Maç Listesine Dön
Belçika Challenger Pro League • 04.11.2026 — 22:00

RSC Anderlecht II

Elo: 1472
λ (Beklenen Gol): 0.92
CANLI

K. Lierse S.K.

Elo: 1489
λ (Beklenen Gol): 1.29
Model Güven Derecesi:
%63
Veri Kalitesi Bildirimi: Ev sahibi ekibin son dönem maç verisi 5'ten azdır (4 maç). Lig ortalamasına doğru yumuşatma ağırlığı artırıldı. | İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
RSC Anderlecht II - K. Lierse S.K. mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 0.92, Dep: 1.29 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre K. Lierse S.K. %44.0 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %37.9, Karşılıklı Gol Var olasılığı %44.5, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %30.4 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %53.1
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 40.4% Elo: 25.5% Pinnacle: 21.3% Xg: 12.8%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
RSC Anderlecht II xG 1.24
Dengeli
K. Lierse S.K. xG 1.55
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi) %25.6
X (Beraberlik) %30.4
2 (Deplasman) %44.0

Çifte Şans 1X: %56.0
Çifte Şans X2: %74.4
Çifte Şans 12: %69.6
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %88.0 0.5 Alt: %12.0
1.5 Üst: %65.6 1.5 Alt: %34.4
2.5 Üst: %37.9 2.5 Alt: %62.1
3.5 Üst: %18.2 3.5 Alt: %81.8

KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var %44.5
KG Yok %55.5
En Olası Skorlar
Top 6 Skor
1-1
%14.0
0-1
%13.2
0-0
%12.0
1-0
%9.2
0-2
%9.1
1-2
%8.4

İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %20.5 İY X: %47.8 İY 2: %31.7
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %62.2 İY 0.5 Alt: %37.8
İY 1.5 Üst: %26.8 İY 1.5 Alt: %73.2
İY 2.5 Üst: %7.8 İY 2.5 Alt: %92.2
İY 3.5 Üst: %1.8 İY 3.5 Alt: %98.2
Korner Analizi (İY & MS)
Poisson
Toplam Beklenen Korner (λ)
Ev 3.93
+
Dep 4.48
=
Toplam 8.41
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %46.5 8.5 Alt: %53.5
9.5 Üst: %33.6 9.5 Alt: %66.4
10.5 Üst: %22.7 10.5 Alt: %77.3

İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 3.87 Korner (Ev: 1.81, Dep: 2.06)
İY 4.5 Üst: %34.6 İY 4.5 Alt: %65.4
Korner Galibiyeti (1-X-2) Ev: %35.6 | Eşit: %13.7 | Dep: %50.6
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / Faul
Beklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev ~2.24
+
Dep ~2.65
=
Toplam ~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9 3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0 4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4 5.5 Kart Alt: %63.6

KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali: %19.6
Ev KK: %8.8 Orta Risk Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum Hacmi
Beklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut 20.7
Ev: 9.6 • Dep: 11
İsabetli Şut 7.2
Ev: 3.4 • Dep: 3.8
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %41.4 21.5 Alt: %58.6
23.5 Şut Üst: %26.0 23.5 Alt: %74.0

İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %43.3 7.5 Alt: %56.7
8.5 İsabetli Üst: %29.9 8.5 Alt: %70.1
Bahis Oranları & Beklenen Değer (EV) Analizi
William Hill • Marj: %36.7
Seçim Piyasa Oranı Arındırılmış Piyasa İhtimali Model Olasılığımız Beklenen Değer (EV) Fark (Edge) Kelly Tavsiyesi
MS 1 1,85 %41.0 %25.6 -52.6% -15.4% 0% (Bahis Önerilmez)
MS X Değerli Bahis 3,50 %17.9 %30.4 +6.4% +12.5% Kasanın %1.3'i
MS 2 1,85 %41.0 %44.0 -18.6% +3.0% 0% (Bahis Önerilmez)
2.5 Gol Üst Değerli Bahis 3,20 %28.9 %37.9 +21.2% +9.0% Kasanın %4.8'i
2.5 Gol Alt 1,30 %71.1 %62.1 -19.2% -9.0% 0% (Bahis Önerilmez)
Karşılıklı Gol Var Değerli Bahis 3,30 %28.1 %44.5 +46.7% +16.4% Kasanın %5.0'i
Karşılıklı Gol Yok 1,29 %71.9 %55.5 -28.4% -16.4% 0% (Bahis Önerilmez)
Derece: A+ — Keskin Değer (Sharp +EV)
En Yüksek Değerli Pazar: KG Var (@3,30)
+46.7% EV
Matematiksel Avantaj: +16.4%
* EV = (Model Olasılığı × Decimal Oran) - 1. Pozitif EV, uzun vadede istatistiksel matematiksel avantajı gösterir. Shin (1993) De-Margined Bias Düzeltmeli
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model Düzeltmesi
RSC Anderlecht II
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
K. Lierse S.K.
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi Dengeli Sendika Hattı
RSC Anderlecht II (+0.25)
@2.07
%48.2 İhtimal
İade (Push): %0.0
K. Lierse S.K. (-0.25)
@1.93
%51.8 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi Dengeli Gol Hattı
+2.00 Gol Üst
@1.91
%52.2 İhtimal
İade (Push): %27.9
+2.00 Gol Alt
@2.09
%47.8 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
Handikap Çizgisi Ev Adil Oran Ev Şans (%) İade (Push) Dep Adil Oran Dep Şans (%)
-1.50 @10.93 %9.2 %0.0 @1.10 %90.9
-1.25 @10.03 %10.0 %0.0 @1.11 %90.0
-1.00 @9.13 %11.0 %16.5 @1.12 %89.0
-0.75 @5.28 %19.0 %0.0 @1.23 %81.1
-0.50 @3.90 %25.6 %0.0 @1.34 %74.4
-0.25 @3.31 %30.2 %0.0 @1.43 %69.8
0.0 @2.71 %36.9 %30.5 @1.58 %63.1
+0.25 Ana Hat @2.07 %48.2 %0.0 @1.93 %51.8
+0.50 @1.78 %56.1 %0.0 @2.28 %43.9
+0.75 @1.57 %63.6 %0.0 @2.74 %36.4
+1.00 @1.36 %73.3 %23.5 @3.75 %26.7
+1.25 @1.30 %76.9 %0.0 @4.32 %23.1
+1.50 @1.26 %79.6 %0.0 @4.90 %20.4
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
Gol Çizgisi Üst Oran Üst (%) İade Alt Oran Alt (%)
+1.75 @1.67 %60.0 %0.0 @2.50 %40.0
+2.00 Ana Hat @1.91 %52.2 %27.9 @2.09 %47.8
+2.25 @2.28 %43.8 %0.0 @1.78 %56.2
+2.50 @2.65 %37.7 %0.0 @1.60 %62.3
+2.75 @3.24 %30.9 %0.0 @1.45 %69.1
+3.00 @4.47 %22.4 %19.7 @1.29 %77.7
+3.25 @5.02 %19.9 %0.0 @1.25 %80.1
+3.50 @5.57 %17.9 %0.0 @1.22 %82.1
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)
Ev \ Dep 0 Gol 1 Gol 2 Gol 3 Gol 4 Gol 5 Gol
0 Gol 12.0% 13.2% 9.1% 3.9% 1.3% 0.3%
1 Gol 9.2% 14.0% 8.4% 3.6% 1.2% 0.3%
2 Gol 4.7% 6.0% 3.9% 1.7% 0.5% 0.1%
3 Gol 1.4% 1.8% 1.2% 0.5% 0.2% 0.0%
4 Gol 0.3% 0.4% 0.3% 0.1% 0.0% 0.0%
5 Gol 0.1% 0.1% 0.0% 0.0% 0.0% 0.0%
RSC Anderlecht II — Son 5 Maç
M vs AS Eupen (E)
0 - 2
M vs AS Eupen (E)
0 - 2
B vs KAA Gent II (D)
2 - 2
M vs Excelsior Virton (E)
0 - 1
K. Lierse S.K. — Son 5 Maç
M vs KAA Gent II (D)
2 - 0
G vs Francs Borains (E)
3 - 0
M vs Rochefort (D)
3 - 2
M vs Beerschot VA (D)
3 - 1
B vs Liège (E)
0 - 0
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.