Maç Listesine Dön
World Friendlies Clubs • 17.01.2026 — 14:30

FC Isloch Minsk R.

Elo: 1538
λ (Beklenen Gol): 1.25
0 - 0
Tamamlandı
İY: 0 - 0

Slavia Mozyr

Elo: 1527
λ (Beklenen Gol): 1.29
Model Güven Derecesi:
%80
FC Isloch Minsk R. - Slavia Mozyr mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.25, Dep: 1.29 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Slavia Mozyr %36.6 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %46.6, Karşılıklı Gol Var olasılığı %52.6, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %28.7 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %60.9
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4% Elo: 32.4% Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
FC Isloch Minsk R. xG 1.60
Dengeli
Slavia Mozyr xG 1.55
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi) %34.7
X (Beraberlik) %28.7
2 (Deplasman) %36.6

Çifte Şans 1X: %63.4
Çifte Şans X2: %65.3
Çifte Şans 12: %71.3
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %91.1 0.5 Alt: %8.9
1.5 Üst: %73.0 1.5 Alt: %27.0
2.5 Üst: %46.6 2.5 Alt: %53.4
3.5 Üst: %25.1 3.5 Alt: %74.9

KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var %52.7
KG Yok %47.4
En Olası Skorlar
Top 6 Skor
1-1
%13.7
0-1
%9.2
1-0
%8.9
0-0
%8.9
1-2
%8.2
2-1
%8.0

İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %27.0 İY X: %44.8 İY 2: %28.2
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %67.3 İY 0.5 Alt: %32.7
İY 1.5 Üst: %32.4 İY 1.5 Alt: %67.6
İY 2.5 Üst: %10.8 İY 2.5 Alt: %89.2
İY 3.5 Üst: %2.8 İY 3.5 Alt: %97.2
Korner Analizi (İY & MS)
Poisson
Toplam Beklenen Korner (λ)
Ev 4.59
+
Dep 4.49
=
Toplam 9.09
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %55.6 8.5 Alt: %44.4
9.5 Üst: %42.4 9.5 Alt: %57.6
10.5 Üst: %30.5 10.5 Alt: %69.6

İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.18 Korner (Ev: 2.11, Dep: 2.07)
İY 4.5 Üst: %40.6 İY 4.5 Alt: %59.4
Korner Galibiyeti (1-X-2) Ev: %44.6 | Eşit: %13.4 | Dep: %42.0
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / Faul
Beklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev ~2.24
+
Dep ~2.65
=
Toplam ~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9 3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0 4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4 5.5 Kart Alt: %63.6

KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali: %19.6
Ev KK: %8.8 Orta Risk Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum Hacmi
Beklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut 22.7
Ev: 11.7 • Dep: 11.1
İsabetli Şut 7.9
Ev: 4.1 • Dep: 3.8
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %58.8 21.5 Alt: %41.2
23.5 Şut Üst: %42.1 23.5 Alt: %57.9

İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %53.8 7.5 Alt: %46.2
8.5 İsabetli Üst: %39.9 8.5 Alt: %60.1
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model Düzeltmesi
FC Isloch Minsk R.
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Slavia Mozyr
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi Dengeli Sendika Hattı
FC Isloch Minsk R. (0.0)
@2.06
%48.7 İhtimal
İade (Push): %28.8
Slavia Mozyr (+0.00)
@1.95
%51.4 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi Dengeli Gol Hattı
+2.25 Gol Üst
@1.87
%53.5 İhtimal
İade (Push): %0.0
+2.25 Gol Alt
@2.15
%46.5 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
Handikap Çizgisi Ev Adil Oran Ev Şans (%) İade (Push) Dep Adil Oran Dep Şans (%)
-1.50 @6.54 %15.3 %0.0 @1.18 %84.7
-1.25 @5.91 %16.9 %0.0 @1.20 %83.1
-1.00 @5.28 %19.0 %19.4 @1.23 %81.0
-0.75 @3.62 %27.7 %0.0 @1.38 %72.4
-0.50 @2.89 %34.7 %0.0 @1.53 %65.4
-0.25 @2.47 %40.5 %0.0 @1.68 %59.5
0.0 Ana Hat @2.06 %48.7 %28.8 @1.95 %51.4
+0.25 @1.75 %57.3 %0.0 @2.34 %42.7
+0.50 @1.58 %63.4 %0.0 @2.73 %36.6
+0.75 @1.42 %70.5 %0.0 @3.39 %29.5
+1.00 @1.26 %79.3 %20.0 @4.84 %20.7
+1.25 @1.23 %81.6 %0.0 @5.44 %18.4
+1.50 @1.20 %83.5 %0.0 @6.05 %16.5
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
Gol Çizgisi Üst Oran Üst (%) İade Alt Oran Alt (%)
+1.75 @1.45 %68.8 %0.0 @3.20 %31.2
+2.00 @1.58 %63.1 %26.5 @2.71 %36.9
+2.25 Ana Hat @1.87 %53.5 %0.0 @2.15 %46.5
+2.50 @2.16 %46.4 %0.0 @1.87 %53.6
+2.75 @2.51 %39.9 %0.0 @1.66 %60.1
+3.00 @3.16 %31.6 %21.6 @1.46 %68.4
+3.25 @3.60 %27.8 %0.0 @1.38 %72.2
+3.50 @4.04 %24.8 %0.0 @1.33 %75.2
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)
Ev \ Dep 0 Gol 1 Gol 2 Gol 3 Gol 4 Gol 5 Gol
0 Gol 8.9% 9.3% 6.6% 2.8% 0.9% 0.2%
1 Gol 8.9% 13.7% 8.2% 3.5% 1.1% 0.3%
2 Gol 6.2% 8.0% 5.1% 2.2% 0.7% 0.2%
3 Gol 2.6% 3.3% 2.1% 0.9% 0.3% 0.1%
4 Gol 0.8% 1.0% 0.7% 0.3% 0.1% 0.0%
5 Gol 0.2% 0.3% 0.2% 0.1% 0.0% 0.0%
FC Isloch Minsk R. — Son 5 Maç
B vs Slavia Mozyr (D)
1 - 1
B vs Slavia Mozyr (E)
2 - 2
B vs Slavia Mozyr (E)
0 - 0
M vs Slavia Mozyr (D)
2 - 1
M vs Slavia Mozyr (D)
2 - 1
Slavia Mozyr — Son 5 Maç
B vs FC Isloch Minsk R. (E)
1 - 1
B vs FC Isloch Minsk R. (D)
2 - 2
B vs FC Isloch Minsk R. (D)
0 - 0
G vs FC Isloch Minsk R. (E)
2 - 1
G vs FC Isloch Minsk R. (E)
2 - 1
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
8 Maç
Tarih Lig Ev Sahibi Skor Deplasman
02.08.2025 Premier League Slavia Mozyr 1 - 1 FC Isloch Minsk R.
14.03.2025 Premier League FC Isloch Minsk R. 2 - 2 Slavia Mozyr
17.08.2024 Premier League FC Isloch Minsk R. 0 - 0 Slavia Mozyr
07.04.2024 Premier League Slavia Mozyr 2 - 1 FC Isloch Minsk R.
24.09.2023 Premier League Slavia Mozyr 2 - 1 FC Isloch Minsk R.
05.05.2023 Premier League FC Isloch Minsk R. 0 - 1 Slavia Mozyr
02.10.2022 Premier League Slavia Mozyr 0 - 1 FC Isloch Minsk R.
15.05.2022 Premier League FC Isloch Minsk R. 0 - 2 Slavia Mozyr