Maç Listesine Dön
Saudi-Arabia Division 2 • 27.03.2026 — 15:35

Mudhar Club

Elo: 1477
λ (Beklenen Gol): 1.42
2 - 2
Tamamlandı
İY: 2 - 0

Al Safa

Elo: 1475
λ (Beklenen Gol): 0.81
Model Güven Derecesi:
%64
Veri Kalitesi Bildirimi: İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Mudhar Club - Al Safa mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.42, Dep: 0.81 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Mudhar Club %50.4 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %38.4, Karşılıklı Gol Var olasılığı %43.0, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %29.1 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %86.3
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4% Elo: 32.4% Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Mudhar Club xG 1.91
🔥 Pozitif Sıçrama Bekleniyor
Al Safa xG 1.16
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takım yüksek gol beklentisi (1.91 xG) üretmesine rağmen son vuruşlarda şanssızlık yaşamış (1.42 gol). Pozisyon üretme gücü yüksek olduğu için yakın zamanda gol patlaması bekleniyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi) %50.4
X (Beraberlik) %29.1
2 (Deplasman) %20.6

Çifte Şans 1X: %79.5
Çifte Şans X2: %49.6
Çifte Şans 12: %70.9
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %88.2 0.5 Alt: %11.8
1.5 Üst: %66.1 1.5 Alt: %33.9
2.5 Üst: %38.4 2.5 Alt: %61.6
3.5 Üst: %18.6 3.5 Alt: %81.4

KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var %43.0
KG Yok %57.1
En Olası Skorlar
Top 6 Skor
1-0
%14.4
1-1
%13.3
0-0
%11.7
2-0
%10.8
2-1
%8.8
0-1
%7.8

İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %35.6 İY X: %47.1 İY 2: %17.4
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %62.6 İY 0.5 Alt: %37.4
İY 1.5 Üst: %27.1 İY 1.5 Alt: %72.9
İY 2.5 Üst: %8.0 İY 2.5 Alt: %92.0
İY 3.5 Üst: %1.9 İY 3.5 Alt: %98.2
Korner Analizi (İY & MS)
Poisson
Toplam Beklenen Korner (λ)
Ev 4.93
+
Dep 3.46
=
Toplam 8.39
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %46.2 8.5 Alt: %53.8
9.5 Üst: %33.3 9.5 Alt: %66.7
10.5 Üst: %22.5 10.5 Alt: %77.5

İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 3.86 Korner (Ev: 2.27, Dep: 1.59)
İY 4.5 Üst: %34.4 İY 4.5 Alt: %65.6
Korner Galibiyeti (1-X-2) Ev: %63.0 | Eşit: %12.4 | Dep: %24.6
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / Faul
Beklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev ~2.24
+
Dep ~2.65
=
Toplam ~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9 3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0 4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4 5.5 Kart Alt: %63.6

KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali: %19.6
Ev KK: %8.8 Orta Risk Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum Hacmi
Beklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut 20.8
Ev: 12.7 • Dep: 8.1
İsabetli Şut 7.3
Ev: 4.5 • Dep: 2.8
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %42.4 21.5 Alt: %57.6
23.5 Şut Üst: %26.8 23.5 Alt: %73.2

İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %44.4 7.5 Alt: %55.6
8.5 İsabetli Üst: %30.9 8.5 Alt: %69.1
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model Düzeltmesi
Mudhar Club
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Al Safa
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi Dengeli Sendika Hattı
Mudhar Club (-0.50)
@1.99
%50.2 İhtimal
İade (Push): %0.0
Al Safa (+0.50)
@2.01
%49.8 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi Dengeli Gol Hattı
+2.00 Gol Üst
@1.89
%52.9 İhtimal
İade (Push): %27.8
+2.00 Gol Alt
@2.12
%47.1 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
Handikap Çizgisi Ev Adil Oran Ev Şans (%) İade (Push) Dep Adil Oran Dep Şans (%)
-1.50 @3.98 %25.1 %0.0 @1.34 %74.9
-1.25 @3.48 %28.7 %0.0 @1.40 %71.3
-1.00 @2.98 %33.6 %25.1 @1.50 %66.5
-0.75 @2.32 %43.1 %0.0 @1.76 %56.9
-0.50 Ana Hat @1.99 %50.2 %0.0 @2.01 %49.8
-0.25 @1.70 %58.8 %0.0 @2.43 %41.2
0.0 @1.41 %70.9 %29.2 @3.44 %29.1
+0.25 @1.32 %75.9 %0.0 @4.14 %24.1
+0.50 @1.26 %79.4 %0.0 @4.85 %20.6
+0.75 @1.17 %85.3 %0.0 @6.82 %14.7
+1.00 @1.08 %92.3 %14.0 @12.91 %7.7
+1.25 @1.08 %92.8 %0.0 @13.96 %7.2
+1.50 @1.07 %93.3 %0.0 @15.00 %6.7
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
Gol Çizgisi Üst Oran Üst (%) İade Alt Oran Alt (%)
+1.75 @1.65 %60.5 %0.0 @2.53 %39.5
+2.00 Ana Hat @1.89 %52.9 %27.8 @2.12 %47.1
+2.25 @2.26 %44.3 %0.0 @1.80 %55.7
+2.50 @2.62 %38.2 %0.0 @1.62 %61.8
+2.75 @3.19 %31.3 %0.0 @1.46 %68.7
+3.00 @4.38 %22.8 %19.9 @1.30 %77.2
+3.25 @4.93 %20.3 %0.0 @1.25 %79.7
+3.50 @5.47 %18.3 %0.0 @1.22 %81.7
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)
Ev \ Dep 0 Gol 1 Gol 2 Gol 3 Gol 4 Gol 5 Gol
0 Gol 11.8% 7.9% 3.6% 1.0% 0.2% 0.0%
1 Gol 14.4% 13.4% 5.0% 1.4% 0.3% 0.0%
2 Gol 10.9% 8.8% 3.6% 1.0% 0.2% 0.0%
3 Gol 5.1% 4.1% 1.7% 0.5% 0.1% 0.0%
4 Gol 1.8% 1.5% 0.6% 0.2% 0.0% 0.0%
5 Gol 0.5% 0.4% 0.2% 0.0% 0.0% 0.0%
Mudhar Club — Son 5 Maç
G vs Al-Kawkab (E)
1 - 0
M vs Al Gottah (D)
2 - 0
B vs Al Qalah (E)
1 - 1
G vs Al Rayan (D)
1 - 2
B vs Al-Wajj (E)
2 - 2
Al Safa — Son 5 Maç
M vs Al Saqer (D)
3 - 0
G vs Arar (E)
2 - 1
M vs Hetten FC (D)
2 - 1
M vs Al Loa (E)
0 - 1
M vs Al-Wajj (D)
1 - 0
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.