unisport Bafang
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Stade Renard (+0.50)
@2.02
%49.6 İhtimal
İade (Push): %0.0
Unisport Bafang (-0.50)
@1.98
%50.5 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+3.25 Gol Üst
@1.97
%50.8 İhtimal
İade (Push): %0.0
+3.25 Gol Alt
@2.03
%49.2 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @8.43 | %11.9 | %0.0 | @1.13 | %88.1 |
| -1.25 | @7.81 | %12.8 | %0.0 | @1.15 | %87.2 |
| -1.00 | @7.20 | %13.9 | %14.6 | @1.16 | %86.1 |
| -0.75 | @4.84 | %20.7 | %0.0 | @1.26 | %79.4 |
| -0.50 | @3.78 | %26.4 | %0.0 | @1.36 | %73.6 |
| -0.25 | @3.35 | %29.9 | %0.0 | @1.43 | %70.1 |
| 0.0 | @2.91 | %34.4 | %23.1 | @1.52 | %65.6 |
| +0.25 | @2.33 | %43.0 | %0.0 | @1.75 | %57.1 |
| +0.50 Ana Hat | @2.02 | %49.6 | %0.0 | @1.98 | %50.5 |
| +0.75 | @1.81 | %55.4 | %0.0 | @2.24 | %44.6 |
| +1.00 | @1.59 | %62.8 | %21.1 | @2.69 | %37.2 |
| +1.25 | @1.49 | %67.2 | %0.0 | @3.05 | %32.8 |
| +1.50 | @1.42 | %70.6 | %0.0 | @3.41 | %29.4 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.17 | %85.4 | %0.0 | @6.85 | %14.6 |
| +2.00 | @1.20 | %83.6 | %19.6 | @6.11 | %16.4 |
| +2.25 | @1.34 | %74.6 | %0.0 | @3.93 | %25.5 |
| +2.50 | @1.49 | %67.3 | %0.0 | @3.05 | %32.8 |
| +2.75 | @1.58 | %63.2 | %0.0 | @2.72 | %36.8 |
| +3.00 | @1.72 | %58.0 | %22.1 | @2.38 | %42.0 |
| +3.25 Ana Hat | @1.97 | %50.8 | %0.0 | @2.03 | %49.2 |
| +3.50 | @2.21 | %45.2 | %0.0 | @1.82 | %54.8 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 3.8% | 5.7% | 6.5% | 4.5% | 2.3% | 1.0% |
| 1 Gol | 3.8% | 9.8% | 9.4% | 6.5% | 3.3% | 1.4% |
| 2 Gol | 3.2% | 6.6% | 6.8% | 4.7% | 2.4% | 1.0% |
| 3 Gol | 1.5% | 3.2% | 3.3% | 2.2% | 1.2% | 0.5% |
| 4 Gol | 0.6% | 1.1% | 1.2% | 0.8% | 0.4% | 0.2% |
| 5 Gol | 0.2% | 0.3% | 0.3% | 0.2% | 0.1% | 0.0% |
Stade Renard — Son 5 Maç
M
vs Panthère (D)
4 - 2
M
vs Gazelle (D)
3 - 1
M
vs Cotonsport (D)
2 - 0
B
vs Panthère (E)
1 - 1
M
vs Panthère (D)
1 - 0
Unisport Bafang — Son 5 Maç
M
vs Colombe (D)
3 - 1
G
vs Aigle Royal de Moungo (E)
3 - 1
G
vs Victoria United (D)
2 - 4
B
vs Colombe (E)
0 - 0
G
vs Gazelle (E)
1 - 0
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.