Maç Listesine Dön
Austria Victoria NPL 2 • 20.03.2026 — 12:30

Eltham Redbacks FC

Elo: 1500
λ (Beklenen Gol): 2.18
2 - 1
Tamamlandı
İY: 0 - 1

Langwarrin

Elo: 1452
λ (Beklenen Gol): 1.28
Model Güven Derecesi:
%56
Veri Kalitesi Bildirimi: Ev sahibi ekibin son dönem maç verisi 5'ten azdır (1 maç). Lig ortalamasına doğru yumuşatma ağırlığı artırıldı. | Deplasman ekibinin son dönem maç verisi 5'ten azdır (2 maç). | İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Eltham Redbacks FC - Langwarrin mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 2.18, Dep: 1.28 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Eltham Redbacks FC %57.3 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %67.1, Karşılıklı Gol Var olasılığı %64.6, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %21.6 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %87.3
AI Sharp Pick (Yüksek Model Mutabakatı)
MS 1 (Ev Sahibi Galibiyeti)
Hibrit İhtimal %53.4
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4% Elo: 32.4% Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Eltham Redbacks FC xG 2.35
Dengeli
Langwarrin xG 1.55
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi) %57.3
X (Beraberlik) %21.6
2 (Deplasman) %21.1

Çifte Şans 1X: %78.9
Çifte Şans X2: %42.7
Çifte Şans 12: %78.4
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %96.1 0.5 Alt: %3.9
1.5 Üst: %86.6 1.5 Alt: %13.4
2.5 Üst: %67.1 2.5 Alt: %32.9
3.5 Üst: %45.4 3.5 Alt: %54.6

KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var %64.6
KG Yok %35.4
En Olası Skorlar
Top 6 Skor
2-1
%9.6
1-1
%9.4
2-0
%7.5
3-1
%7.0
1-0
%6.2
2-2
%6.1

İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %43.2 İY X: %36.7 İY 2: %20.1
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %77.9 İY 0.5 Alt: %22.1
İY 1.5 Üst: %46.8 İY 1.5 Alt: %53.2
İY 2.5 Üst: %20.2 İY 2.5 Alt: %79.8
İY 3.5 Üst: %6.9 İY 3.5 Alt: %93.1
Korner Analizi (İY & MS)
Poisson
Toplam Beklenen Korner (λ)
Ev 6.47
+
Dep 4.47
=
Toplam 10.94
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %76.2 8.5 Alt: %23.8
9.5 Üst: %65.3 9.5 Alt: %34.8
10.5 Üst: %53.2 10.5 Alt: %46.8

İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 5.03 Korner (Ev: 2.98, Dep: 2.06)
İY 4.5 Üst: %56.5 İY 4.5 Alt: %43.5
Korner Galibiyeti (1-X-2) Ev: %67.5 | Eşit: %10.3 | Dep: %22.3
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / Faul
Beklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev ~1.95
+
Dep ~2.3
=
Toplam ~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4 3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0 4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5 5.5 Kart Alt: %74.5

KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali: %17.3
Ev KK: %7.7 Orta Risk Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum Hacmi
Beklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut 28.3
Ev: 17.3 • Dep: 11
İsabetli Şut 9.9
Ev: 6.2 • Dep: 3.8
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %90.4 21.5 Alt: %9.6
23.5 Şut Üst: %81.6 23.5 Alt: %18.4

İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %77.3 7.5 Alt: %22.7
8.5 İsabetli Üst: %65.9 8.5 Alt: %34.1
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model Düzeltmesi
Eltham Redbacks FC
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Langwarrin
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi Dengeli Sendika Hattı
Eltham Redbacks FC (-0.75)
@1.96
%51.0 İhtimal
İade (Push): %0.0
Langwarrin (+0.75)
@2.04
%49.0 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi Dengeli Gol Hattı
+3.25 Gol Üst
@2.02
%49.5 İhtimal
İade (Push): %0.0
+3.25 Gol Alt
@1.98
%50.5 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
Handikap Çizgisi Ev Adil Oran Ev Şans (%) İade (Push) Dep Adil Oran Dep Şans (%)
-1.50 @2.91 %34.4 %0.0 @1.52 %65.6
-1.25 @2.59 %38.6 %0.0 @1.63 %61.4
-1.00 @2.27 %44.1 %22.0 @1.79 %55.9
-0.75 Ana Hat @1.96 %51.0 %0.0 @2.04 %49.0
-0.50 @1.77 %56.3 %0.0 @2.29 %43.7
-0.25 @1.58 %63.4 %0.0 @2.73 %36.6
0.0 @1.38 %72.4 %22.2 @3.62 %27.6
+0.25 @1.32 %75.9 %0.0 @4.14 %24.2
+0.50 @1.27 %78.5 %0.0 @4.66 %21.5
+0.75 @1.19 %83.8 %0.0 @6.17 %16.2
+1.00 @1.11 %89.8 %12.6 @9.84 %10.2
+1.25 @1.10 %90.5 %0.0 @10.55 %9.5
+1.50 @1.10 %91.1 %0.0 @11.26 %8.9
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
Gol Çizgisi Üst Oran Üst (%) İade Alt Oran Alt (%)
+1.75 @1.18 %84.7 %0.0 @6.55 %15.3
+2.00 @1.21 %82.8 %20.0 @5.82 %17.2
+2.25 @1.36 %73.6 %0.0 @3.79 %26.4
+2.50 @1.51 %66.3 %0.0 @2.96 %33.7
+2.75 @1.61 %62.0 %0.0 @2.63 %38.0
+3.00 @1.77 %56.6 %22.3 @2.30 %43.4
+3.25 Ana Hat @2.02 %49.5 %0.0 @1.98 %50.5
+3.50 @2.27 %44.0 %0.0 @1.78 %56.0
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)
Ev \ Dep 0 Gol 1 Gol 2 Gol 3 Gol 4 Gol 5 Gol
0 Gol 3.9% 3.5% 2.6% 1.1% 0.4% 0.1%
1 Gol 6.4% 9.7% 5.8% 2.5% 0.8% 0.2%
2 Gol 7.7% 9.8% 6.3% 2.7% 0.9% 0.2%
3 Gol 5.6% 7.1% 4.6% 1.9% 0.6% 0.2%
4 Gol 3.0% 3.9% 2.5% 1.1% 0.3% 0.1%
5 Gol 1.3% 1.7% 1.1% 0.5% 0.1% 0.0%
Eltham Redbacks FC — Son 5 Maç
B vs Brunswick City (E)
2 - 2
Langwarrin — Son 5 Maç
M vs Melbourne Victory II (D)
4 - 1
M vs Melbourne Victory II (E)
1 - 3
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.