Maç Listesine Dön
Bahreyn King's Cup • 27.02.2026 — 21:00

Muharraq

Elo: 1584
λ (Beklenen Gol): 2.59
3 - 0
Tamamlandı
İY: 0 - 0

Al Shabab

Elo: 1495
λ (Beklenen Gol): 0.65
Model Güven Derecesi:
%71
Veri Kalitesi Bildirimi: Ev sahibi ekibin son dönem maç verisi 5'ten azdır (3 maç). Lig ortalamasına doğru yumuşatma ağırlığı artırıldı. | İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Muharraq - Al Shabab mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 2.59, Dep: 0.65 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Muharraq %78.5 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %62.6, Karşılıklı Gol Var olasılığı %44.5, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %14.9 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %88.4
AI Sharp Pick (Yüksek Model Mutabakatı)
MS 1 (Ev Sahibi Galibiyeti)
Hibrit İhtimal %66.8
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4% Elo: 32.4% Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Muharraq xG 2.75
Dengeli
Al Shabab xG 0.84
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi) %78.5
X (Beraberlik) %14.9
2 (Deplasman) %6.6

Çifte Şans 1X: %93.4
Çifte Şans X2: %21.5
Çifte Şans 12: %85.1
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %95.3 0.5 Alt: %4.7
1.5 Üst: %83.8 1.5 Alt: %16.2
2.5 Üst: %62.6 2.5 Alt: %37.4
3.5 Üst: %40.4 3.5 Alt: %59.6

KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var %44.5
KG Yok %55.5
En Olası Skorlar
Top 6 Skor
2-0
%13.2
3-0
%11.4
1-0
%9.7
2-1
%8.5
4-0
%7.4
3-1
%7.4

İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %58.0 İY X: %33.4 İY 2: %8.7
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %75.9 İY 0.5 Alt: %24.1
İY 1.5 Üst: %42.9 İY 1.5 Alt: %57.1
İY 2.5 Üst: %17.4 İY 2.5 Alt: %82.6
İY 3.5 Üst: %5.4 İY 3.5 Alt: %94.6
Korner Analizi (İY & MS)
Poisson
Toplam Beklenen Korner (λ)
Ev 7.29
+
Dep 3.11
=
Toplam 10.39
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %71.0 8.5 Alt: %29.0
9.5 Üst: %59.0 9.5 Alt: %41.0
10.5 Üst: %46.6 10.5 Alt: %53.4

İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.78 Korner (Ev: 3.35, Dep: 1.43)
İY 4.5 Üst: %52.0 İY 4.5 Alt: %48.0
Korner Galibiyeti (1-X-2) Ev: %87.7 | Eşit: %5.5 | Dep: %6.9
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / Faul
Beklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev ~1.95
+
Dep ~2.3
=
Toplam ~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4 3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0 4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5 5.5 Kart Alt: %74.5

KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali: %17.3
Ev KK: %7.7 Orta Risk Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum Hacmi
Beklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut 26.9
Ev: 19.8 • Dep: 7.1
İsabetli Şut 9.5
Ev: 7 • Dep: 2.4
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %85.3 21.5 Alt: %14.7
23.5 Şut Üst: %73.9 23.5 Alt: %26.1

İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %73.0 7.5 Alt: %27.1
8.5 İsabetli Üst: %60.6 8.5 Alt: %39.4
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model Düzeltmesi
Muharraq
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Al Shabab
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi Dengeli Sendika Hattı
Muharraq (-1.75)
@2.02
%49.6 İhtimal
İade (Push): %0.0
Al Shabab (+1.75)
@1.98
%50.4 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi Dengeli Gol Hattı
+3.00 Gol Üst
@2.05
%48.9 İhtimal
İade (Push): %23.3
+3.00 Gol Alt
@1.96
%51.2 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
Handikap Çizgisi Ev Adil Oran Ev Şans (%) İade (Push) Dep Adil Oran Dep Şans (%)
-1.50 @1.80 %55.5 %0.0 @2.25 %44.5
-1.25 @1.60 %62.3 %0.0 @2.65 %37.7
-1.00 @1.41 %71.1 %22.0 @3.47 %28.9
-0.75 @1.34 %74.7 %0.0 @3.95 %25.3
-0.50 @1.29 %77.5 %0.0 @4.44 %22.5
-0.25 @1.19 %84.1 %0.0 @6.27 %15.9
0.0 @1.09 %91.8 %15.6 @12.24 %8.2
+0.25 @1.08 %92.5 %0.0 @13.37 %7.5
+0.50 @1.07 %93.1 %0.0 @14.50 %6.9
+0.75 @1.05 %95.6 %0.0 @22.47 %4.5
+1.00 @1.02 %98.1 %5.1 @53.30 %1.9
+1.25 @1.02 %98.2 %0.0 @54.74 %1.8
+1.50 @1.02 %98.2 %0.0 @56.17 %1.8
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
Gol Çizgisi Üst Oran Üst (%) İade Alt Oran Alt (%)
+1.75 @1.24 %80.8 %0.0 @5.22 %19.2
+2.00 @1.28 %78.1 %22.2 @4.57 %21.9
+2.25 @1.46 %68.4 %0.0 @3.16 %31.6
+2.50 @1.65 %60.8 %0.0 @2.55 %39.2
+2.75 @1.80 %55.6 %0.0 @2.25 %44.4
+3.00 Ana Hat @2.05 %48.9 %23.3 @1.96 %51.2
+3.25 @2.36 %42.4 %0.0 @1.74 %57.6
+3.50 @2.67 %37.5 %0.0 @1.60 %62.6
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)
Ev \ Dep 0 Gol 1 Gol 2 Gol 3 Gol 4 Gol 5 Gol
0 Gol 4.7% 2.2% 0.9% 0.2% 0.0% 0.0%
1 Gol 10.2% 7.4% 2.2% 0.5% 0.1% 0.0%
2 Gol 13.9% 9.0% 2.9% 0.6% 0.1% 0.0%
3 Gol 12.0% 7.7% 2.5% 0.5% 0.1% 0.0%
4 Gol 7.7% 5.0% 1.6% 0.3% 0.1% 0.0%
5 Gol 4.0% 2.6% 0.8% 0.2% 0.0% 0.0%
Muharraq — Son 5 Maç
G vs Bahrain SC (E)
7 - 0
G vs Qalali (E)
1 - 0
G vs Qalali (E)
8 - 0
Al Shabab — Son 5 Maç
G vs A'Ali (D)
0 - 1
M vs Khalidiya (E)
0 - 1
M vs Al-Hidd (E)
0 - 2
B vs Sitra (D)
1 - 1
M vs Al Ahli (D)
2 - 0
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.