Maç istatistikleri ve Poisson tahmini başarıyla yeniden hesaplandı.
Maç istatistikleri ve Poisson tahmini başarıyla yeniden hesaplandı.
Benin
Championnat National •
18.04.2026 — 18:00
Cavaliers
Elo: 1500λ (Beklenen Gol): 0.76
1 - 1
Tamamlandı
İY: 0 - 1
Espoir Savalou
Elo: 1519λ (Beklenen Gol): 0.81
Model Güven Derecesi:
%80
Cavaliers - Espoir Savalou mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 0.76, Dep: 0.81 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Espoir Savalou %32.8 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %20.9, Karşılıklı Gol Var olasılığı %30.5, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %37.6 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %59.5
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Cavaliers xG
1.20
🔥 Pozitif Sıçrama Bekleniyor
Espoir Savalou xG
1.16
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takım yüksek gol beklentisi (1.20 xG) üretmesine rağmen son vuruşlarda şanssızlık yaşamış (0.76 gol). Pozisyon üretme gücü yüksek olduğu için yakın zamanda gol patlaması bekleniyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%29.6
X (Beraberlik)
%37.7
2 (Deplasman)
%32.8
Çifte Şans 1X: %67.2
Çifte Şans X2: %70.4
Çifte Şans 12: %62.4
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %78.2
0.5 Alt: %21.8
1.5 Üst: %47.5
1.5 Alt: %52.5
2.5 Üst: %20.9
2.5 Alt: %79.1
3.5 Üst: %7.5
3.5 Alt: %92.5
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%30.5
KG Yok
%69.5
En Olası Skorlar
Top 6 Skor0-0
%21.8
0-1
%16.0
1-0
%14.8
1-1
%13.8
0-2
%6.9
2-0
%6.0
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %20.8
İY X: %56.6
İY 2: %22.6
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %50.2
İY 0.5 Alt: %49.8
İY 1.5 Üst: %16.3
İY 1.5 Alt: %83.8
İY 2.5 Üst: %3.5
İY 2.5 Alt: %96.5
İY 3.5 Üst: %0.6
İY 3.5 Alt: %99.4
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
3.6
+
Dep
3.47
=
Toplam
7.07
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %28.0
8.5 Alt: %72.0
9.5 Üst: %17.7
9.5 Alt: %82.3
10.5 Üst: %10.4
10.5 Alt: %89.7
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 3.25 Korner (Ev: 1.66, Dep: 1.59)
İY 4.5 Üst: %22.9
İY 4.5 Alt: %77.1
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %44.4 |
Eşit: %15.3 |
Dep: %40.3
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~2.24
+
Dep
~2.65
=
Toplam
~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9
3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0
4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4
5.5 Kart Alt: %63.6
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%19.6
Ev KK: %8.8
Orta Risk
Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
16.8
Ev: 8.7 • Dep: 8.1
İsabetli Şut
5.9
Ev: 3.1 • Dep: 2.8
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %12.7
21.5 Alt: %87.3
23.5 Şut Üst: %5.7
23.5 Alt: %94.3
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %23.8
7.5 Alt: %76.2
8.5 İsabetli Üst: %13.9
8.5 Alt: %86.1
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiCavaliers
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Espoir Savalou
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Cavaliers (0.0)
@2.11
%47.5 İhtimal
İade (Push): %37.7
Espoir Savalou (+0.00)
@1.90
%52.5 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+1.50 Gol Üst
@2.11
%47.4 İhtimal
İade (Push): %0.0
+1.50 Gol Alt
@1.90
%52.6 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @10.63 | %9.4 | %0.0 | @1.10 | %90.6 |
| -1.25 | @9.56 | %10.5 | %0.0 | @1.12 | %89.5 |
| -1.00 | @8.49 | %11.8 | %20.2 | @1.13 | %88.2 |
| -0.75 | @4.61 | %21.7 | %0.0 | @1.28 | %78.3 |
| -0.50 | @3.38 | %29.6 | %0.0 | @1.42 | %70.4 |
| -0.25 | @2.74 | %36.5 | %0.0 | @1.57 | %63.6 |
| 0.0 Ana Hat | @2.11 | %47.5 | %37.7 | @1.90 | %52.5 |
| +0.25 | @1.68 | %59.7 | %0.0 | @2.48 | %40.4 |
| +0.50 | @1.49 | %67.3 | %0.0 | @3.05 | %32.8 |
| +0.75 | @1.33 | %75.4 | %0.0 | @4.07 | %24.6 |
| +1.00 | @1.16 | %85.9 | %21.7 | @7.09 | %14.1 |
| +1.25 | @1.14 | %87.6 | %0.0 | @8.08 | %12.4 |
| +1.50 | @1.12 | %89.0 | %0.0 | @9.06 | %11.0 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @2.54 | %39.4 | %0.0 | @1.65 | %60.6 |
| +2.00 | @3.52 | %28.4 | %26.6 | @1.40 | %71.6 |
| +2.25 | @4.16 | %24.0 | %0.0 | @1.32 | %76.0 |
| +2.50 | @4.80 | %20.8 | %0.0 | @1.26 | %79.2 |
| +2.75 | @6.60 | %15.2 | %0.0 | @1.18 | %84.9 |
| +3.00 | @11.66 | %8.6 | %13.4 | @1.09 | %91.4 |
| +3.25 | @12.56 | %8.0 | %0.0 | @1.09 | %92.0 |
| +3.50 | @13.46 | %7.4 | %0.0 | @1.08 | %92.6 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 21.8% | 16.0% | 6.9% | 1.9% | 0.4% | 0.1% |
| 1 Gol | 14.8% | 13.8% | 5.2% | 1.4% | 0.3% | 0.0% |
| 2 Gol | 6.0% | 4.8% | 2.0% | 0.5% | 0.1% | 0.0% |
| 3 Gol | 1.5% | 1.2% | 0.5% | 0.1% | 0.0% | 0.0% |
| 4 Gol | 0.3% | 0.2% | 0.1% | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| 5 Gol | 0.0% | 0.0% | 0.0% | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
Cavaliers — Son 5 Maç
M
vs Espoir Savalou (D)
2 - 0
M
vs Espoir Savalou (D)
1 - 0
G
vs Espoir Savalou (E)
1 - 0
B
vs Espoir Savalou (E)
1 - 1
M
vs Espoir Savalou (D)
2 - 1
Espoir Savalou — Son 5 Maç
B
vs Bani Gansè (D)
0 - 0
G
vs Cavaliers (E)
2 - 0
G
vs Bani Gansè (E)
1 - 0
G
vs Cavaliers (E)
1 - 0
B
vs Panthères (D)
0 - 0
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
8 Maç| Tarih | Lig | Ev Sahibi | Skor | Deplasman |
|---|---|---|---|---|
| 15.11.2025 | Championnat National | Espoir Savalou | 2 - 0 | Cavaliers |
| 08.06.2025 | Championnat National | Espoir Savalou | 1 - 0 | Cavaliers |
| 18.01.2025 | Championnat National | Cavaliers | 1 - 0 | Espoir Savalou |
| 15.06.2024 | Championnat National | Cavaliers | 1 - 1 | Espoir Savalou |
| 21.02.2024 | Championnat National | Espoir Savalou | 2 - 1 | Cavaliers |
| 28.05.2022 | Championnat National | Espoir Savalou | 2 - 0 | Cavaliers |
| 27.03.2022 | Championnat National | Cavaliers | 0 - 1 | Espoir Savalou |
| 29.05.2021 | Championnat National | Espoir Savalou | 2 - 1 | Cavaliers |