Maç istatistikleri ve Poisson tahmini başarıyla yeniden hesaplandı.
Cambodia
C-League •
05.04.2026 — 14:00
National Defense
Elo: 1431λ (Beklenen Gol): 1.01
1 - 3
Tamamlandı
İY: 1 - 1
Visakha
Elo: 1686λ (Beklenen Gol): 2.00
Model Güven Derecesi:
%75
Veri Kalitesi Bildirimi: İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
National Defense - Visakha mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.01, Dep: 2.00 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Visakha %59.5 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %58.0, Karşılıklı Gol Var olasılığı %55.8, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %22.7 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %89
AI Sharp Pick (Yüksek Model Mutabakatı)
MS 2 (Deplasman Galibiyeti)
Hibrit İhtimal
%56.6
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
National Defense xG
1.51
🔥 Pozitif Sıçrama Bekleniyor
Visakha xG
2.00
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takım yüksek gol beklentisi (1.51 xG) üretmesine rağmen son vuruşlarda şanssızlık yaşamış (1.01 gol). Pozisyon üretme gücü yüksek olduğu için yakın zamanda gol patlaması bekleniyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%17.8
X (Beraberlik)
%22.7
2 (Deplasman)
%59.5
Çifte Şans 1X: %40.5
Çifte Şans X2: %82.2
Çifte Şans 12: %77.3
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %94.3
0.5 Alt: %5.8
1.5 Üst: %81.0
1.5 Alt: %19.0
2.5 Üst: %58.0
2.5 Alt: %42.0
3.5 Üst: %35.6
3.5 Alt: %64.4
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%55.8
KG Yok
%44.2
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-1
%10.7
1-2
%10.0
0-2
%9.8
0-1
%9.1
1-3
%6.6
0-3
%6.6
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %17.1
İY X: %39.2
İY 2: %43.7
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %73.4
İY 0.5 Alt: %26.6
İY 1.5 Üst: %39.9
İY 1.5 Alt: %60.1
İY 2.5 Üst: %15.4
İY 2.5 Alt: %84.6
İY 3.5 Üst: %4.7
İY 3.5 Alt: %95.3
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
4.12
+
Dep
6.02
=
Toplam
10.14
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %68.3
8.5 Alt: %31.7
9.5 Üst: %56.0
9.5 Alt: %44.0
10.5 Üst: %43.5
10.5 Alt: %56.5
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.66 Korner (Ev: 1.89, Dep: 2.77)
İY 4.5 Üst: %49.9
İY 4.5 Alt: %50.1
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %22.3 |
Eşit: %10.7 |
Dep: %67.0
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~1.95
+
Dep
~2.3
=
Toplam
~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4
3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0
4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5
5.5 Kart Alt: %74.5
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%17.3
Ev KK: %7.7
Orta Risk
Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
25.6
Ev: 10.2 • Dep: 15.4
İsabetli Şut
8.9
Ev: 3.6 • Dep: 5.3
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %79.0
21.5 Alt: %21.0
23.5 Şut Üst: %65.3
23.5 Alt: %34.7
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %66.6
7.5 Alt: %33.4
8.5 İsabetli Üst: %53.4
8.5 Alt: %46.7
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiNational Defense
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Visakha
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
National Defense (+0.75)
@2.15
%46.6 İhtimal
İade (Push): %0.0
Visakha (-0.75)
@1.87
%53.4 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+2.75 Gol Üst
@1.93
%51.8 İhtimal
İade (Push): %0.0
+2.75 Gol Alt
@2.07
%48.2 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @15.29 | %6.5 | %0.0 | @1.07 | %93.5 |
| -1.25 | @14.42 | %6.9 | %0.0 | @1.07 | %93.1 |
| -1.00 | @13.54 | %7.4 | %11.5 | @1.08 | %92.6 |
| -0.75 | @7.68 | %13.0 | %0.0 | @1.15 | %87.0 |
| -0.50 | @5.55 | %18.0 | %0.0 | @1.22 | %82.0 |
| -0.25 | @4.91 | %20.4 | %0.0 | @1.26 | %79.6 |
| 0.0 | @4.27 | %23.4 | %23.1 | @1.31 | %76.6 |
| +0.25 | @2.99 | %33.4 | %0.0 | @1.50 | %66.6 |
| +0.50 | @2.43 | %41.1 | %0.0 | @1.70 | %58.9 |
| +0.75 Ana Hat | @2.15 | %46.6 | %0.0 | @1.87 | %53.4 |
| +1.00 | @1.86 | %53.7 | %23.4 | @2.16 | %46.3 |
| +1.25 | @1.67 | %59.8 | %0.0 | @2.49 | %40.2 |
| +1.50 | @1.55 | %64.5 | %0.0 | @2.82 | %35.5 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.28 | %78.1 | %0.0 | @4.58 | %21.9 |
| +2.00 | @1.34 | %74.8 | %23.5 | @3.97 | %25.2 |
| +2.25 | @1.54 | %64.9 | %0.0 | @2.85 | %35.1 |
| +2.50 | @1.75 | %57.3 | %0.0 | @2.34 | %42.7 |
| +2.75 Ana Hat | @1.93 | %51.8 | %0.0 | @2.07 | %48.2 |
| +3.00 | @2.24 | %44.6 | %22.8 | @1.81 | %55.4 |
| +3.25 | @2.57 | %38.9 | %0.0 | @1.64 | %61.1 |
| +3.50 | @2.90 | %34.5 | %0.0 | @1.53 | %65.5 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 5.8% | 9.2% | 10.0% | 6.7% | 3.3% | 1.3% |
| 1 Gol | 4.3% | 10.9% | 10.1% | 6.8% | 3.4% | 1.4% |
| 2 Gol | 2.6% | 5.1% | 5.1% | 3.4% | 1.7% | 0.7% |
| 3 Gol | 0.9% | 1.7% | 1.7% | 1.2% | 0.6% | 0.2% |
| 4 Gol | 0.2% | 0.4% | 0.4% | 0.3% | 0.1% | 0.1% |
| 5 Gol | 0.0% | 0.1% | 0.1% | 0.1% | 0.0% | 0.0% |
National Defense — Son 5 Maç
B
vs Dangkor Senchey (E)
1 - 1
M
vs Life Sihanoukville (D)
3 - 1
M
vs Dangkor Senchey (D)
3 - 0
G
vs Life Sihanoukville (D)
0 - 3
M
vs Dangkor Senchey (E)
1 - 3
Visakha — Son 5 Maç
G
vs Life Sihanoukville (D)
0 - 2
G
vs Life Sihanoukville (D)
1 - 3
G
vs Life Sihanoukville (E)
3 - 2
G
vs Life Sihanoukville (D)
0 - 3
G
vs Life Sihanoukville (E)
3 - 1
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.