Maç Listesine Dön
Malezya Première Division • 04.06.2026 — 19:30

USFAS Bamako

Elo: 1505
λ (Beklenen Gol): 0.94
3 - 0
Tamamlandı
İY: 1 - 0

Onze Créateurs

Elo: 1501
λ (Beklenen Gol): 1.29
Model Güven Derecesi:
%67
Veri Kalitesi Bildirimi: İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
USFAS Bamako - Onze Créateurs mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 0.94, Dep: 1.29 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Onze Créateurs %43.5 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %38.5, Karşılıklı Gol Var olasılığı %45.1, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %30.3 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %49.7
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4% Elo: 32.4% Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
USFAS Bamako xG 1.24
Dengeli
Onze Créateurs xG 1.55
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi) %26.2
X (Beraberlik) %30.3
2 (Deplasman) %43.5

Çifte Şans 1X: %56.5
Çifte Şans X2: %73.8
Çifte Şans 12: %69.7
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %88.2 0.5 Alt: %11.8
1.5 Üst: %66.2 1.5 Alt: %33.8
2.5 Üst: %38.5 2.5 Alt: %61.5
3.5 Üst: %18.7 3.5 Alt: %81.4

KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var %45.2
KG Yok %54.9
En Olası Skorlar
Top 6 Skor
1-1
%14.0
0-1
%12.9
0-0
%11.7
1-0
%9.2
0-2
%8.9
1-2
%8.4

İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %21.0 İY X: %47.6 İY 2: %31.4
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %62.7 İY 0.5 Alt: %37.4
İY 1.5 Üst: %27.2 İY 1.5 Alt: %72.8
İY 2.5 Üst: %8.1 İY 2.5 Alt: %91.9
İY 3.5 Üst: %1.9 İY 3.5 Alt: %98.1
Korner Analizi (İY & MS)
Poisson
Toplam Beklenen Korner (λ)
Ev 3.98
+
Dep 4.49
=
Toplam 8.47
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %47.2 8.5 Alt: %52.8
9.5 Üst: %34.3 9.5 Alt: %65.8
10.5 Üst: %23.3 10.5 Alt: %76.7

İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 3.89 Korner (Ev: 1.83, Dep: 2.07)
İY 4.5 Üst: %35.1 İY 4.5 Alt: %65.0
Korner Galibiyeti (1-X-2) Ev: %36.2 | Eşit: %13.7 | Dep: %50.0
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / Faul
Beklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev ~2.24
+
Dep ~2.65
=
Toplam ~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9 3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0 4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4 5.5 Kart Alt: %63.6

KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali: %19.6
Ev KK: %8.8 Orta Risk Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum Hacmi
Beklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut 20.8
Ev: 9.8 • Dep: 11
İsabetli Şut 7.3
Ev: 3.5 • Dep: 3.8
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %42.8 21.5 Alt: %57.2
23.5 Şut Üst: %27.1 23.5 Alt: %72.9

İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %44.1 7.5 Alt: %55.9
8.5 İsabetli Üst: %30.6 8.5 Alt: %69.4
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model Düzeltmesi
USFAS Bamako
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Onze Créateurs
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi Dengeli Sendika Hattı
USFAS Bamako (+0.25)
@2.05
%48.9 İhtimal
İade (Push): %0.0
Onze Créateurs (-0.25)
@1.96
%51.1 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi Dengeli Gol Hattı
+2.00 Gol Üst
@1.88
%53.1 İhtimal
İade (Push): %27.8
+2.00 Gol Alt
@2.13
%46.9 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
Handikap Çizgisi Ev Adil Oran Ev Şans (%) İade (Push) Dep Adil Oran Dep Şans (%)
-1.50 @10.47 %9.6 %0.0 @1.11 %90.5
-1.25 @9.59 %10.4 %0.0 @1.12 %89.6
-1.00 @8.72 %11.5 %16.7 @1.13 %88.5
-0.75 @5.12 %19.5 %0.0 @1.24 %80.5
-0.50 @3.81 %26.3 %0.0 @1.36 %73.7
-0.25 @3.23 %31.0 %0.0 @1.45 %69.0
0.0 @2.65 %37.7 %30.4 @1.61 %62.3
+0.25 Ana Hat @2.05 %48.9 %0.0 @1.96 %51.1
+0.50 @1.77 %56.6 %0.0 @2.31 %43.4
+0.75 @1.56 %64.1 %0.0 @2.78 %35.9
+1.00 @1.36 %73.8 %23.2 @3.81 %26.2
+1.25 @1.30 %77.2 %0.0 @4.39 %22.8
+1.50 @1.25 %79.9 %0.0 @4.96 %20.2
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
Gol Çizgisi Üst Oran Üst (%) İade Alt Oran Alt (%)
+1.75 @1.65 %60.7 %0.0 @2.54 %39.3
+2.00 Ana Hat @1.88 %53.1 %27.8 @2.13 %46.9
+2.25 @2.24 %44.6 %0.0 @1.80 %55.4
+2.50 @2.61 %38.4 %0.0 @1.62 %61.6
+2.75 @3.17 %31.6 %0.0 @1.46 %68.5
+3.00 @4.34 %23.0 %19.9 @1.30 %77.0
+3.25 @4.88 %20.5 %0.0 @1.26 %79.5
+3.50 @5.42 %18.5 %0.0 @1.23 %81.6
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)
Ev \ Dep 0 Gol 1 Gol 2 Gol 3 Gol 4 Gol 5 Gol
0 Gol 11.8% 12.9% 8.9% 3.8% 1.2% 0.3%
1 Gol 9.2% 14.1% 8.4% 3.6% 1.2% 0.3%
2 Gol 4.8% 6.2% 4.0% 1.7% 0.5% 0.1%
3 Gol 1.5% 1.9% 1.2% 0.5% 0.2% 0.0%
4 Gol 0.4% 0.5% 0.3% 0.1% 0.0% 0.0%
5 Gol 0.1% 0.1% 0.1% 0.0% 0.0% 0.0%
USFAS Bamako — Son 5 Maç
B vs Stade Malien Bamako (D)
2 - 2
M vs US Bougouba (E)
0 - 2
M vs Djoliba (D)
2 - 1
G vs Afrique Football Élite (E)
3 - 2
G vs ASKO (D)
0 - 3
Onze Créateurs — Son 5 Maç
G vs Mali Coura (E)
1 - 0
G vs Bougouni (D)
0 - 1
B vs Derby Academie (D)
1 - 1
M vs Stade Malien Bamako (E)
1 - 2
G vs US Bougouba (D)
0 - 2
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.