Maç istatistikleri ve Poisson tahmini başarıyla yeniden hesaplandı.
Spain
Segunda División RFEF - Group 4 •
26.04.2026 — 13:00
Puente Genil
Elo: 1517λ (Beklenen Gol): 1.65
2 - 1
Tamamlandı
İY: 1 - 1
Málaga II
Elo: 1505λ (Beklenen Gol): 0.78
Model Güven Derecesi:
%62
Veri Kalitesi Bildirimi: Ev sahibi ekibin son dönem maç verisi 5'ten azdır (3 maç). Lig ortalamasına doğru yumuşatma ağırlığı artırıldı. | Deplasman ekibinin son dönem maç verisi 5'ten azdır (3 maç). | İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Puente Genil - Málaga II mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.65, Dep: 0.78 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Puente Genil %57.3 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %44.0, Karşılıklı Gol Var olasılığı %44.8, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %26.0 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %94.5
AI Sharp Pick (Yüksek Model Mutabakatı)
MS 1 (Ev Sahibi Galibiyeti)
Hibrit İhtimal
%52.4
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Puente Genil xG
1.95
Dengeli
Málaga II xG
1.16
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%57.3
X (Beraberlik)
%26.0
2 (Deplasman)
%16.7
Çifte Şans 1X: %83.3
Çifte Şans X2: %42.7
Çifte Şans 12: %74.0
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %90.3
0.5 Alt: %9.7
1.5 Üst: %70.8
1.5 Alt: %29.2
2.5 Üst: %44.0
2.5 Alt: %56.0
3.5 Üst: %22.9
3.5 Alt: %77.1
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%44.8
KG Yok
%55.2
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-0
%13.6
1-1
%12.2
2-0
%12.0
0-0
%9.6
2-1
%9.4
3-0
%6.6
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %40.6
İY X: %44.1
İY 2: %15.3
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %65.9
İY 0.5 Alt: %34.1
İY 1.5 Üst: %30.6
İY 1.5 Alt: %69.4
İY 2.5 Üst: %9.8
İY 2.5 Alt: %90.2
İY 3.5 Üst: %2.5
İY 3.5 Alt: %97.6
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
5.41
+
Dep
3.41
=
Toplam
8.81
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %52.0
8.5 Alt: %48.1
9.5 Üst: %38.8
9.5 Alt: %61.2
10.5 Üst: %27.2
10.5 Alt: %72.8
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.05 Korner (Ev: 2.49, Dep: 1.57)
İY 4.5 Üst: %38.2
İY 4.5 Alt: %61.8
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %69.3 |
Eşit: %11.0 |
Dep: %19.7
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~2.24
+
Dep
~2.65
=
Toplam
~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9
3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0
4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4
5.5 Kart Alt: %63.6
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%19.6
Ev KK: %8.8
Orta Risk
Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
22.1
Ev: 14.1 • Dep: 8
İsabetli Şut
7.7
Ev: 5 • Dep: 2.7
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %53.5
21.5 Alt: %46.5
23.5 Şut Üst: %36.9
23.5 Alt: %63.1
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %51.2
7.5 Alt: %48.8
8.5 İsabetli Üst: %37.3
8.5 Alt: %62.7
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiPuente Genil
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Málaga II
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Puente Genil (-0.75)
@1.97
%50.7 İhtimal
İade (Push): %0.0
Málaga II (+0.75)
@2.03
%49.3 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+2.25 Gol Üst
@1.98
%50.4 İhtimal
İade (Push): %0.0
+2.25 Gol Alt
@2.02
%49.6 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @3.17 | %31.6 | %0.0 | @1.46 | %68.5 |
| -1.25 | @2.77 | %36.1 | %0.0 | @1.57 | %63.9 |
| -1.00 | @2.36 | %42.3 | %25.4 | @1.73 | %57.7 |
| -0.75 Ana Hat | @1.97 | %50.7 | %0.0 | @2.03 | %49.3 |
| -0.50 | @1.76 | %57.0 | %0.0 | @2.32 | %43.1 |
| -0.25 | @1.53 | %65.5 | %0.0 | @2.90 | %34.5 |
| 0.0 | @1.30 | %77.2 | %26.2 | @4.38 | %22.8 |
| +0.25 | @1.24 | %80.6 | %0.0 | @5.16 | %19.4 |
| +0.50 | @1.20 | %83.2 | %0.0 | @5.94 | %16.8 |
| +0.75 | @1.13 | %88.3 | %0.0 | @8.53 | %11.7 |
| +1.00 | @1.06 | %94.1 | %11.6 | @16.86 | %5.9 |
| +1.25 | @1.06 | %94.4 | %0.0 | @17.97 | %5.6 |
| +1.50 | @1.06 | %94.8 | %0.0 | @19.07 | %5.2 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.52 | %66.0 | %0.0 | @2.94 | %34.0 |
| +2.00 | @1.67 | %59.7 | %27.0 | @2.48 | %40.3 |
| +2.25 Ana Hat | @1.98 | %50.4 | %0.0 | @2.02 | %49.6 |
| +2.50 | @2.29 | %43.6 | %0.0 | @1.77 | %56.4 |
| +2.75 | @2.71 | %36.9 | %0.0 | @1.58 | %63.1 |
| +3.00 | @3.52 | %28.4 | %21.2 | @1.40 | %71.6 |
| +3.25 | @4.00 | %25.0 | %0.0 | @1.33 | %75.0 |
| +3.50 | @4.48 | %22.4 | %0.0 | @1.29 | %77.7 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 9.7% | 6.0% | 2.7% | 0.7% | 0.1% | 0.0% |
| 1 Gol | 13.7% | 12.3% | 4.5% | 1.2% | 0.2% | 0.0% |
| 2 Gol | 12.0% | 9.4% | 3.7% | 1.0% | 0.2% | 0.0% |
| 3 Gol | 6.6% | 5.2% | 2.0% | 0.5% | 0.1% | 0.0% |
| 4 Gol | 2.7% | 2.1% | 0.8% | 0.2% | 0.0% | 0.0% |
| 5 Gol | 0.9% | 0.7% | 0.3% | 0.1% | 0.0% | 0.0% |
Puente Genil — Son 5 Maç
G
vs Estepona (E)
1 - 0
G
vs Estepona (D)
1 - 2
B
vs La Unión Atlético (E)
0 - 0
Málaga II — Son 5 Maç
M
vs La Unión Atlético (D)
3 - 1
M
vs Melilla (D)
2 - 1
G
vs Granada II (E)
2 - 1
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.