World
UEFA U17 Championship - Qualification •
31.03.2026 — 19:00
Romania U17
Elo: 1537λ (Beklenen Gol): 1.19
1 - 2
Tamamlandı
İY: 0 - 2
Italy U17
Elo: 1586λ (Beklenen Gol): 1.18
Model Güven Derecesi:
%56
Veri Kalitesi Bildirimi: Deplasman ekibinin son dönem maç verisi 5'ten azdır (2 maç). | İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Romania U17 - Italy U17 mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.19, Dep: 1.18 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Romania U17 %35.2 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %42.2, Karşılıklı Gol Var olasılığı %49.1, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %29.8 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %74.3
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Romania U17 xG
1.55
Dengeli
Italy U17 xG
1.51
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%35.2
X (Beraberlik)
%29.9
2 (Deplasman)
%35.0
Çifte Şans 1X: %65.0
Çifte Şans X2: %64.8
Çifte Şans 12: %70.2
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %89.6
0.5 Alt: %10.4
1.5 Üst: %69.4
1.5 Alt: %30.6
2.5 Üst: %42.2
2.5 Alt: %57.8
3.5 Üst: %21.5
3.5 Alt: %78.5
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%49.1
KG Yok
%50.9
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-1
%14.1
0-0
%10.4
1-0
%10.1
0-1
%10.1
2-1
%7.8
1-2
%7.8
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %26.8
İY X: %46.4
İY 2: %26.7
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %64.8
İY 0.5 Alt: %35.2
İY 1.5 Üst: %29.5
İY 1.5 Alt: %70.5
İY 2.5 Üst: %9.2
İY 2.5 Alt: %90.8
İY 3.5 Üst: %2.3
İY 3.5 Alt: %97.7
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
4.47
+
Dep
4.26
=
Toplam
8.73
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %50.8
8.5 Alt: %49.2
9.5 Üst: %37.7
9.5 Alt: %62.3
10.5 Üst: %26.2
10.5 Alt: %73.8
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.02 Korner (Ev: 2.05, Dep: 1.96)
İY 4.5 Üst: %37.4
İY 4.5 Alt: %62.6
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %45.9 |
Eşit: %13.7 |
Dep: %40.4
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~2.24
+
Dep
~2.65
=
Toplam
~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9
3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0
4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4
5.5 Kart Alt: %63.6
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%19.6
Ev KK: %8.8
Orta Risk
Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
21.7
Ev: 11.3 • Dep: 10.4
İsabetli Şut
7.6
Ev: 4 • Dep: 3.6
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %50.0
21.5 Alt: %50.0
23.5 Şut Üst: %33.6
23.5 Alt: %66.4
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %48.6
7.5 Alt: %51.4
8.5 İsabetli Üst: %34.8
8.5 Alt: %65.2
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiRomania U17
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Italy U17
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Romania U17 (0.0)
@1.99
%50.1 İhtimal
İade (Push): %29.9
Italy U17 (+0.00)
@2.01
%49.9 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+2.25 Gol Üst
@2.05
%48.7 İhtimal
İade (Push): %0.0
+2.25 Gol Alt
@1.95
%51.3 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @6.62 | %15.1 | %0.0 | @1.18 | %84.9 |
| -1.25 | @5.95 | %16.8 | %0.0 | @1.20 | %83.2 |
| -1.00 | @5.29 | %18.9 | %20.0 | @1.23 | %81.1 |
| -0.75 | @3.58 | %27.9 | %0.0 | @1.39 | %72.1 |
| -0.50 | @2.85 | %35.1 | %0.0 | @1.54 | %64.9 |
| -0.25 | @2.42 | %41.3 | %0.0 | @1.70 | %58.7 |
| 0.0 Ana Hat | @1.99 | %50.1 | %29.9 | @2.01 | %49.9 |
| +0.25 | @1.70 | %58.9 | %0.0 | @2.43 | %41.1 |
| +0.50 | @1.54 | %65.1 | %0.0 | @2.86 | %34.9 |
| +0.75 | @1.38 | %72.3 | %0.0 | @3.61 | %27.7 |
| +1.00 | @1.23 | %81.3 | %19.9 | @5.34 | %18.7 |
| +1.25 | @1.20 | %83.4 | %0.0 | @6.00 | %16.7 |
| +1.50 | @1.18 | %85.0 | %0.0 | @6.67 | %15.0 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.55 | %64.5 | %0.0 | @2.82 | %35.5 |
| +2.00 | @1.73 | %57.8 | %27.3 | @2.37 | %42.2 |
| +2.25 Ana Hat | @2.05 | %48.7 | %0.0 | @1.95 | %51.3 |
| +2.50 | @2.38 | %42.0 | %0.0 | @1.72 | %58.0 |
| +2.75 | @2.83 | %35.3 | %0.0 | @1.55 | %64.7 |
| +3.00 | @3.73 | %26.8 | %20.8 | @1.37 | %73.2 |
| +3.25 | @4.22 | %23.7 | %0.0 | @1.31 | %76.3 |
| +3.50 | @4.71 | %21.2 | %0.0 | @1.27 | %78.8 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 10.4% | 10.1% | 6.6% | 2.6% | 0.8% | 0.2% |
| 1 Gol | 10.2% | 14.2% | 7.8% | 3.1% | 0.9% | 0.2% |
| 2 Gol | 6.6% | 7.8% | 4.6% | 1.8% | 0.5% | 0.1% |
| 3 Gol | 2.6% | 3.1% | 1.8% | 0.7% | 0.2% | 0.1% |
| 4 Gol | 0.8% | 0.9% | 0.5% | 0.2% | 0.1% | 0.0% |
| 5 Gol | 0.2% | 0.2% | 0.1% | 0.1% | 0.0% | 0.0% |
Romania U17 — Son 5 Maç
G
vs Portugal U17 (D)
0 - 1
G
vs Iceland U17 (D)
2 - 5
G
vs Azerbaijan U17 (D)
1 - 5
B
vs France U17 (D)
1 - 1
B
vs Israel U17 (E)
1 - 1
Italy U17 — Son 5 Maç
G
vs Uzbekistan U17 (E)
3 - 2
G
vs Qatar U17 (D)
0 - 1
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.