Maç istatistikleri ve Poisson tahmini başarıyla yeniden hesaplandı.
Austria
Northern NSW NPL •
23.06.2026 — 13:00
Edgeworth Eagles
Elo: 1517λ (Beklenen Gol): 0.96
3 - 2
Tamamlandı
İY: 0 - 1
Lambton Jaffas
Elo: 1494λ (Beklenen Gol): 1.62
Model Güven Derecesi:
%80
Edgeworth Eagles - Lambton Jaffas mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 0.96, Dep: 1.62 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Lambton Jaffas %51.9 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %47.6, Karşılıklı Gol Var olasılığı %50.3, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %26.6 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %40
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Edgeworth Eagles xG
1.51
🔥 Pozitif Sıçrama Bekleniyor
Lambton Jaffas xG
1.64
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takım yüksek gol beklentisi (1.51 xG) üretmesine rağmen son vuruşlarda şanssızlık yaşamış (0.96 gol). Pozisyon üretme gücü yüksek olduğu için yakın zamanda gol patlaması bekleniyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%21.5
X (Beraberlik)
%26.6
2 (Deplasman)
%51.9
Çifte Şans 1X: %48.1
Çifte Şans X2: %78.5
Çifte Şans 12: %73.4
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %91.5
0.5 Alt: %8.5
1.5 Üst: %73.7
1.5 Alt: %26.3
2.5 Üst: %47.6
2.5 Alt: %52.4
3.5 Üst: %25.9
3.5 Alt: %74.1
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%50.3
KG Yok
%49.7
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-1
%12.7
0-1
%11.4
0-2
%10.0
1-2
%9.5
0-0
%8.5
1-0
%6.4
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %18.8
İY X: %43.5
İY 2: %37.7
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %67.9
İY 0.5 Alt: %32.1
İY 1.5 Üst: %33.0
İY 1.5 Alt: %67.0
İY 2.5 Üst: %11.1
İY 2.5 Alt: %88.9
İY 3.5 Üst: %2.9
İY 3.5 Alt: %97.1
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
4.01
+
Dep
5.2
=
Toplam
9.21
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %57.2
8.5 Alt: %42.8
9.5 Üst: %44.0
9.5 Alt: %56.0
10.5 Üst: %31.9
10.5 Alt: %68.1
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.24 Korner (Ev: 1.84, Dep: 2.39)
İY 4.5 Üst: %41.7
İY 4.5 Alt: %58.3
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %28.7 |
Eşit: %12.4 |
Dep: %58.9
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~1.95
+
Dep
~2.3
=
Toplam
~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4
3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0
4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5
5.5 Kart Alt: %74.5
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%17.3
Ev KK: %7.7
Orta Risk
Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
23
Ev: 9.9 • Dep: 13.1
İsabetli Şut
8
Ev: 3.5 • Dep: 4.5
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %60.8
21.5 Alt: %39.2
23.5 Şut Üst: %44.2
23.5 Alt: %55.8
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %54.7
7.5 Alt: %45.3
8.5 İsabetli Üst: %40.7
8.5 Alt: %59.3
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiEdgeworth Eagles
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Lambton Jaffas
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Edgeworth Eagles (+0.50)
@2.07
%48.4 İhtimal
İade (Push): %0.0
Lambton Jaffas (-0.50)
@1.94
%51.7 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+2.50 Gol Üst
@2.12
%47.2 İhtimal
İade (Push): %0.0
+2.50 Gol Alt
@1.90
%52.8 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @12.89 | %7.8 | %0.0 | @1.08 | %92.2 |
| -1.25 | @12.00 | %8.3 | %0.0 | @1.09 | %91.7 |
| -1.00 | @11.11 | %9.0 | %13.8 | @1.10 | %91.0 |
| -0.75 | @6.35 | %15.8 | %0.0 | @1.19 | %84.3 |
| -0.50 | @4.64 | %21.6 | %0.0 | @1.27 | %78.4 |
| -0.25 | @4.02 | %24.9 | %0.0 | @1.33 | %75.1 |
| 0.0 | @3.39 | %29.5 | %26.8 | @1.42 | %70.5 |
| +0.25 | @2.48 | %40.4 | %0.0 | @1.68 | %59.6 |
| +0.50 Ana Hat | @2.07 | %48.4 | %0.0 | @1.94 | %51.7 |
| +0.75 | @1.82 | %54.9 | %0.0 | @2.22 | %45.1 |
| +1.00 | @1.57 | %63.6 | %23.9 | @2.74 | %36.4 |
| +1.25 | @1.46 | %68.5 | %0.0 | @3.18 | %31.5 |
| +1.50 | @1.38 | %72.3 | %0.0 | @3.61 | %27.7 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.44 | %69.5 | %0.0 | @3.28 | %30.5 |
| +2.00 | @1.56 | %64.1 | %26.3 | @2.79 | %35.9 |
| +2.25 | @1.84 | %54.4 | %0.0 | @2.19 | %45.6 |
| +2.50 Ana Hat | @2.12 | %47.2 | %0.0 | @1.90 | %52.8 |
| +2.75 | @2.45 | %40.8 | %0.0 | @1.69 | %59.2 |
| +3.00 | @3.08 | %32.5 | %21.8 | @1.48 | %67.5 |
| +3.25 | @3.51 | %28.5 | %0.0 | @1.40 | %71.5 |
| +3.50 | @3.94 | %25.4 | %0.0 | @1.34 | %74.6 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 8.5% | 11.5% | 10.0% | 5.4% | 2.2% | 0.7% |
| 1 Gol | 6.4% | 12.8% | 9.6% | 5.2% | 2.1% | 0.7% |
| 2 Gol | 3.5% | 5.7% | 4.6% | 2.5% | 1.0% | 0.3% |
| 3 Gol | 1.1% | 1.8% | 1.5% | 0.8% | 0.3% | 0.1% |
| 4 Gol | 0.3% | 0.4% | 0.4% | 0.2% | 0.1% | 0.0% |
| 5 Gol | 0.1% | 0.1% | 0.1% | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
Edgeworth Eagles — Son 5 Maç
M
vs Valentine (D)
2 - 1
M
vs Cooks Hill United (E)
0 - 1
B
vs Lambton Jaffas (D)
2 - 2
M
vs Lambton Jaffas (E)
1 - 3
G
vs Lambton Jaffas (D)
0 - 2
Lambton Jaffas — Son 5 Maç
B
vs Adamstown Rosebuds (E)
1 - 1
G
vs Charlestown City Blues (D)
1 - 3
M
vs Broadmeadow Magic (D)
2 - 1
M
vs Weston Bears (E)
0 - 2
B
vs Edgeworth Eagles (E)
2 - 2
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
8 Maç| Tarih | Lig | Ev Sahibi | Skor | Deplasman |
|---|---|---|---|---|
| 28.02.2026 | Northern NSW NPL | Lambton Jaffas | 2 - 2 | Edgeworth Eagles |
| 23.08.2025 | Northern NSW NPL | Edgeworth Eagles | 1 - 3 | Lambton Jaffas |
| 31.05.2025 | Northern NSW NPL | Lambton Jaffas | 0 - 2 | Edgeworth Eagles |
| 01.03.2025 | Northern NSW NPL | Edgeworth Eagles | 0 - 0 | Lambton Jaffas |
| 24.08.2024 | Northern NSW NPL | Lambton Jaffas | 0 - 2 | Edgeworth Eagles |
| 03.08.2024 | Northern NSW NPL | Lambton Jaffas | 1 - 2 | Edgeworth Eagles |
| 09.03.2024 | Northern NSW NPL | Edgeworth Eagles | 0 - 2 | Lambton Jaffas |
| 17.06.2023 | Northern NSW NPL | Lambton Jaffas | 1 - 1 | Edgeworth Eagles |