Maç istatistikleri ve Poisson tahmini başarıyla yeniden hesaplandı.
Spain
Segunda División RFEF - Group 4 •
03.05.2026 — 13:00
Xerez
Elo: 1509λ (Beklenen Gol): 2.22
1 - 0
Tamamlandı
İY: 1 - 0
Ucam Murcia
Elo: 1500λ (Beklenen Gol): 1.11
Model Güven Derecesi:
%75
Veri Kalitesi Bildirimi: Ev sahibi ekibin son dönem maç verisi 5'ten azdır (4 maç). Lig ortalamasına doğru yumuşatma ağırlığı artırıldı.
Xerez - Ucam Murcia mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 2.22, Dep: 1.10 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Xerez %62.0 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %64.6, Karşılıklı Gol Var olasılığı %60.3, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %20.8 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %97.7
AI Sharp Pick (Yüksek Model Mutabakatı)
MS 1 (Ev Sahibi Galibiyeti)
Hibrit İhtimal
%54.9
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Xerez xG
2.39
Dengeli
Ucam Murcia xG
1.24
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%62.0
X (Beraberlik)
%20.9
2 (Deplasman)
%17.1
Çifte Şans 1X: %82.9
Çifte Şans X2: %38.0
Çifte Şans 12: %79.2
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %95.6
0.5 Alt: %4.4
1.5 Üst: %85.1
1.5 Alt: %14.9
2.5 Üst: %64.6
2.5 Alt: %35.4
3.5 Üst: %42.6
3.5 Alt: %57.4
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%60.3
KG Yok
%39.7
En Olası Skorlar
Top 6 Skor2-1
%9.8
1-1
%9.5
2-0
%8.9
1-0
%7.3
3-1
%7.3
3-0
%6.6
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %46.1
İY X: %36.8
İY 2: %17.2
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %76.7
İY 0.5 Alt: %23.3
İY 1.5 Üst: %44.8
İY 1.5 Alt: %55.2
İY 2.5 Üst: %18.8
İY 2.5 Alt: %81.3
İY 3.5 Üst: %6.2
İY 3.5 Alt: %93.8
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
6.56
+
Dep
4.1
=
Toplam
10.65
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %73.6
8.5 Alt: %26.4
9.5 Üst: %62.1
9.5 Alt: %37.9
10.5 Üst: %49.8
10.5 Alt: %50.2
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.9 Korner (Ev: 3.02, Dep: 1.88)
İY 4.5 Üst: %54.2
İY 4.5 Alt: %45.8
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %72.6 |
Eşit: %9.4 |
Dep: %18.0
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~2.24
+
Dep
~2.65
=
Toplam
~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9
3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0
4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4
5.5 Kart Alt: %63.6
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%19.6
Ev KK: %8.8
Orta Risk
Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
27.5
Ev: 17.6 • Dep: 9.9
İsabetli Şut
9.7
Ev: 6.3 • Dep: 3.4
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %87.7
21.5 Alt: %12.3
23.5 Şut Üst: %77.5
23.5 Alt: %22.5
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %74.8
7.5 Alt: %25.2
8.5 İsabetli Üst: %62.8
8.5 Alt: %37.2
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiXerez
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Ucam Murcia
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Xerez (-1.00)
@2.01
%49.7 İhtimal
İade (Push): %22.6
Ucam Murcia (+1.00)
@1.99
%50.3 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+3.00 Gol Üst
@1.89
%53.0 İhtimal
İade (Push): %22.6
+3.00 Gol Alt
@2.13
%47.0 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @2.60 | %38.4 | %0.0 | @1.62 | %61.6 |
| -1.25 | @2.31 | %43.3 | %0.0 | @1.76 | %56.7 |
| -1.00 Ana Hat | @2.01 | %49.7 | %22.6 | @1.99 | %50.3 |
| -0.75 | @1.78 | %56.1 | %0.0 | @2.28 | %43.9 |
| -0.50 | @1.64 | %61.1 | %0.0 | @2.57 | %38.9 |
| -0.25 | @1.46 | %68.4 | %0.0 | @3.16 | %31.6 |
| 0.0 | @1.29 | %77.7 | %21.4 | @4.49 | %22.3 |
| +0.25 | @1.24 | %80.4 | %0.0 | @5.10 | %19.6 |
| +0.50 | @1.21 | %82.5 | %0.0 | @5.71 | %17.5 |
| +0.75 | @1.15 | %87.3 | %0.0 | @7.84 | %12.8 |
| +1.00 | @1.08 | %92.6 | %10.9 | @13.49 | %7.4 |
| +1.25 | @1.08 | %93.0 | %0.0 | @14.32 | %7.0 |
| +1.50 | @1.07 | %93.4 | %0.0 | @15.15 | %6.6 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.21 | %82.9 | %0.0 | @5.86 | %17.1 |
| +2.00 | @1.24 | %80.7 | %21.1 | @5.17 | %19.3 |
| +2.25 | @1.41 | %71.2 | %0.0 | @3.47 | %28.9 |
| +2.50 | @1.57 | %63.7 | %0.0 | @2.75 | %36.4 |
| +2.75 | @1.69 | %59.0 | %0.0 | @2.44 | %41.0 |
| +3.00 Ana Hat | @1.89 | %53.0 | %22.6 | @2.13 | %47.0 |
| +3.25 | @2.16 | %46.3 | %0.0 | @1.86 | %53.8 |
| +3.50 | @2.44 | %41.0 | %0.0 | @1.70 | %59.0 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 4.4% | 3.4% | 2.2% | 0.8% | 0.2% | 0.1% |
| 1 Gol | 7.5% | 9.7% | 5.0% | 1.8% | 0.5% | 0.1% |
| 2 Gol | 9.1% | 10.1% | 5.6% | 2.0% | 0.6% | 0.1% |
| 3 Gol | 6.8% | 7.5% | 4.1% | 1.5% | 0.4% | 0.1% |
| 4 Gol | 3.8% | 4.1% | 2.3% | 0.8% | 0.2% | 0.1% |
| 5 Gol | 1.7% | 1.8% | 1.0% | 0.4% | 0.1% | 0.0% |
Xerez — Son 5 Maç
G
vs La Unión Atlético (E)
2 - 1
M
vs Ucam Murcia (D)
2 - 0
G
vs Ucam Murcia (D)
0 - 1
G
vs Ucam Murcia (E)
2 - 1
Ucam Murcia — Son 5 Maç
M
vs Real Jaén (E)
1 - 2
M
vs La Unión Atlético (D)
4 - 1
G
vs Xerez (E)
2 - 0
M
vs Xerez (E)
0 - 1
M
vs Xerez (D)
2 - 1
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
3 Maç| Tarih | Lig | Ev Sahibi | Skor | Deplasman |
|---|---|---|---|---|
| 06.12.2025 | Segunda División RFEF - Group 4 | Ucam Murcia | 2 - 0 | Xerez |
| 12.01.2025 | Segunda División RFEF - Group 4 | Ucam Murcia | 0 - 1 | Xerez |
| 01.09.2024 | Segunda División RFEF - Group 4 | Xerez | 2 - 1 | Ucam Murcia |