Maç istatistikleri ve Poisson tahmini başarıyla yeniden hesaplandı.
Austria
Queensland NPL •
16.06.2026 — 12:30
WDSC Wolves
Elo: 1480λ (Beklenen Gol): 1.39
1 - 2
Tamamlandı
İY: 1 - 0
Eastern Suburbs
Elo: 1479λ (Beklenen Gol): 1.39
Model Güven Derecesi:
%70
Veri Kalitesi Bildirimi: İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
WDSC Wolves - Eastern Suburbs mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.39, Dep: 1.39 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre WDSC Wolves %36.5 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %52.6, Karşılıklı Gol Var olasılığı %57.3, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %27.2 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %65.7
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
WDSC Wolves xG
1.64
Dengeli
Eastern Suburbs xG
1.60
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%36.5
X (Beraberlik)
%27.2
2 (Deplasman)
%36.3
Çifte Şans 1X: %63.7
Çifte Şans X2: %63.5
Çifte Şans 12: %72.8
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %92.9
0.5 Alt: %7.1
1.5 Üst: %77.5
1.5 Alt: %22.5
2.5 Üst: %52.6
2.5 Alt: %47.4
3.5 Üst: %30.4
3.5 Alt: %69.6
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%57.3
KG Yok
%42.7
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-1
%12.9
2-1
%8.4
1-2
%8.3
1-0
%7.7
0-1
%7.7
0-0
%7.1
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %28.7
İY X: %42.7
İY 2: %28.6
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %70.6
İY 0.5 Alt: %29.5
İY 1.5 Üst: %36.4
İY 1.5 Alt: %63.6
İY 2.5 Üst: %13.1
İY 2.5 Alt: %86.9
İY 3.5 Üst: %3.8
İY 3.5 Alt: %96.2
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
4.89
+
Dep
4.71
=
Toplam
9.59
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %62.0
8.5 Alt: %38.1
9.5 Üst: %49.0
9.5 Alt: %51.0
10.5 Üst: %36.6
10.5 Alt: %63.4
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.41 Korner (Ev: 2.25, Dep: 2.16)
İY 4.5 Üst: %45.1
İY 4.5 Alt: %54.9
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %45.8 |
Eşit: %13.0 |
Dep: %41.2
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~2.24
+
Dep
~2.65
=
Toplam
~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9
3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0
4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4
5.5 Kart Alt: %63.6
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%19.6
Ev KK: %8.8
Orta Risk
Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
24.2
Ev: 12.5 • Dep: 11.7
İsabetli Şut
8.5
Ev: 4.5 • Dep: 4
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %70.1
21.5 Alt: %29.9
23.5 Şut Üst: %54.4
23.5 Alt: %45.6
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %60.9
7.5 Alt: %39.1
8.5 İsabetli Üst: %47.1
8.5 Alt: %52.9
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiWDSC Wolves
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Eastern Suburbs
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
WDSC Wolves (0.0)
@1.99
%50.2 İhtimal
İade (Push): %27.3
Eastern Suburbs (+0.00)
@2.01
%49.9 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+2.50 Gol Üst
@1.91
%52.4 İhtimal
İade (Push): %0.0
+2.50 Gol Alt
@2.10
%47.7 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @5.85 | %17.1 | %0.0 | @1.21 | %82.9 |
| -1.25 | @5.29 | %18.9 | %0.0 | @1.23 | %81.1 |
| -1.00 | @4.72 | %21.2 | %19.4 | @1.27 | %78.8 |
| -0.75 | @3.37 | %29.6 | %0.0 | @1.42 | %70.4 |
| -0.50 | @2.74 | %36.4 | %0.0 | @1.57 | %63.6 |
| -0.25 | @2.37 | %42.2 | %0.0 | @1.73 | %57.8 |
| 0.0 Ana Hat | @1.99 | %50.2 | %27.3 | @2.01 | %49.9 |
| +0.25 | @1.72 | %58.0 | %0.0 | @2.38 | %42.0 |
| +0.50 | @1.57 | %63.8 | %0.0 | @2.76 | %36.2 |
| +0.75 | @1.42 | %70.6 | %0.0 | @3.40 | %29.4 |
| +1.00 | @1.27 | %79.0 | %19.3 | @4.77 | %21.0 |
| +1.25 | @1.23 | %81.3 | %0.0 | @5.34 | %18.7 |
| +1.50 | @1.20 | %83.1 | %0.0 | @5.91 | %16.9 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.35 | %74.1 | %0.0 | @3.86 | %25.9 |
| +2.00 | @1.43 | %69.8 | %25.0 | @3.31 | %30.2 |
| +2.25 | @1.67 | %59.8 | %0.0 | @2.49 | %40.2 |
| +2.50 Ana Hat | @1.91 | %52.4 | %0.0 | @2.10 | %47.7 |
| +2.75 | @2.16 | %46.4 | %0.0 | @1.86 | %53.6 |
| +3.00 | @2.59 | %38.6 | %22.4 | @1.63 | %61.4 |
| +3.25 | @2.96 | %33.8 | %0.0 | @1.51 | %66.2 |
| +3.50 | @3.33 | %30.0 | %0.0 | @1.43 | %70.0 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 7.1% | 7.7% | 6.0% | 2.8% | 1.0% | 0.3% |
| 1 Gol | 7.8% | 13.0% | 8.4% | 3.9% | 1.3% | 0.4% |
| 2 Gol | 6.0% | 8.4% | 5.8% | 2.7% | 0.9% | 0.3% |
| 3 Gol | 2.8% | 3.9% | 2.7% | 1.3% | 0.4% | 0.1% |
| 4 Gol | 1.0% | 1.4% | 0.9% | 0.4% | 0.2% | 0.0% |
| 5 Gol | 0.3% | 0.4% | 0.3% | 0.1% | 0.0% | 0.0% |
WDSC Wolves — Son 5 Maç
G
vs Gold Coast United (D)
1 - 2
G
vs Brisbane Roar II (E)
2 - 1
B
vs Peninsula Power (E)
2 - 2
B
vs Peninsula Power (E)
1 - 1
G
vs Peninsula Power (D)
1 - 4
Eastern Suburbs — Son 5 Maç
G
vs Birkenhead United (D)
0 - 2
B
vs Western Springs (E)
2 - 2
M
vs Auckland City (D)
2 - 1
B
vs Wellington Olympic (E)
1 - 1
G
vs West Coast Rangers (E)
1 - 0
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.