Maç istatistikleri ve Poisson tahmini başarıyla yeniden hesaplandı.
Austria
Queensland NPL •
22.02.2026 — 08:15
Brisbane Roar II
Elo: 1413λ (Beklenen Gol): 1.11
1 - 3
Tamamlandı
İY: 0 - 1
Brisbane City
Elo: 1593λ (Beklenen Gol): 1.61
Model Güven Derecesi:
%80
Brisbane Roar II - Brisbane City mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.11, Dep: 1.61 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Brisbane City %48.1 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %51.0, Karşılıklı Gol Var olasılığı %54.4, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %26.6 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %86.9
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Brisbane Roar II xG
1.55
🔥 Pozitif Sıçrama Bekleniyor
Brisbane City xG
1.64
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takım yüksek gol beklentisi (1.55 xG) üretmesine rağmen son vuruşlarda şanssızlık yaşamış (1.11 gol). Pozisyon üretme gücü yüksek olduğu için yakın zamanda gol patlaması bekleniyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%25.3
X (Beraberlik)
%26.6
2 (Deplasman)
%48.1
Çifte Şans 1X: %51.9
Çifte Şans X2: %74.7
Çifte Şans 12: %73.4
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %92.5
0.5 Alt: %7.6
1.5 Üst: %76.3
1.5 Alt: %23.7
2.5 Üst: %51.0
2.5 Alt: %49.0
3.5 Üst: %28.9
3.5 Alt: %71.1
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%54.4
KG Yok
%45.6
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-1
%12.7
0-1
%9.8
1-2
%9.5
0-2
%8.6
0-0
%7.5
2-1
%6.5
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %21.6
İY X: %42.7
İY 2: %35.7
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %69.7
İY 0.5 Alt: %30.3
İY 1.5 Üst: %35.3
İY 1.5 Alt: %64.7
İY 2.5 Üst: %12.4
İY 2.5 Alt: %87.6
İY 3.5 Üst: %3.5
İY 3.5 Alt: %96.5
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
4.31
+
Dep
5.18
=
Toplam
9.49
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %60.7
8.5 Alt: %39.3
9.5 Üst: %47.7
9.5 Alt: %52.3
10.5 Üst: %35.3
10.5 Alt: %64.7
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.36 Korner (Ev: 1.98, Dep: 2.38)
İY 4.5 Üst: %44.2
İY 4.5 Alt: %55.8
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %32.7 |
Eşit: %12.7 |
Dep: %54.7
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~1.95
+
Dep
~2.3
=
Toplam
~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4
3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0
4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5
5.5 Kart Alt: %74.5
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%17.3
Ev KK: %7.7
Orta Risk
Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
23.8
Ev: 10.8 • Dep: 13
İsabetli Şut
8.3
Ev: 3.8 • Dep: 4.5
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %67.2
21.5 Alt: %32.8
23.5 Şut Üst: %51.1
23.5 Alt: %48.9
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %58.8
7.5 Alt: %41.2
8.5 İsabetli Üst: %44.9
8.5 Alt: %55.1
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiBrisbane Roar II
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Brisbane City
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Brisbane Roar II (+0.50)
@1.92
%52.1 İhtimal
İade (Push): %0.0
Brisbane City (-0.50)
@2.09
%47.9 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+2.50 Gol Üst
@1.97
%50.7 İhtimal
İade (Push): %0.0
+2.50 Gol Alt
@2.03
%49.3 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @9.94 | %10.1 | %0.0 | @1.11 | %89.9 |
| -1.25 | @9.18 | %10.9 | %0.0 | @1.12 | %89.1 |
| -1.00 | @8.42 | %11.9 | %15.3 | @1.13 | %88.1 |
| -0.75 | @5.21 | %19.2 | %0.0 | @1.24 | %80.8 |
| -0.50 | @3.94 | %25.4 | %0.0 | @1.34 | %74.6 |
| -0.25 | @3.41 | %29.3 | %0.0 | @1.41 | %70.7 |
| 0.0 | @2.89 | %34.7 | %26.8 | @1.53 | %65.4 |
| +0.25 | @2.23 | %44.8 | %0.0 | @1.81 | %55.3 |
| +0.50 Ana Hat | @1.92 | %52.1 | %0.0 | @2.09 | %47.9 |
| +0.75 | @1.70 | %58.8 | %0.0 | @2.43 | %41.2 |
| +1.00 | @1.48 | %67.4 | %22.7 | @3.07 | %32.6 |
| +1.25 | @1.40 | %71.6 | %0.0 | @3.52 | %28.4 |
| +1.50 | @1.34 | %74.8 | %0.0 | @3.97 | %25.2 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.38 | %72.7 | %0.0 | @3.66 | %27.4 |
| +2.00 | @1.47 | %68.0 | %25.5 | @3.12 | %32.0 |
| +2.25 | @1.72 | %58.1 | %0.0 | @2.38 | %41.9 |
| +2.50 Ana Hat | @1.97 | %50.7 | %0.0 | @2.03 | %49.3 |
| +2.75 | @2.25 | %44.5 | %0.0 | @1.80 | %55.5 |
| +3.00 | @2.74 | %36.6 | %22.2 | @1.58 | %63.4 |
| +3.25 | @3.13 | %32.0 | %0.0 | @1.47 | %68.0 |
| +3.50 | @3.52 | %28.4 | %0.0 | @1.40 | %71.6 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 7.6% | 9.8% | 8.6% | 4.6% | 1.9% | 0.6% |
| 1 Gol | 6.5% | 12.8% | 9.5% | 5.1% | 2.1% | 0.7% |
| 2 Gol | 4.1% | 6.6% | 5.3% | 2.8% | 1.1% | 0.4% |
| 3 Gol | 1.5% | 2.4% | 1.9% | 1.0% | 0.4% | 0.1% |
| 4 Gol | 0.4% | 0.7% | 0.5% | 0.3% | 0.1% | 0.0% |
| 5 Gol | 0.1% | 0.1% | 0.1% | 0.1% | 0.0% | 0.0% |
Brisbane Roar II — Son 5 Maç
M
vs Brisbane City (D)
2 - 1
G
vs Gold Coast United (D)
0 - 3
M
vs Lions (E)
1 - 2
M
vs Brisbane City (E)
0 - 1
G
vs Gold Coast United (E)
5 - 1
Brisbane City — Son 5 Maç
G
vs Brisbane Roar II (E)
2 - 1
G
vs Brisbane Roar II (D)
0 - 1
G
vs Brisbane Roar II (D)
2 - 3
G
vs Brisbane Roar II (E)
1 - 0
G
vs Brisbane Roar II (E)
2 - 0
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
8 Maç| Tarih | Lig | Ev Sahibi | Skor | Deplasman |
|---|---|---|---|---|
| 26.08.2025 | Queensland NPL | Brisbane City | 2 - 1 | Brisbane Roar II |
| 18.05.2025 | Queensland NPL | Brisbane Roar II | 0 - 1 | Brisbane City |
| 26.05.2024 | Queensland NPL | Brisbane Roar II | 2 - 3 | Brisbane City |
| 24.02.2024 | Queensland NPL | Brisbane City | 1 - 0 | Brisbane Roar II |
| 04.06.2023 | Queensland NPL | Brisbane City | 2 - 0 | Brisbane Roar II |
| 25.02.2023 | Queensland NPL | Brisbane Roar II | 0 - 1 | Brisbane City |
| 21.08.2022 | Queensland NPL | Brisbane City | 4 - 0 | Brisbane Roar II |
| 16.07.2022 | Queensland NPL | Brisbane Roar II | 0 - 5 | Brisbane City |