Maç istatistikleri ve Poisson tahmini başarıyla yeniden hesaplandı.
Kosta Rika
Superliga •
10.05.2026 — 17:00
Vllaznia Shkodër
Elo: 1515λ (Beklenen Gol): 1.88
2 - 0
Tamamlandı
İY: 1 - 0
Flamurtari
Elo: 1478λ (Beklenen Gol): 1.28
Model Güven Derecesi:
%80
Vllaznia Shkodër - Flamurtari mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.88, Dep: 1.28 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Vllaznia Shkodër %50.8 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %61.3, Karşılıklı Gol Var olasılığı %62.0, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %24.0 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %79.7
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Vllaznia Shkodër xG
2.31
🔥 Pozitif Sıçrama Bekleniyor
Flamurtari xG
1.55
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takım yüksek gol beklentisi (2.31 xG) üretmesine rağmen son vuruşlarda şanssızlık yaşamış (1.88 gol). Pozisyon üretme gücü yüksek olduğu için yakın zamanda gol patlaması bekleniyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%50.8
X (Beraberlik)
%24.0
2 (Deplasman)
%25.2
Çifte Şans 1X: %74.8
Çifte Şans X2: %49.2
Çifte Şans 12: %76.0
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %94.9
0.5 Alt: %5.1
1.5 Üst: %83.2
1.5 Alt: %16.8
2.5 Üst: %61.3
2.5 Alt: %38.8
3.5 Üst: %38.9
3.5 Alt: %61.1
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%62.0
KG Yok
%38.0
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-1
%11.0
2-1
%9.6
2-0
%7.5
1-0
%7.2
1-2
%6.5
2-2
%6.2
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %38.4
İY X: %39.2
İY 2: %22.4
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %75.0
İY 0.5 Alt: %25.0
İY 1.5 Üst: %42.4
İY 1.5 Alt: %57.6
İY 2.5 Üst: %17.1
İY 2.5 Alt: %82.9
İY 3.5 Üst: %5.5
İY 3.5 Alt: %94.6
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
5.87
+
Dep
4.47
=
Toplam
10.35
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %70.5
8.5 Alt: %29.5
9.5 Üst: %58.5
9.5 Alt: %41.5
10.5 Üst: %46.0
10.5 Alt: %54.0
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.76 Korner (Ev: 2.7, Dep: 2.06)
İY 4.5 Üst: %51.6
İY 4.5 Alt: %48.4
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %60.9 |
Eşit: %11.5 |
Dep: %27.6
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~1.95
+
Dep
~2.3
=
Toplam
~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4
3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0
4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5
5.5 Kart Alt: %74.5
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%17.3
Ev KK: %7.7
Orta Risk
Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
26.5
Ev: 15.5 • Dep: 11
İsabetli Şut
9.3
Ev: 5.5 • Dep: 3.8
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %83.6
21.5 Alt: %16.4
23.5 Şut Üst: %71.5
23.5 Alt: %28.5
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %70.9
7.5 Alt: %29.1
8.5 İsabetli Üst: %58.2
8.5 Alt: %41.8
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiVllaznia Shkodër
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Flamurtari
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Vllaznia Shkodër (-0.50)
@1.99
%50.2 İhtimal
İade (Push): %0.0
Flamurtari (+0.50)
@2.01
%49.8 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+3.00 Gol Üst
@2.03
%49.2 İhtimal
İade (Push): %22.6
+3.00 Gol Alt
@1.97
%50.8 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @3.52 | %28.4 | %0.0 | @1.40 | %71.6 |
| -1.25 | @3.14 | %31.9 | %0.0 | @1.47 | %68.1 |
| -1.00 | @2.75 | %36.3 | %21.8 | @1.57 | %63.7 |
| -0.75 | @2.27 | %44.1 | %0.0 | @1.79 | %55.9 |
| -0.50 Ana Hat | @1.99 | %50.2 | %0.0 | @2.01 | %49.8 |
| -0.25 | @1.75 | %57.2 | %0.0 | @2.34 | %42.8 |
| 0.0 | @1.51 | %66.4 | %24.4 | @2.98 | %33.6 |
| +0.25 | @1.41 | %71.1 | %0.0 | @3.46 | %28.9 |
| +0.50 | @1.34 | %74.6 | %0.0 | @3.94 | %25.4 |
| +0.75 | @1.24 | %80.5 | %0.0 | @5.12 | %19.5 |
| +1.00 | @1.14 | %87.4 | %14.6 | @7.91 | %12.6 |
| +1.25 | @1.13 | %88.4 | %0.0 | @8.59 | %11.7 |
| +1.50 | @1.12 | %89.2 | %0.0 | @9.26 | %10.8 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.24 | %80.8 | %0.0 | @5.21 | %19.2 |
| +2.00 | @1.28 | %78.1 | %22.2 | @4.56 | %22.0 |
| +2.25 | @1.46 | %68.3 | %0.0 | @3.15 | %31.7 |
| +2.50 | @1.65 | %60.7 | %0.0 | @2.54 | %39.3 |
| +2.75 | @1.80 | %55.7 | %0.0 | @2.26 | %44.3 |
| +3.00 Ana Hat | @2.03 | %49.2 | %22.6 | @1.97 | %50.8 |
| +3.25 | @2.33 | %42.9 | %0.0 | @1.75 | %57.1 |
| +3.50 | @2.63 | %38.1 | %0.0 | @1.61 | %62.0 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 5.1% | 4.7% | 3.5% | 1.5% | 0.5% | 0.1% |
| 1 Gol | 7.3% | 11.1% | 6.6% | 2.8% | 0.9% | 0.2% |
| 2 Gol | 7.6% | 9.7% | 6.2% | 2.7% | 0.9% | 0.2% |
| 3 Gol | 4.8% | 6.1% | 3.9% | 1.7% | 0.5% | 0.1% |
| 4 Gol | 2.2% | 2.9% | 1.8% | 0.8% | 0.3% | 0.1% |
| 5 Gol | 0.8% | 1.1% | 0.7% | 0.3% | 0.1% | 0.0% |
Vllaznia Shkodër — Son 5 Maç
M
vs Flamurtari (D)
1 - 0
G
vs Flamurtari (E)
3 - 2
M
vs Flamurtari (D)
1 - 0
G
vs Flamurtari (E)
4 - 0
G
vs Flamurtari (E)
3 - 0
Flamurtari — Son 5 Maç
G
vs Vllaznia Shkodër (E)
1 - 0
M
vs Vllaznia Shkodër (D)
3 - 2
G
vs Vllaznia Shkodër (E)
1 - 0
B
vs FK Kukesi (D)
1 - 1
G
vs FK Kukesi (E)
2 - 0
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
8 Maç| Tarih | Lig | Ev Sahibi | Skor | Deplasman |
|---|---|---|---|---|
| 08.03.2026 | Superliga | Flamurtari | 1 - 0 | Vllaznia Shkodër |
| 24.12.2025 | Superliga | Vllaznia Shkodër | 3 - 2 | Flamurtari |
| 29.10.2025 | Superliga | Flamurtari | 1 - 0 | Vllaznia Shkodër |
| 24.01.2024 | Cup | Vllaznia Shkodër | 4 - 0 | Flamurtari |
| 12.10.2022 | Cup | Vllaznia Shkodër | 3 - 0 | Flamurtari |
| 26.09.2022 | Cup | Flamurtari | 2 - 1 | Vllaznia Shkodër |
| 10.02.2022 | Cup | Vllaznia Shkodër | 1 - 0 | Flamurtari |
| 26.01.2022 | Cup | Flamurtari | 1 - 2 | Vllaznia Shkodër |