Maç istatistikleri ve Poisson tahmini başarıyla yeniden hesaplandı.
Spain
Tercera División RFEF - Group 16 •
03.05.2026 — 13:00
UD Logroñés II
Elo: 1531λ (Beklenen Gol): 3.87
8 - 0
Tamamlandı
İY: 3 - 0
Autol
Elo: 1410λ (Beklenen Gol): 0.47
Model Güven Derecesi:
%87
UD Logroñés II - Autol mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 3.87, Dep: 0.47 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre UD Logroñés II %93.1 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %80.4, Karşılıklı Gol Var olasılığı %36.7, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %5.4 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %72.1
AI Sharp Pick (Yüksek Model Mutabakatı)
MS 1 (Ev Sahibi Galibiyeti)
Hibrit İhtimal
%75.3
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
UD Logroñés II xG
3.74
Dengeli
Autol xG
0.80
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%93.1
X (Beraberlik)
%5.4
2 (Deplasman)
%1.5
Çifte Şans 1X: %98.5
Çifte Şans X2: %6.9
Çifte Şans 12: %94.6
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %98.2
0.5 Alt: %1.9
1.5 Üst: %93.1
1.5 Alt: %6.9
2.5 Üst: %80.4
2.5 Alt: %19.6
3.5 Üst: %62.3
3.5 Alt: %37.7
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%36.7
KG Yok
%63.3
En Olası Skorlar
Top 6 Skor3-0
%12.9
4-0
%12.4
2-0
%10.0
5-0
%9.6
6-0
%6.2
3-1
%6.0
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %75.0
İY X: %21.4
İY 2: %3.7
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %84.9
İY 0.5 Alt: %15.1
İY 1.5 Üst: %57.1
İY 1.5 Alt: %42.9
İY 2.5 Üst: %28.7
İY 2.5 Alt: %71.3
İY 3.5 Üst: %10.5
İY 3.5 Alt: %89.5
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
9.87
+
Dep
2.72
=
Toplam
12.59
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %88.0
8.5 Alt: %12.0
9.5 Üst: %80.6
9.5 Alt: %19.5
10.5 Üst: %71.2
10.5 Alt: %28.8
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 5.79 Korner (Ev: 4.54, Dep: 1.25)
İY 4.5 Üst: %68.6
İY 4.5 Alt: %31.4
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %97.4 |
Eşit: %1.4 |
Dep: %1.2
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~1.95
+
Dep
~2.3
=
Toplam
~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4
3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0
4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5
5.5 Kart Alt: %74.5
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%17.3
Ev KK: %7.7
Orta Risk
Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
30
Ev: 24 • Dep: 6
İsabetli Şut
11.9
Ev: 9.8 • Dep: 2.1
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %94.6
21.5 Alt: %5.4
23.5 Şut Üst: %88.6
23.5 Alt: %11.4
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %90.6
7.5 Alt: %9.5
8.5 İsabetli Üst: %83.8
8.5 Alt: %16.3
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiUD Logroñés II
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Autol
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
UD Logroñés II (-2.00)
@1.39
%71.8 İhtimal
İade (Push): %21.4
Autol (+2.00)
@3.54
%28.2 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+3.75 Gol Üst
@2.10
%47.7 İhtimal
İade (Push): %0.0
+3.75 Gol Alt
@1.91
%52.3 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @1.29 | %77.8 | %0.0 | @4.51 | %22.2 |
| -1.25 | @1.20 | %83.6 | %0.0 | @6.08 | %16.5 |
| -1.00 | @1.11 | %90.2 | %13.7 | @10.21 | %9.8 |
| -0.75 | @1.10 | %90.9 | %0.0 | @11.02 | %9.1 |
| -0.50 | @1.09 | %91.6 | %0.0 | @11.83 | %8.5 |
| -0.25 | @1.06 | %94.7 | %0.0 | @18.82 | %5.3 |
| 0.0 | @1.02 | %98.1 | %6.6 | @51.22 | %2.0 |
| +0.25 | @1.02 | %98.1 | %0.0 | @53.04 | %1.9 |
| +0.50 | @1.02 | %98.2 | %0.0 | @54.86 | %1.8 |
| +0.75 | @1.01 | %98.9 | %0.0 | @91.03 | %1.1 |
| +1.00 | @1.00 | %99.6 | %1.5 | @275.24 | %0.4 |
| +1.25 | @1.00 | %99.6 | %0.0 | @277.28 | %0.4 |
| +1.50 | @1.00 | %99.6 | %0.0 | @279.33 | %0.4 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.10 | %90.8 | %0.0 | @10.91 | %9.2 |
| +2.00 | @1.11 | %90.0 | %15.5 | @10.00 | %10.0 |
| +2.25 | @1.21 | %82.4 | %0.0 | @5.69 | %17.6 |
| +2.50 | @1.31 | %76.1 | %0.0 | @4.17 | %24.0 |
| +2.75 | @1.37 | %73.1 | %0.0 | @3.71 | %26.9 |
| +3.00 | @1.44 | %69.3 | %22.1 | @3.25 | %30.7 |
| +3.25 | @1.65 | %60.7 | %0.0 | @2.54 | %39.3 |
| +3.50 | @1.85 | %54.0 | %0.0 | @2.17 | %46.0 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 1.8% | 0.5% | 0.2% | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| 1 Gol | 6.1% | 3.2% | 0.7% | 0.1% | 0.0% | 0.0% |
| 2 Gol | 12.2% | 5.7% | 1.3% | 0.2% | 0.0% | 0.0% |
| 3 Gol | 15.7% | 7.3% | 1.7% | 0.3% | 0.0% | 0.0% |
| 4 Gol | 15.2% | 7.1% | 1.7% | 0.3% | 0.0% | 0.0% |
| 5 Gol | 11.7% | 5.5% | 1.3% | 0.2% | 0.0% | 0.0% |
UD Logroñés II — Son 5 Maç
G
vs Peña Balsamaiso (E)
6 - 1
B
vs Autol (D)
0 - 0
G
vs Autol (E)
7 - 2
G
vs Peña Balsamaiso (E)
5 - 1
B
vs Autol (D)
1 - 1
Autol — Son 5 Maç
B
vs Oyonesa (E)
0 - 0
M
vs Pradejón (D)
1 - 0
B
vs Anguiano (E)
1 - 1
M
vs Haro Deportivo (D)
3 - 0
M
vs Agoncillo (E)
0 - 2
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
3 Maç| Tarih | Lig | Ev Sahibi | Skor | Deplasman |
|---|---|---|---|---|
| 04.01.2026 | Tercera División RFEF - Group 16 | Autol | 0 - 0 | UD Logroñés II |
| 06.04.2025 | Tercera División RFEF - Group 16 | UD Logroñés II | 7 - 2 | Autol |
| 24.11.2024 | Tercera División RFEF - Group 16 | Autol | 1 - 1 | UD Logroñés II |