Maç Listesine Dön
Spain Tercera División RFEF - Group 2 • 10.05.2026 — 18:00

Siero

Elo: 1454
λ (Beklenen Gol): 1.09
0 - 2
Tamamlandı
İY: 0 - 0

Ceares

Elo: 1519
λ (Beklenen Gol): 2.19
Model Güven Derecesi:
%69
Veri Kalitesi Bildirimi: Ev sahibi ekibin son dönem maç verisi 5'ten azdır (3 maç). Lig ortalamasına doğru yumuşatma ağırlığı artırıldı. | Deplasman ekibinin son dönem maç verisi 5'ten azdır (3 maç).
Siero - Ceares mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.09, Dep: 2.19 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Ceares %61.6 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %63.7, Karşılıklı Gol Var olasılığı %59.7, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %21.1 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %50.9
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4% Elo: 32.4% Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Siero xG 1.55
🔥 Pozitif Sıçrama Bekleniyor
Ceares xG 2.35
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takım yüksek gol beklentisi (1.55 xG) üretmesine rağmen son vuruşlarda şanssızlık yaşamış (1.09 gol). Pozisyon üretme gücü yüksek olduğu için yakın zamanda gol patlaması bekleniyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi) %17.3
X (Beraberlik) %21.1
2 (Deplasman) %61.6

Çifte Şans 1X: %38.4
Çifte Şans X2: %82.7
Çifte Şans 12: %78.9
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %95.5 0.5 Alt: %4.5
1.5 Üst: %84.6 1.5 Alt: %15.4
2.5 Üst: %63.7 2.5 Alt: %36.3
3.5 Üst: %41.6 3.5 Alt: %58.4

KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var %59.7
KG Yok %40.3
En Olası Skorlar
Top 6 Skor
1-2
%9.8
1-1
%9.7
0-2
%9.0
0-1
%7.5
1-3
%7.2
0-3
%6.6

İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %17.2 İY X: %37.1 İY 2: %45.7
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %76.3 İY 0.5 Alt: %23.7
İY 1.5 Üst: %44.1 İY 1.5 Alt: %55.9
İY 2.5 Üst: %18.3 İY 2.5 Alt: %81.7
İY 3.5 Üst: %6.0 İY 3.5 Alt: %94.1
Korner Analizi (İY & MS)
Poisson
Toplam Beklenen Korner (λ)
Ev 4.28
+
Dep 6.43
=
Toplam 10.71
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %74.1 8.5 Alt: %25.9
9.5 Üst: %62.7 9.5 Alt: %37.3
10.5 Üst: %50.5 10.5 Alt: %49.5

İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.93 Korner (Ev: 1.97, Dep: 2.96)
İY 4.5 Üst: %54.7 İY 4.5 Alt: %45.3
Korner Galibiyeti (1-X-2) Ev: %20.7 | Eşit: %10.0 | Dep: %69.3
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / Faul
Beklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev ~2.24
+
Dep ~2.65
=
Toplam ~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9 3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0 4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4 5.5 Kart Alt: %63.6

KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali: %19.6
Ev KK: %8.8 Orta Risk Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum Hacmi
Beklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut 27.3
Ev: 10.7 • Dep: 16.6
İsabetli Şut 9.5
Ev: 3.8 • Dep: 5.7
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %86.8 21.5 Alt: %13.2
23.5 Şut Üst: %76.1 23.5 Alt: %23.9

İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %73.0 7.5 Alt: %27.0
8.5 İsabetli Üst: %60.7 8.5 Alt: %39.3
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model Düzeltmesi
Siero
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Ceares
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi Dengeli Sendika Hattı
Siero (+1.00)
@1.97
%50.8 İhtimal
İade (Push): %22.8
Ceares (-1.00)
@2.03
%49.2 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi Dengeli Gol Hattı
+3.00 Gol Üst
@1.93
%51.9 İhtimal
İade (Push): %22.7
+3.00 Gol Alt
@2.08
%48.1 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
Handikap Çizgisi Ev Adil Oran Ev Şans (%) İade (Push) Dep Adil Oran Dep Şans (%)
-1.50 @15.12 %6.6 %0.0 @1.07 %93.4
-1.25 @14.29 %7.0 %0.0 @1.08 %93.0
-1.00 @13.46 %7.4 %11.0 @1.08 %92.6
-0.75 @7.80 %12.8 %0.0 @1.15 %87.2
-0.50 @5.68 %17.6 %0.0 @1.21 %82.4
-0.25 @5.06 %19.8 %0.0 @1.25 %80.3
0.0 @4.45 %22.5 %21.7 @1.29 %77.5
+0.25 @3.13 %31.9 %0.0 @1.47 %68.1
+0.50 @2.55 %39.3 %0.0 @1.65 %60.7
+0.75 @2.26 %44.3 %0.0 @1.80 %55.7
+1.00 Ana Hat @1.97 %50.8 %22.8 @2.03 %49.2
+1.25 @1.75 %57.2 %0.0 @2.33 %42.9
+1.50 @1.61 %62.0 %0.0 @2.63 %38.0
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
Gol Çizgisi Üst Oran Üst (%) İade Alt Oran Alt (%)
+1.75 @1.21 %82.3 %0.0 @5.66 %17.7
+2.00 @1.25 %79.9 %21.4 @4.98 %20.1
+2.25 @1.42 %70.3 %0.0 @3.37 %29.7
+2.50 @1.59 %62.8 %0.0 @2.69 %37.2
+2.75 @1.72 %58.0 %0.0 @2.38 %42.0
+3.00 Ana Hat @1.93 %51.9 %22.7 @2.08 %48.1
+3.25 @2.21 %45.2 %0.0 @1.83 %54.8
+3.50 @2.49 %40.1 %0.0 @1.67 %59.9
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)
Ev \ Dep 0 Gol 1 Gol 2 Gol 3 Gol 4 Gol 5 Gol
0 Gol 4.5% 7.7% 9.2% 6.7% 3.7% 1.6%
1 Gol 3.5% 9.9% 10.1% 7.4% 4.0% 1.8%
2 Gol 2.3% 5.0% 5.5% 4.0% 2.2% 1.0%
3 Gol 0.8% 1.8% 2.0% 1.5% 0.8% 0.4%
4 Gol 0.2% 0.5% 0.5% 0.4% 0.2% 0.1%
5 Gol 0.0% 0.1% 0.1% 0.1% 0.0% 0.0%
Siero — Son 5 Maç
M vs Ceares (D)
1 - 0
B vs Ceares (D)
0 - 0
M vs Ceares (E)
1 - 5
Ceares — Son 5 Maç
G vs Siero (E)
1 - 0
B vs Siero (E)
0 - 0
G vs Siero (D)
1 - 5
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
3 Maç
Tarih Lig Ev Sahibi Skor Deplasman
11.01.2026 Tercera División RFEF - Group 2 Ceares 1 - 0 Siero
08.02.2020 Tercera División RFEF - Group 2 Ceares 0 - 0 Siero
21.09.2019 Tercera División RFEF - Group 2 Siero 1 - 5 Ceares