Maç istatistikleri ve Poisson tahmini başarıyla yeniden hesaplandı.
İngiltere
Premier League •
20.02.2026 — 21:00
Muharraq
Elo: 1587λ (Beklenen Gol): 2.57
7 - 0
Tamamlandı
İY: 5 - 0
Bahrain SC
Elo: 1410λ (Beklenen Gol): 0.75
Model Güven Derecesi:
%90
Muharraq - Bahrain SC mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 2.57, Dep: 0.75 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Muharraq %76.1 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %64.5, Karşılıklı Gol Var olasılığı %49.3, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %15.8 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %93.9
AI Sharp Pick (Yüksek Model Mutabakatı)
MS 1 (Ev Sahibi Galibiyeti)
Hibrit İhtimal
%67.6
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Muharraq xG
2.71
Dengeli
Bahrain SC xG
1.11
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%76.1
X (Beraberlik)
%15.8
2 (Deplasman)
%8.1
Çifte Şans 1X: %91.9
Çifte Şans X2: %23.9
Çifte Şans 12: %84.2
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %95.7
0.5 Alt: %4.3
1.5 Üst: %85.0
1.5 Alt: %15.1
2.5 Üst: %64.5
2.5 Alt: %35.5
3.5 Üst: %42.4
3.5 Alt: %57.6
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%49.3
KG Yok
%50.7
En Olası Skorlar
Top 6 Skor2-0
%11.9
3-0
%10.2
2-1
%9.0
1-0
%8.8
3-1
%7.7
1-1
%7.5
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %56.2
İY X: %33.6
İY 2: %10.2
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %76.8
İY 0.5 Alt: %23.2
İY 1.5 Üst: %44.4
İY 1.5 Alt: %55.6
İY 2.5 Üst: %18.5
İY 2.5 Alt: %81.5
İY 3.5 Üst: %5.9
İY 3.5 Alt: %94.1
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
7.04
+
Dep
3.24
=
Toplam
10.27
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %69.7
8.5 Alt: %30.3
9.5 Üst: %57.6
9.5 Alt: %42.4
10.5 Üst: %45.1
10.5 Alt: %54.9
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.73 Korner (Ev: 3.24, Dep: 1.49)
İY 4.5 Üst: %51.0
İY 4.5 Alt: %49.0
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %85.2 |
Eşit: %6.3 |
Dep: %8.5
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~1.95
+
Dep
~2.3
=
Toplam
~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4
3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0
4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5
5.5 Kart Alt: %74.5
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%17.3
Ev KK: %7.7
Orta Risk
Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
26.5
Ev: 19.1 • Dep: 7.5
İsabetli Şut
9.3
Ev: 6.8 • Dep: 2.6
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %83.6
21.5 Alt: %16.4
23.5 Şut Üst: %71.5
23.5 Alt: %28.5
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %71.4
7.5 Alt: %28.6
8.5 İsabetli Üst: %58.8
8.5 Alt: %41.2
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiMuharraq
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Bahrain SC
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Muharraq (-1.50)
@1.89
%52.8 İhtimal
İade (Push): %0.0
Bahrain SC (+1.50)
@2.12
%47.2 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+3.00 Gol Üst
@1.94
%51.6 İhtimal
İade (Push): %23.1
+3.00 Gol Alt
@2.07
%48.4 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 Ana Hat | @1.89 | %52.8 | %0.0 | @2.12 | %47.2 |
| -1.25 | @1.68 | %59.4 | %0.0 | @2.46 | %40.6 |
| -1.00 | @1.48 | %67.8 | %22.1 | @3.11 | %32.2 |
| -0.75 | @1.39 | %71.8 | %0.0 | @3.55 | %28.2 |
| -0.50 | @1.33 | %74.9 | %0.0 | @3.99 | %25.1 |
| -0.25 | @1.22 | %81.7 | %0.0 | @5.46 | %18.3 |
| 0.0 | @1.11 | %89.8 | %16.6 | @9.80 | %10.2 |
| +0.25 | @1.10 | %90.7 | %0.0 | @10.77 | %9.3 |
| +0.50 | @1.09 | %91.5 | %0.0 | @11.74 | %8.5 |
| +0.75 | @1.06 | %94.4 | %0.0 | @17.69 | %5.7 |
| +1.00 | @1.03 | %97.4 | %6.1 | @38.47 | %2.6 |
| +1.25 | @1.03 | %97.5 | %0.0 | @39.71 | %2.5 |
| +1.50 | @1.03 | %97.6 | %0.0 | @40.96 | %2.4 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.21 | %82.3 | %0.0 | @5.66 | %17.7 |
| +2.00 | @1.25 | %79.9 | %21.4 | @4.98 | %20.1 |
| +2.25 | @1.42 | %70.4 | %0.0 | @3.37 | %29.7 |
| +2.50 | @1.59 | %62.8 | %0.0 | @2.69 | %37.2 |
| +2.75 | @1.73 | %58.0 | %0.0 | @2.38 | %42.0 |
| +3.00 Ana Hat | @1.94 | %51.6 | %23.1 | @2.07 | %48.4 |
| +3.25 | @2.23 | %44.9 | %0.0 | @1.81 | %55.1 |
| +3.50 | @2.52 | %39.7 | %0.0 | @1.66 | %60.3 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 4.3% | 2.3% | 1.1% | 0.3% | 0.1% | 0.0% |
| 1 Gol | 9.2% | 7.8% | 2.7% | 0.7% | 0.1% | 0.0% |
| 2 Gol | 12.5% | 9.4% | 3.5% | 0.9% | 0.2% | 0.0% |
| 3 Gol | 10.7% | 8.1% | 3.0% | 0.8% | 0.1% | 0.0% |
| 4 Gol | 6.9% | 5.2% | 2.0% | 0.5% | 0.1% | 0.0% |
| 5 Gol | 3.6% | 2.7% | 1.0% | 0.3% | 0.0% | 0.0% |
Muharraq — Son 5 Maç
G
vs Bahrain SC (D)
0 - 2
G
vs Bahrain SC (D)
1 - 3
G
vs Bahrain SC (E)
7 - 2
G
vs Bahrain SC (D)
1 - 2
G
vs Qalali (E)
1 - 0
Bahrain SC — Son 5 Maç
M
vs Budaiya (E)
0 - 3
M
vs Malkiya (D)
2 - 0
G
vs A'Ali (E)
1 - 0
M
vs Muharraq (E)
0 - 2
G
vs A'Ali (D)
0 - 1
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
8 Maç| Tarih | Lig | Ev Sahibi | Skor | Deplasman |
|---|---|---|---|---|
| 05.10.2025 | Premier League | Bahrain SC | 0 - 2 | Muharraq |
| 14.04.2025 | Premier League | Bahrain SC | 1 - 3 | Muharraq |
| 20.10.2024 | Premier League | Muharraq | 7 - 2 | Bahrain SC |
| 17.01.2024 | Federation Cup | Bahrain SC | 1 - 2 | Muharraq |
| 19.04.2023 | Premier League | Muharraq | 0 - 0 | Bahrain SC |
| 12.01.2023 | Federation Cup | Bahrain SC | 3 - 2 | Muharraq |
| 01.12.2022 | Premier League | Bahrain SC | 0 - 0 | Muharraq |
| 31.01.2022 | Federation Cup | Muharraq | 6 - 2 | Bahrain SC |