Maç istatistikleri ve Poisson tahmini başarıyla yeniden hesaplandı.
Spain
Tercera División RFEF - Group 5 •
22.02.2026 — 14:00
Cerdanyola del Vallès
Elo: 1436λ (Beklenen Gol): 1.52
1 - 0
Tamamlandı
İY: 0 - 0
Vilassar Mar
Elo: 1510λ (Beklenen Gol): 1.75
Model Güven Derecesi:
%80
Cerdanyola del Vallès - Vilassar Mar mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.52, Dep: 1.75 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Vilassar Mar %42.6 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %63.5, Karşılıklı Gol Var olasılığı %65.4, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %24.5 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %76.3
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Cerdanyola del Vallès xG
1.91
Dengeli
Vilassar Mar xG
1.95
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%32.9
X (Beraberlik)
%24.5
2 (Deplasman)
%42.6
Çifte Şans 1X: %57.4
Çifte Şans X2: %67.1
Çifte Şans 12: %75.5
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %95.4
0.5 Alt: %4.6
1.5 Üst: %84.6
1.5 Alt: %15.4
2.5 Üst: %63.5
2.5 Alt: %36.5
3.5 Üst: %41.4
3.5 Alt: %58.6
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%65.4
KG Yok
%34.6
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-1
%10.9
1-2
%8.9
2-1
%7.7
2-2
%6.7
0-1
%5.9
0-2
%5.8
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %27.5
İY X: %39.0
İY 2: %33.5
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %76.1
İY 0.5 Alt: %23.9
İY 1.5 Üst: %44.2
İY 1.5 Alt: %55.9
İY 2.5 Üst: %18.3
İY 2.5 Alt: %81.7
İY 3.5 Üst: %6.1
İY 3.5 Alt: %94.0
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
5.14
+
Dep
5.49
=
Toplam
10.63
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %73.4
8.5 Alt: %26.6
9.5 Üst: %61.8
9.5 Alt: %38.2
10.5 Üst: %49.6
10.5 Alt: %50.4
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.89 Korner (Ev: 2.37, Dep: 2.52)
İY 4.5 Üst: %54.0
İY 4.5 Alt: %46.0
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %39.7 |
Eşit: %12.3 |
Dep: %48.0
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~2.24
+
Dep
~2.65
=
Toplam
~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9
3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0
4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4
5.5 Kart Alt: %63.6
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%19.6
Ev KK: %8.8
Orta Risk
Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
27.2
Ev: 13.3 • Dep: 13.9
İsabetli Şut
9.5
Ev: 4.7 • Dep: 4.8
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %86.5
21.5 Alt: %13.5
23.5 Şut Üst: %75.7
23.5 Alt: %24.3
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %73.1
7.5 Alt: %26.9
8.5 İsabetli Üst: %60.8
8.5 Alt: %39.2
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiCerdanyola del Vallès
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Vilassar Mar
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Cerdanyola del Vallès (+0.25)
@1.93
%51.7 İhtimal
İade (Push): %0.0
Vilassar Mar (-0.25)
@2.07
%48.3 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+3.00 Gol Üst
@1.91
%52.3 İhtimal
İade (Push): %22.5
+3.00 Gol Alt
@2.10
%47.7 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @6.38 | %15.7 | %0.0 | @1.19 | %84.3 |
| -1.25 | @5.83 | %17.2 | %0.0 | @1.21 | %82.9 |
| -1.00 | @5.28 | %18.9 | %17.2 | @1.23 | %81.1 |
| -0.75 | @3.77 | %26.6 | %0.0 | @1.36 | %73.4 |
| -0.50 | @3.04 | %32.9 | %0.0 | @1.49 | %67.1 |
| -0.25 | @2.66 | %37.5 | %0.0 | @1.60 | %62.5 |
| 0.0 | @2.29 | %43.7 | %24.8 | @1.78 | %56.3 |
| +0.25 Ana Hat | @1.93 | %51.7 | %0.0 | @2.07 | %48.3 |
| +0.50 | @1.73 | %57.7 | %0.0 | @2.36 | %42.3 |
| +0.75 | @1.56 | %64.1 | %0.0 | @2.78 | %35.9 |
| +1.00 | @1.39 | %72.0 | %19.9 | @3.58 | %28.0 |
| +1.25 | @1.33 | %75.1 | %0.0 | @4.02 | %24.9 |
| +1.50 | @1.29 | %77.6 | %0.0 | @4.47 | %22.4 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.21 | %82.5 | %0.0 | @5.72 | %17.5 |
| +2.00 | @1.25 | %80.1 | %21.3 | @5.03 | %19.9 |
| +2.25 | @1.42 | %70.6 | %0.0 | @3.40 | %29.4 |
| +2.50 | @1.59 | %63.0 | %0.0 | @2.71 | %37.0 |
| +2.75 | @1.71 | %58.4 | %0.0 | @2.40 | %41.6 |
| +3.00 Ana Hat | @1.91 | %52.3 | %22.5 | @2.10 | %47.7 |
| +3.25 | @2.19 | %45.7 | %0.0 | @1.84 | %54.3 |
| +3.50 | @2.46 | %40.6 | %0.0 | @1.68 | %59.4 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 4.6% | 6.0% | 5.9% | 3.4% | 1.5% | 0.5% |
| 1 Gol | 5.1% | 11.0% | 9.0% | 5.2% | 2.3% | 0.8% |
| 2 Gol | 4.4% | 7.8% | 6.8% | 4.0% | 1.7% | 0.6% |
| 3 Gol | 2.3% | 4.0% | 3.5% | 2.0% | 0.9% | 0.3% |
| 4 Gol | 0.9% | 1.5% | 1.3% | 0.8% | 0.3% | 0.1% |
| 5 Gol | 0.3% | 0.5% | 0.4% | 0.2% | 0.1% | 0.0% |
Cerdanyola del Vallès — Son 5 Maç
B
vs Can Vidalet (E)
2 - 2
M
vs L'Hospitalet (D)
3 - 1
G
vs Vilassar Mar (D)
1 - 3
M
vs Vilassar Mar (D)
1 - 0
B
vs L'Hospitalet (E)
2 - 2
Vilassar Mar — Son 5 Maç
G
vs Grama (E)
2 - 0
M
vs Cerdanyola del Vallès (E)
1 - 3
G
vs Cerdanyola del Vallès (E)
1 - 0
M
vs Grama (D)
2 - 1
G
vs Cerdanyola del Vallès (D)
0 - 2
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
8 Maç| Tarih | Lig | Ev Sahibi | Skor | Deplasman |
|---|---|---|---|---|
| 11.10.2025 | Tercera División RFEF - Group 5 | Vilassar Mar | 1 - 3 | Cerdanyola del Vallès |
| 09.03.2025 | Tercera División RFEF - Group 5 | Vilassar Mar | 1 - 0 | Cerdanyola del Vallès |
| 27.10.2024 | Tercera División RFEF - Group 5 | Cerdanyola del Vallès | 0 - 2 | Vilassar Mar |
| 26.02.2023 | Tercera División RFEF - Group 5 | Vilassar Mar | 3 - 0 | Cerdanyola del Vallès |
| 23.10.2022 | Tercera División RFEF - Group 5 | Cerdanyola del Vallès | 2 - 4 | Vilassar Mar |
| 03.03.2021 | Tercera División RFEF - Group 5 | Cerdanyola del Vallès | 2 - 2 | Vilassar Mar |
| 15.11.2020 | Tercera División RFEF - Group 5 | Vilassar Mar | 1 - 1 | Cerdanyola del Vallès |
| 20.10.2019 | Tercera División RFEF - Group 5 | Cerdanyola del Vallès | 4 - 0 | Vilassar Mar |