Maç Listesine Dön
Burundi Ligue A • 09.05.2026 — 16:00

Rukinzo

Elo: 1569
λ (Beklenen Gol): 1.75
1 - 1
Tamamlandı

Flambeau du Centre

Elo: 1490
λ (Beklenen Gol): 1.06
Model Güven Derecesi:
%67
Veri Kalitesi Bildirimi: İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Rukinzo - Flambeau du Centre mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.75, Dep: 1.05 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Rukinzo %52.9 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %53.2, Karşılıklı Gol Var olasılığı %54.7, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %25.2 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %74.9
AI Sharp Pick (Yüksek Model Mutabakatı)
MS 1 (Ev Sahibi Galibiyeti)
Hibrit İhtimal %52.7
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4% Elo: 32.4% Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Rukinzo xG 2.00
Dengeli
Flambeau du Centre xG 1.24
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi) %52.9
X (Beraberlik) %25.2
2 (Deplasman) %21.9

Çifte Şans 1X: %78.1
Çifte Şans X2: %47.1
Çifte Şans 12: %74.8
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %93.1 0.5 Alt: %6.9
1.5 Üst: %77.9 1.5 Alt: %22.2
2.5 Üst: %53.2 2.5 Alt: %46.8
3.5 Üst: %31.0 3.5 Alt: %69.0

KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var %54.7
KG Yok %45.3
En Olası Skorlar
Top 6 Skor
1-1
%12.0
2-1
%9.8
1-0
%9.7
2-0
%9.3
0-0
%6.9
1-2
%5.9

İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %38.9 İY X: %41.5 İY 2: %19.5
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %70.9 İY 0.5 Alt: %29.1
İY 1.5 Üst: %36.7 İY 1.5 Alt: %63.3
İY 2.5 Üst: %13.3 İY 2.5 Alt: %86.7
İY 3.5 Üst: %3.8 İY 3.5 Alt: %96.2
Korner Analizi (İY & MS)
Poisson
Toplam Beklenen Korner (λ)
Ev 5.61
+
Dep 3.99
=
Toplam 9.59
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %62.0 8.5 Alt: %38.0
9.5 Üst: %49.1 9.5 Alt: %51.0
10.5 Üst: %36.6 10.5 Alt: %63.4

İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.41 Korner (Ev: 2.58, Dep: 1.83)
İY 4.5 Üst: %45.1 İY 4.5 Alt: %54.9
Korner Galibiyeti (1-X-2) Ev: %64.0 | Eşit: %11.5 | Dep: %24.5
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / Faul
Beklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev ~1.95
+
Dep ~2.3
=
Toplam ~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4 3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0 4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5 5.5 Kart Alt: %74.5

KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali: %17.3
Ev KK: %7.7 Orta Risk Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum Hacmi
Beklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut 24.3
Ev: 14.7 • Dep: 9.6
İsabetli Şut 8.5
Ev: 5.2 • Dep: 3.3
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %71.0 21.5 Alt: %29.0
23.5 Şut Üst: %55.5 23.5 Alt: %44.5

İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %61.9 7.5 Alt: %38.1
8.5 İsabetli Üst: %48.2 8.5 Alt: %51.9
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model Düzeltmesi
Rukinzo
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Flambeau du Centre
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi Dengeli Sendika Hattı
Rukinzo (-0.50)
@1.91
%52.5 İhtimal
İade (Push): %0.0
Flambeau du Centre (+0.50)
@2.10
%47.5 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi Dengeli Gol Hattı
+2.50 Gol Üst
@1.90
%52.8 İhtimal
İade (Push): %0.0
+2.50 Gol Alt
@2.12
%47.3 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
Handikap Çizgisi Ev Adil Oran Ev Şans (%) İade (Push) Dep Adil Oran Dep Şans (%)
-1.50 @3.42 %29.2 %0.0 @1.41 %70.8
-1.25 @3.03 %33.1 %0.0 @1.49 %67.0
-1.00 @2.63 %38.1 %23.3 @1.61 %61.9
-0.75 @2.16 %46.2 %0.0 @1.86 %53.8
-0.50 Ana Hat @1.91 %52.5 %0.0 @2.10 %47.5
-0.25 @1.66 %60.1 %0.0 @2.51 %39.9
0.0 @1.42 %70.4 %25.5 @3.38 %29.6
+0.25 @1.34 %74.7 %0.0 @3.96 %25.3
+0.50 @1.28 %78.0 %0.0 @4.54 %22.1
+0.75 @1.20 %83.7 %0.0 @6.12 %16.3
+1.00 @1.11 %90.3 %13.7 @10.31 %9.7
+1.25 @1.10 %91.0 %0.0 @11.13 %9.0
+1.50 @1.09 %91.6 %0.0 @11.94 %8.4
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
Gol Çizgisi Üst Oran Üst (%) İade Alt Oran Alt (%)
+1.75 @1.34 %74.5 %0.0 @3.91 %25.6
+2.00 @1.42 %70.2 %24.9 @3.36 %29.8
+2.25 @1.66 %60.2 %0.0 @2.52 %39.8
+2.50 Ana Hat @1.90 %52.8 %0.0 @2.12 %47.3
+2.75 @2.14 %46.8 %0.0 @1.88 %53.2
+3.00 @2.56 %39.1 %22.5 @1.64 %61.0
+3.25 @2.93 %34.1 %0.0 @1.52 %65.9
+3.50 @3.30 %30.3 %0.0 @1.43 %69.7
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)
Ev \ Dep 0 Gol 1 Gol 2 Gol 3 Gol 4 Gol 5 Gol
0 Gol 6.9% 5.6% 3.4% 1.2% 0.3% 0.1%
1 Gol 9.8% 12.1% 5.9% 2.1% 0.6% 0.1%
2 Gol 9.4% 9.9% 5.2% 1.8% 0.5% 0.1%
3 Gol 5.5% 5.8% 3.0% 1.1% 0.3% 0.1%
4 Gol 2.4% 2.5% 1.3% 0.5% 0.1% 0.0%
5 Gol 0.8% 0.9% 0.5% 0.2% 0.0% 0.0%
Rukinzo — Son 5 Maç
G vs Ngozi City (E)
4 - 2
G vs Ngozi City (D)
0 - 3
G vs Ngozi City (E)
3 - 2
B vs Ngozi City (D)
1 - 1
G vs Ngozi City (D)
1 - 4
Flambeau du Centre — Son 5 Maç
M vs Musongati (E)
0 - 1
B vs Musongati (D)
0 - 0
B vs Musongati (E)
0 - 0
G vs Musongati (D)
1 - 2
M vs Musongati (D)
1 - 0
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.