Maç istatistikleri ve Poisson tahmini başarıyla yeniden hesaplandı.
Austria
Victoria NPL 2 •
30.03.2026 — 12:30
Melbourne Victory II
Elo: 1565λ (Beklenen Gol): 2.25
3 - 3
Tamamlandı
İY: 3 - 0
Langwarrin
Elo: 1452λ (Beklenen Gol): 1.19
Model Güven Derecesi:
%76
Veri Kalitesi Bildirimi: Deplasman ekibinin son dönem maç verisi 5'ten azdır (3 maç).
Melbourne Victory II - Langwarrin mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 2.25, Dep: 1.19 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Melbourne Victory II %60.6 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %66.6, Karşılıklı Gol Var olasılığı %62.7, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %20.9 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %80.6
AI Sharp Pick (Yüksek Model Mutabakatı)
MS 1 (Ev Sahibi Galibiyeti)
Hibrit İhtimal
%57.3
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Melbourne Victory II xG
2.39
Dengeli
Langwarrin xG
1.51
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%60.6
X (Beraberlik)
%20.9
2 (Deplasman)
%18.5
Çifte Şans 1X: %81.5
Çifte Şans X2: %39.4
Çifte Şans 12: %79.1
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %96.0
0.5 Alt: %4.0
1.5 Üst: %86.3
1.5 Alt: %13.7
2.5 Üst: %66.6
2.5 Alt: %33.4
3.5 Üst: %44.8
3.5 Alt: %55.2
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%62.7
KG Yok
%37.3
En Olası Skorlar
Top 6 Skor2-1
%9.7
1-1
%9.3
2-0
%8.2
3-1
%7.2
1-0
%6.6
3-0
%6.1
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %45.4
İY X: %36.4
İY 2: %18.3
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %77.7
İY 0.5 Alt: %22.3
İY 1.5 Üst: %46.3
İY 1.5 Alt: %53.7
İY 2.5 Üst: %19.9
İY 2.5 Alt: %80.1
İY 3.5 Üst: %6.8
İY 3.5 Alt: %93.3
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
6.6
+
Dep
4.27
=
Toplam
10.87
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %75.6
8.5 Alt: %24.4
9.5 Üst: %64.5
9.5 Alt: %35.5
10.5 Üst: %52.5
10.5 Alt: %47.5
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 5 Korner (Ev: 3.04, Dep: 1.96)
İY 4.5 Üst: %56.0
İY 4.5 Alt: %44.0
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %71.1 |
Eşit: %9.6 |
Dep: %19.3
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~1.95
+
Dep
~2.3
=
Toplam
~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4
3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0
4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5
5.5 Kart Alt: %74.5
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%17.3
Ev KK: %7.7
Orta Risk
Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
28.2
Ev: 17.7 • Dep: 10.4
İsabetli Şut
9.9
Ev: 6.3 • Dep: 3.6
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %89.9
21.5 Alt: %10.1
23.5 Şut Üst: %80.8
23.5 Alt: %19.2
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %76.9
7.5 Alt: %23.1
8.5 İsabetli Üst: %65.3
8.5 Alt: %34.7
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiMelbourne Victory II
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Langwarrin
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Melbourne Victory II (-1.00)
@2.08
%48.1 İhtimal
İade (Push): %22.3
Langwarrin (+1.00)
@1.93
%51.9 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+3.25 Gol Üst
@2.05
%48.7 İhtimal
İade (Push): %0.0
+3.25 Gol Alt
@1.95
%51.3 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @2.68 | %37.4 | %0.0 | @1.60 | %62.6 |
| -1.25 | @2.38 | %42.1 | %0.0 | @1.73 | %57.9 |
| -1.00 Ana Hat | @2.08 | %48.1 | %22.3 | @1.93 | %51.9 |
| -0.75 | @1.83 | %54.6 | %0.0 | @2.20 | %45.4 |
| -0.50 | @1.68 | %59.7 | %0.0 | @2.48 | %40.3 |
| -0.25 | @1.50 | %66.9 | %0.0 | @3.02 | %33.2 |
| 0.0 | @1.32 | %76.0 | %21.5 | @4.17 | %24.0 |
| +0.25 | @1.27 | %78.9 | %0.0 | @4.74 | %21.1 |
| +0.50 | @1.23 | %81.2 | %0.0 | @5.31 | %18.9 |
| +0.75 | @1.16 | %86.1 | %0.0 | @7.18 | %13.9 |
| +1.00 | @1.09 | %91.6 | %11.4 | @11.96 | %8.4 |
| +1.25 | @1.09 | %92.1 | %0.0 | @12.73 | %7.9 |
| +1.50 | @1.08 | %92.6 | %0.0 | @13.50 | %7.4 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.19 | %84.3 | %0.0 | @6.38 | %15.7 |
| +2.00 | @1.21 | %82.3 | %20.3 | @5.66 | %17.7 |
| +2.25 | @1.37 | %73.1 | %0.0 | @3.71 | %26.9 |
| +2.50 | @1.52 | %65.7 | %0.0 | @2.91 | %34.3 |
| +2.75 | @1.63 | %61.3 | %0.0 | @2.59 | %38.7 |
| +3.00 | @1.79 | %55.7 | %22.4 | @2.26 | %44.3 |
| +3.25 Ana Hat | @2.05 | %48.7 | %0.0 | @1.95 | %51.3 |
| +3.50 | @2.31 | %43.2 | %0.0 | @1.76 | %56.8 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 4.0% | 3.3% | 2.3% | 0.9% | 0.3% | 0.1% |
| 1 Gol | 6.8% | 9.5% | 5.2% | 2.1% | 0.6% | 0.1% |
| 2 Gol | 8.4% | 10.0% | 5.9% | 2.3% | 0.7% | 0.2% |
| 3 Gol | 6.3% | 7.5% | 4.4% | 1.7% | 0.5% | 0.1% |
| 4 Gol | 3.5% | 4.2% | 2.5% | 1.0% | 0.3% | 0.1% |
| 5 Gol | 1.6% | 1.9% | 1.1% | 0.4% | 0.1% | 0.0% |
Melbourne Victory II — Son 5 Maç
G
vs Western United II (E)
2 - 1
M
vs Brunswick City (D)
3 - 2
M
vs Western United II (E)
2 - 4
G
vs Langwarrin (E)
4 - 1
M
vs Brunswick City (D)
3 - 2
Langwarrin — Son 5 Maç
M
vs Eltham Redbacks FC (D)
2 - 1
M
vs Melbourne Victory II (D)
4 - 1
M
vs Melbourne Victory II (E)
1 - 3
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
2 Maç| Tarih | Lig | Ev Sahibi | Skor | Deplasman |
|---|---|---|---|---|
| 21.07.2024 | Victoria NPL 2 | Melbourne Victory II | 4 - 1 | Langwarrin |
| 20.04.2024 | Victoria NPL 2 | Langwarrin | 1 - 3 | Melbourne Victory II |