Maç Listesine Dön
Kosta Rika Superliga • 10.05.2026 — 17:00

Vllaznia Shkodër

Elo: 1515
λ (Beklenen Gol): 1.88
2 - 0
Tamamlandı
İY: 1 - 0

Flamurtari

Elo: 1478
λ (Beklenen Gol): 1.28
Model Güven Derecesi:
%80
Vllaznia Shkodër - Flamurtari mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.88, Dep: 1.28 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Vllaznia Shkodër %50.8 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %61.3, Karşılıklı Gol Var olasılığı %62.0, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %24.0 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %79.7
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4% Elo: 32.4% Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Vllaznia Shkodër xG 2.31
🔥 Pozitif Sıçrama Bekleniyor
Flamurtari xG 1.55
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takım yüksek gol beklentisi (2.31 xG) üretmesine rağmen son vuruşlarda şanssızlık yaşamış (1.88 gol). Pozisyon üretme gücü yüksek olduğu için yakın zamanda gol patlaması bekleniyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi) %50.8
X (Beraberlik) %24.0
2 (Deplasman) %25.2

Çifte Şans 1X: %74.8
Çifte Şans X2: %49.2
Çifte Şans 12: %76.0
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %94.9 0.5 Alt: %5.1
1.5 Üst: %83.2 1.5 Alt: %16.8
2.5 Üst: %61.3 2.5 Alt: %38.8
3.5 Üst: %38.9 3.5 Alt: %61.1

KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var %62.0
KG Yok %38.0
En Olası Skorlar
Top 6 Skor
1-1
%11.0
2-1
%9.6
2-0
%7.5
1-0
%7.2
1-2
%6.5
2-2
%6.2

İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %38.4 İY X: %39.2 İY 2: %22.4
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %75.0 İY 0.5 Alt: %25.0
İY 1.5 Üst: %42.4 İY 1.5 Alt: %57.6
İY 2.5 Üst: %17.1 İY 2.5 Alt: %82.9
İY 3.5 Üst: %5.5 İY 3.5 Alt: %94.6
Korner Analizi (İY & MS)
Poisson
Toplam Beklenen Korner (λ)
Ev 5.87
+
Dep 4.47
=
Toplam 10.35
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %70.5 8.5 Alt: %29.5
9.5 Üst: %58.5 9.5 Alt: %41.5
10.5 Üst: %46.0 10.5 Alt: %54.0

İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.76 Korner (Ev: 2.7, Dep: 2.06)
İY 4.5 Üst: %51.6 İY 4.5 Alt: %48.4
Korner Galibiyeti (1-X-2) Ev: %60.9 | Eşit: %11.5 | Dep: %27.6
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / Faul
Beklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev ~1.95
+
Dep ~2.3
=
Toplam ~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4 3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0 4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5 5.5 Kart Alt: %74.5

KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali: %17.3
Ev KK: %7.7 Orta Risk Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum Hacmi
Beklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut 26.5
Ev: 15.5 • Dep: 11
İsabetli Şut 9.3
Ev: 5.5 • Dep: 3.8
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %83.6 21.5 Alt: %16.4
23.5 Şut Üst: %71.5 23.5 Alt: %28.5

İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %70.9 7.5 Alt: %29.1
8.5 İsabetli Üst: %58.2 8.5 Alt: %41.8
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model Düzeltmesi
Vllaznia Shkodër
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Flamurtari
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi Dengeli Sendika Hattı
Vllaznia Shkodër (-0.50)
@1.99
%50.2 İhtimal
İade (Push): %0.0
Flamurtari (+0.50)
@2.01
%49.8 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi Dengeli Gol Hattı
+3.00 Gol Üst
@2.03
%49.2 İhtimal
İade (Push): %22.6
+3.00 Gol Alt
@1.97
%50.8 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
Handikap Çizgisi Ev Adil Oran Ev Şans (%) İade (Push) Dep Adil Oran Dep Şans (%)
-1.50 @3.52 %28.4 %0.0 @1.40 %71.6
-1.25 @3.14 %31.9 %0.0 @1.47 %68.1
-1.00 @2.75 %36.3 %21.8 @1.57 %63.7
-0.75 @2.27 %44.1 %0.0 @1.79 %55.9
-0.50 Ana Hat @1.99 %50.2 %0.0 @2.01 %49.8
-0.25 @1.75 %57.2 %0.0 @2.34 %42.8
0.0 @1.51 %66.4 %24.4 @2.98 %33.6
+0.25 @1.41 %71.1 %0.0 @3.46 %28.9
+0.50 @1.34 %74.6 %0.0 @3.94 %25.4
+0.75 @1.24 %80.5 %0.0 @5.12 %19.5
+1.00 @1.14 %87.4 %14.6 @7.91 %12.6
+1.25 @1.13 %88.4 %0.0 @8.59 %11.7
+1.50 @1.12 %89.2 %0.0 @9.26 %10.8
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
Gol Çizgisi Üst Oran Üst (%) İade Alt Oran Alt (%)
+1.75 @1.24 %80.8 %0.0 @5.21 %19.2
+2.00 @1.28 %78.1 %22.2 @4.56 %22.0
+2.25 @1.46 %68.3 %0.0 @3.15 %31.7
+2.50 @1.65 %60.7 %0.0 @2.54 %39.3
+2.75 @1.80 %55.7 %0.0 @2.26 %44.3
+3.00 Ana Hat @2.03 %49.2 %22.6 @1.97 %50.8
+3.25 @2.33 %42.9 %0.0 @1.75 %57.1
+3.50 @2.63 %38.1 %0.0 @1.61 %62.0
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)
Ev \ Dep 0 Gol 1 Gol 2 Gol 3 Gol 4 Gol 5 Gol
0 Gol 5.1% 4.7% 3.5% 1.5% 0.5% 0.1%
1 Gol 7.3% 11.1% 6.6% 2.8% 0.9% 0.2%
2 Gol 7.6% 9.7% 6.2% 2.7% 0.9% 0.2%
3 Gol 4.8% 6.1% 3.9% 1.7% 0.5% 0.1%
4 Gol 2.2% 2.9% 1.8% 0.8% 0.3% 0.1%
5 Gol 0.8% 1.1% 0.7% 0.3% 0.1% 0.0%
Vllaznia Shkodër — Son 5 Maç
M vs Flamurtari (D)
1 - 0
G vs Flamurtari (E)
3 - 2
M vs Flamurtari (D)
1 - 0
G vs Flamurtari (E)
4 - 0
G vs Flamurtari (E)
3 - 0
Flamurtari — Son 5 Maç
G vs Vllaznia Shkodër (E)
1 - 0
M vs Vllaznia Shkodër (D)
3 - 2
G vs Vllaznia Shkodër (E)
1 - 0
B vs FK Kukesi (D)
1 - 1
G vs FK Kukesi (E)
2 - 0
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
8 Maç
Tarih Lig Ev Sahibi Skor Deplasman
08.03.2026 Superliga Flamurtari 1 - 0 Vllaznia Shkodër
24.12.2025 Superliga Vllaznia Shkodër 3 - 2 Flamurtari
29.10.2025 Superliga Flamurtari 1 - 0 Vllaznia Shkodër
24.01.2024 Cup Vllaznia Shkodër 4 - 0 Flamurtari
12.10.2022 Cup Vllaznia Shkodër 3 - 0 Flamurtari
26.09.2022 Cup Flamurtari 2 - 1 Vllaznia Shkodër
10.02.2022 Cup Vllaznia Shkodër 1 - 0 Flamurtari
26.01.2022 Cup Flamurtari 1 - 2 Vllaznia Shkodër