Maç Listesine Dön
Spain Segunda División RFEF - Group 4 • 03.05.2026 — 13:00

Xerez

Elo: 1501
λ (Beklenen Gol): 1.50
1 - 0
Tamamlandı
İY: 1 - 0

Ucam Murcia

Elo: 1515
λ (Beklenen Gol): 1.17
Model Güven Derecesi:
%61
Veri Kalitesi Bildirimi: Ev sahibi ekibin son dönem maç verisi 5'ten azdır (3 maç). Lig ortalamasına doğru yumuşatma ağırlığı artırıldı. | Deplasman ekibinin son dönem maç verisi 5'ten azdır (4 maç).
Xerez - Ucam Murcia mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.50, Dep: 1.17 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Xerez %43.9 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %49.7, Karşılıklı Gol Var olasılığı %54.3, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %27.4 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %80
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4% Elo: 32.4% Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Xerez xG 1.91
🔥 Pozitif Sıçrama Bekleniyor
Ucam Murcia xG 1.51
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takım yüksek gol beklentisi (1.91 xG) üretmesine rağmen son vuruşlarda şanssızlık yaşamış (1.50 gol). Pozisyon üretme gücü yüksek olduğu için yakın zamanda gol patlaması bekleniyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi) %43.9
X (Beraberlik) %27.4
2 (Deplasman) %28.6

Çifte Şans 1X: %71.4
Çifte Şans X2: %56.1
Çifte Şans 12: %72.6
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %92.1 0.5 Alt: %8.0
1.5 Üst: %75.3 1.5 Alt: %24.7
2.5 Üst: %49.7 2.5 Alt: %50.3
3.5 Üst: %27.7 3.5 Alt: %72.3

KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var %54.3
KG Yok %45.7
En Olası Skorlar
Top 6 Skor
1-1
%13.1
1-0
%9.5
2-1
%9.1
0-0
%7.9
2-0
%7.8
0-1
%7.2

İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %33.0 İY X: %43.5 İY 2: %23.6
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %69.0 İY 0.5 Alt: %31.0
İY 1.5 Üst: %34.4 İY 1.5 Alt: %65.6
İY 2.5 Üst: %11.9 İY 2.5 Alt: %88.1
İY 3.5 Üst: %3.3 İY 3.5 Alt: %96.7
Korner Analizi (İY & MS)
Poisson
Toplam Beklenen Korner (λ)
Ev 5.09
+
Dep 4.22
=
Toplam 9.32
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %58.5 8.5 Alt: %41.5
9.5 Üst: %45.4 9.5 Alt: %54.6
10.5 Üst: %33.2 10.5 Alt: %66.8

İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.29 Korner (Ev: 2.34, Dep: 1.94)
İY 4.5 Üst: %42.7 İY 4.5 Alt: %57.3
Korner Galibiyeti (1-X-2) Ev: %54.7 | Eşit: %12.8 | Dep: %32.6
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / Faul
Beklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev ~2.24
+
Dep ~2.65
=
Toplam ~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9 3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0 4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4 5.5 Kart Alt: %63.6

KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali: %19.6
Ev KK: %8.8 Orta Risk Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum Hacmi
Beklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut 23.5
Ev: 13.2 • Dep: 10.3
İsabetli Şut 8.2
Ev: 4.7 • Dep: 3.5
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %64.6 21.5 Alt: %35.4
23.5 Şut Üst: %48.3 23.5 Alt: %51.7

İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %57.6 7.5 Alt: %42.4
8.5 İsabetli Üst: %43.7 8.5 Alt: %56.3
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model Düzeltmesi
Xerez
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Ucam Murcia
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi Dengeli Sendika Hattı
Xerez (-0.25)
@1.97
%50.7 İhtimal
İade (Push): %0.0
Ucam Murcia (+0.25)
@2.03
%49.3 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi Dengeli Gol Hattı
+2.50 Gol Üst
@2.02
%49.4 İhtimal
İade (Push): %0.0
+2.50 Gol Alt
@1.98
%50.6 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
Handikap Çizgisi Ev Adil Oran Ev Şans (%) İade (Push) Dep Adil Oran Dep Şans (%)
-1.50 @4.57 %21.9 %0.0 @1.28 %78.1
-1.25 @4.07 %24.6 %0.0 @1.33 %75.4
-1.00 @3.57 %28.0 %21.8 @1.39 %72.0
-0.75 @2.72 %36.8 %0.0 @1.58 %63.2
-0.50 @2.29 %43.7 %0.0 @1.78 %56.3
-0.25 Ana Hat @1.97 %50.7 %0.0 @2.03 %49.3
0.0 @1.66 %60.4 %27.6 @2.53 %39.6
+0.25 @1.50 %66.7 %0.0 @3.01 %33.3
+0.50 @1.40 %71.3 %0.0 @3.49 %28.7
+0.75 @1.28 %77.9 %0.0 @4.52 %22.1
+1.00 @1.17 %85.7 %16.8 @7.01 %14.3
+1.25 @1.15 %87.1 %0.0 @7.72 %13.0
+1.50 @1.13 %88.1 %0.0 @8.43 %11.9
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
Gol Çizgisi Üst Oran Üst (%) İade Alt Oran Alt (%)
+1.75 @1.40 %71.5 %0.0 @3.51 %28.5
+2.00 @1.50 %66.6 %25.8 @2.99 %33.4
+2.25 @1.76 %56.7 %0.0 @2.31 %43.3
+2.50 Ana Hat @2.02 %49.4 %0.0 @1.98 %50.6
+2.75 @2.32 %43.1 %0.0 @1.76 %56.9
+3.00 @2.85 %35.1 %22.1 @1.54 %64.9
+3.25 @3.26 %30.7 %0.0 @1.44 %69.3
+3.50 @3.66 %27.3 %0.0 @1.38 %72.7
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)
Ev \ Dep 0 Gol 1 Gol 2 Gol 3 Gol 4 Gol 5 Gol
0 Gol 7.9% 7.3% 4.8% 1.9% 0.5% 0.1%
1 Gol 9.6% 13.2% 7.1% 2.8% 0.8% 0.2%
2 Gol 7.9% 9.2% 5.3% 2.1% 0.6% 0.1%
3 Gol 3.9% 4.6% 2.7% 1.0% 0.3% 0.1%
4 Gol 1.5% 1.7% 1.0% 0.4% 0.1% 0.0%
5 Gol 0.4% 0.5% 0.3% 0.1% 0.0% 0.0%
Xerez — Son 5 Maç
M vs Ucam Murcia (D)
2 - 0
G vs Ucam Murcia (D)
0 - 1
G vs Ucam Murcia (E)
2 - 1
Ucam Murcia — Son 5 Maç
M vs Real Jaén (E)
1 - 2
G vs Xerez (E)
2 - 0
M vs Xerez (E)
0 - 1
M vs Xerez (D)
2 - 1
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
3 Maç
Tarih Lig Ev Sahibi Skor Deplasman
06.12.2025 Segunda División RFEF - Group 4 Ucam Murcia 2 - 0 Xerez
12.01.2025 Segunda División RFEF - Group 4 Ucam Murcia 0 - 1 Xerez
01.09.2024 Segunda División RFEF - Group 4 Xerez 2 - 1 Ucam Murcia