Maç Listesine Dön
İngiltere Premier League • 11.05.2026 — 19:30

SNIM

Elo: 1453
λ (Beklenen Gol): 0.71
0 - 1
Tamamlandı
İY: 0 - 0

Pompiers

Elo: 1568
λ (Beklenen Gol): 1.06
Model Güven Derecesi:
%70
Veri Kalitesi Bildirimi: İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
SNIM - Pompiers mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 0.71, Dep: 1.05 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Pompiers %42.2 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %26.0, Karşılıklı Gol Var olasılığı %34.1, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %34.5 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %70.6
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4% Elo: 32.4% Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
SNIM xG 1.16
🔥 Pozitif Sıçrama Bekleniyor
Pompiers xG 1.20
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takım yüksek gol beklentisi (1.16 xG) üretmesine rağmen son vuruşlarda şanssızlık yaşamış (0.71 gol). Pozisyon üretme gücü yüksek olduğu için yakın zamanda gol patlaması bekleniyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi) %23.3
X (Beraberlik) %34.5
2 (Deplasman) %42.3

Çifte Şans 1X: %57.8
Çifte Şans X2: %76.7
Çifte Şans 12: %65.5
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %81.9 0.5 Alt: %18.1
1.5 Üst: %53.6 1.5 Alt: %46.4
2.5 Üst: %26.0 2.5 Alt: %74.0
3.5 Üst: %10.3 3.5 Alt: %89.7

KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var %34.1
KG Yok %65.9
En Olası Skorlar
Top 6 Skor
0-0
%18.1
0-1
%17.1
1-1
%13.8
1-0
%11.2
0-2
%9.5
1-2
%6.8

İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %17.7 İY X: %53.4 İY 2: %28.9
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %54.3 İY 0.5 Alt: %45.7
İY 1.5 Üst: %19.4 İY 1.5 Alt: %80.6
İY 2.5 Üst: %4.6 İY 2.5 Alt: %95.4
İY 3.5 Üst: %0.9 İY 3.5 Alt: %99.1
Korner Analizi (İY & MS)
Poisson
Toplam Beklenen Korner (λ)
Ev 3.45
+
Dep 3.85
=
Toplam 7.29
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %31.0 8.5 Alt: %69.0
9.5 Üst: %20.0 9.5 Alt: %80.0
10.5 Üst: %12.1 10.5 Alt: %88.0

İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 3.35 Korner (Ev: 1.58, Dep: 1.77)
İY 4.5 Üst: %24.7 İY 4.5 Alt: %75.3
Korner Galibiyeti (1-X-2) Ev: %36.8 | Eşit: %14.9 | Dep: %48.4
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / Faul
Beklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev ~2.24
+
Dep ~2.65
=
Toplam ~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9 3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0 4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4 5.5 Kart Alt: %63.6

KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali: %19.6
Ev KK: %8.8 Orta Risk Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum Hacmi
Beklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut 17.4
Ev: 8.2 • Dep: 9.2
İsabetli Şut 6.1
Ev: 2.9 • Dep: 3.2
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %16.2 21.5 Alt: %83.8
23.5 Şut Üst: %7.7 23.5 Alt: %92.3

İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %26.5 7.5 Alt: %73.5
8.5 İsabetli Üst: %16.0 8.5 Alt: %84.0
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model Düzeltmesi
SNIM
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Pompiers
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi Dengeli Sendika Hattı
SNIM (+0.25)
@2.04
%49.0 İhtimal
İade (Push): %0.0
Pompiers (-0.25)
@1.96
%51.0 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi Dengeli Gol Hattı
+1.50 Gol Üst
@1.87
%53.6 İhtimal
İade (Push): %0.0
+1.50 Gol Alt
@2.15
%46.4 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
Handikap Çizgisi Ev Adil Oran Ev Şans (%) İade (Push) Dep Adil Oran Dep Şans (%)
-1.50 @14.39 %7.0 %0.0 @1.07 %93.1
-1.25 @13.22 %7.6 %0.0 @1.08 %92.4
-1.00 @12.04 %8.3 %16.4 @1.09 %91.7
-0.75 @6.07 %16.5 %0.0 @1.20 %83.5
-0.50 @4.29 %23.3 %0.0 @1.30 %76.7
-0.25 @3.55 %28.2 %0.0 @1.39 %71.8
0.0 @2.81 %35.6 %34.5 @1.55 %64.4
+0.25 Ana Hat @2.04 %49.0 %0.0 @1.96 %51.0
+0.50 @1.73 %57.8 %0.0 @2.37 %42.2
+0.75 @1.52 %66.0 %0.0 @2.94 %34.0
+1.00 @1.30 %76.9 %24.8 @4.32 %23.1
+1.25 @1.25 %80.1 %0.0 @5.04 %19.9
+1.50 @1.21 %82.6 %0.0 @5.75 %17.4
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
Gol Çizgisi Üst Oran Üst (%) İade Alt Oran Alt (%)
+1.75 @2.17 %46.1 %0.0 @1.86 %53.9
+2.00 @2.79 %35.8 %27.7 @1.56 %64.2
+2.25 @3.33 %30.1 %0.0 @1.43 %69.9
+2.50 @3.86 %25.9 %0.0 @1.35 %74.1
+2.75 @5.10 %19.6 %0.0 @1.24 %80.4
+3.00 @8.25 %12.1 %15.7 @1.14 %87.9
+3.25 @9.02 %11.1 %0.0 @1.12 %88.9
+3.50 @9.78 %10.2 %0.0 @1.11 %89.8
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)
Ev \ Dep 0 Gol 1 Gol 2 Gol 3 Gol 4 Gol 5 Gol
0 Gol 18.1% 17.1% 9.5% 3.4% 0.9% 0.2%
1 Gol 11.2% 13.8% 6.8% 2.4% 0.6% 0.1%
2 Gol 4.3% 4.5% 2.4% 0.8% 0.2% 0.0%
3 Gol 1.0% 1.1% 0.6% 0.2% 0.1% 0.0%
4 Gol 0.2% 0.2% 0.1% 0.0% 0.0% 0.0%
5 Gol 0.0% 0.0% 0.0% 0.0% 0.0% 0.0%
SNIM — Son 5 Maç
M vs Inter Nouakchott (D)
2 - 1
B vs AC Douane (E)
0 - 0
B vs N'Zidane (E)
1 - 1
M vs Nouakchott King's (E)
1 - 3
G vs Chemal (E)
2 - 1
Pompiers — Son 5 Maç
B vs Tevragh-Zeïne (D)
1 - 1
G vs Inter Nouakchott (E)
3 - 1
B vs Nouakchott King's (D)
0 - 0
G vs Police (E)
1 - 0
G vs Nouakchott King's (E)
2 - 0
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.