Maç istatistikleri ve Poisson tahmini başarıyla yeniden hesaplandı.
İngiltere
Premier League •
25.05.2026 — 19:45
Chemal
Elo: 1515λ (Beklenen Gol): 0.90
1 - 0
Tamamlandı
İY: 0 - 0
Pompiers
Elo: 1572λ (Beklenen Gol): 1.17
Model Güven Derecesi:
%70
Veri Kalitesi Bildirimi: İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Chemal - Pompiers mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 0.90, Dep: 1.17 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Pompiers %41.1 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %34.2, Karşılıklı Gol Var olasılığı %41.9, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %31.8 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %63.9
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Chemal xG
1.20
Dengeli
Pompiers xG
1.24
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%27.1
X (Beraberlik)
%31.8
2 (Deplasman)
%41.1
Çifte Şans 1X: %58.9
Çifte Şans X2: %72.9
Çifte Şans 12: %68.2
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %86.4
0.5 Alt: %13.7
1.5 Üst: %62.2
1.5 Alt: %37.8
2.5 Üst: %34.2
2.5 Alt: %65.8
3.5 Üst: %15.6
3.5 Alt: %84.4
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%41.9
KG Yok
%58.1
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-1
%14.3
0-1
%13.8
0-0
%13.6
1-0
%10.4
0-2
%8.7
1-2
%7.8
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %21.0
İY X: %49.5
İY 2: %29.5
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %60.0
İY 0.5 Alt: %40.1
İY 1.5 Üst: %24.5
İY 1.5 Alt: %75.5
İY 2.5 Üst: %6.8
İY 2.5 Alt: %93.2
İY 3.5 Üst: %1.5
İY 3.5 Alt: %98.5
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
3.81
+
Dep
4.08
=
Toplam
7.89
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %39.2
8.5 Alt: %60.8
9.5 Üst: %27.0
9.5 Alt: %73.0
10.5 Üst: %17.3
10.5 Alt: %82.7
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 3.63 Korner (Ev: 1.75, Dep: 1.88)
İY 4.5 Üst: %29.9
İY 4.5 Alt: %70.1
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %39.0 |
Eşit: %14.4 |
Dep: %46.6
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~2.24
+
Dep
~2.65
=
Toplam
~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9
3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0
4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4
5.5 Kart Alt: %63.6
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%19.6
Ev KK: %8.8
Orta Risk
Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
19.2
Ev: 9.3 • Dep: 9.9
İsabetli Şut
6.7
Ev: 3.3 • Dep: 3.4
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %28.7
21.5 Alt: %71.3
23.5 Şut Üst: %16.0
23.5 Alt: %84.0
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %35.5
7.5 Alt: %64.5
8.5 İsabetli Üst: %23.1
8.5 Alt: %76.9
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiChemal
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Pompiers
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Chemal (+0.25)
@1.95
%51.2 İhtimal
İade (Push): %0.0
Pompiers (-0.25)
@2.05
%48.8 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+2.00 Gol Üst
@2.11
%47.4 İhtimal
İade (Push): %28.1
+2.00 Gol Alt
@1.90
%52.6 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @10.43 | %9.6 | %0.0 | @1.11 | %90.4 |
| -1.25 | @9.52 | %10.5 | %0.0 | @1.12 | %89.5 |
| -1.00 | @8.61 | %11.6 | %17.5 | @1.13 | %88.4 |
| -0.75 | @4.98 | %20.1 | %0.0 | @1.25 | %79.9 |
| -0.50 | @3.69 | %27.1 | %0.0 | @1.37 | %72.9 |
| -0.25 | @3.11 | %32.2 | %0.0 | @1.48 | %67.8 |
| 0.0 | @2.52 | %39.7 | %31.9 | @1.66 | %60.3 |
| +0.25 Ana Hat | @1.95 | %51.2 | %0.0 | @2.05 | %48.8 |
| +0.50 | @1.70 | %59.0 | %0.0 | @2.44 | %41.0 |
| +0.75 | @1.50 | %66.7 | %0.0 | @3.00 | %33.4 |
| +1.00 | @1.30 | %76.7 | %23.1 | @4.29 | %23.3 |
| +1.25 | @1.25 | %79.7 | %0.0 | @4.93 | %20.3 |
| +1.50 | @1.22 | %82.1 | %0.0 | @5.57 | %17.9 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.79 | %56.0 | %0.0 | @2.27 | %44.0 |
| +2.00 Ana Hat | @2.11 | %47.4 | %28.1 | @1.90 | %52.6 |
| +2.25 | @2.52 | %39.7 | %0.0 | @1.66 | %60.3 |
| +2.50 | @2.93 | %34.1 | %0.0 | @1.52 | %65.9 |
| +2.75 | @3.66 | %27.3 | %0.0 | @1.38 | %72.7 |
| +3.00 | @5.28 | %19.0 | %18.7 | @1.23 | %81.1 |
| +3.25 | @5.88 | %17.0 | %0.0 | @1.20 | %83.0 |
| +3.50 | @6.49 | %15.4 | %0.0 | @1.18 | %84.6 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 13.7% | 13.8% | 8.7% | 3.4% | 1.0% | 0.2% |
| 1 Gol | 10.4% | 14.3% | 7.8% | 3.0% | 0.9% | 0.2% |
| 2 Gol | 5.1% | 6.0% | 3.5% | 1.4% | 0.4% | 0.1% |
| 3 Gol | 1.5% | 1.8% | 1.0% | 0.4% | 0.1% | 0.0% |
| 4 Gol | 0.3% | 0.4% | 0.2% | 0.1% | 0.0% | 0.0% |
| 5 Gol | 0.1% | 0.1% | 0.0% | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
Chemal — Son 5 Maç
G
vs Inter Nouakchott (D)
3 - 5
M
vs Nouakchott King's (E)
3 - 4
G
vs Police (D)
0 - 1
B
vs AC Douane (E)
1 - 1
M
vs Ksar (D)
1 - 0
Pompiers — Son 5 Maç
B
vs Nouakchott Academie (E)
0 - 0
G
vs SNIM (D)
0 - 1
B
vs Tevragh-Zeïne (D)
1 - 1
G
vs Inter Nouakchott (E)
3 - 1
B
vs Nouakchott King's (D)
0 - 0
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.