Maç istatistikleri ve Poisson tahmini başarıyla yeniden hesaplandı.
Andorra
1a Divisió •
22.03.2026 — 15:15
Atlètic Club d'Escaldes
Elo: 1560λ (Beklenen Gol): 1.88
0 - 0
Tamamlandı
İY: 0 - 0
Ordino
Elo: 1515λ (Beklenen Gol): 0.56
Model Güven Derecesi:
%90
Atlètic Club d'Escaldes - Ordino mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.88, Dep: 0.56 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Atlètic Club d'Escaldes %68.4 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %44.1, Karşılıklı Gol Var olasılığı %37.1, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %22.0 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %95.4
AI Sharp Pick (Yüksek Model Mutabakatı)
MS 1 (Ev Sahibi Galibiyeti)
Hibrit İhtimal
%60.2
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Atlètic Club d'Escaldes xG
2.31
🔥 Pozitif Sıçrama Bekleniyor
Ordino xG
0.84
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takım yüksek gol beklentisi (2.31 xG) üretmesine rağmen son vuruşlarda şanssızlık yaşamış (1.88 gol). Pozisyon üretme gücü yüksek olduğu için yakın zamanda gol patlaması bekleniyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%68.4
X (Beraberlik)
%22.0
2 (Deplasman)
%9.6
Çifte Şans 1X: %90.4
Çifte Şans X2: %31.6
Çifte Şans 12: %78.0
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %90.5
0.5 Alt: %9.5
1.5 Üst: %70.7
1.5 Alt: %29.3
2.5 Üst: %44.1
2.5 Alt: %55.9
3.5 Üst: %23.0
3.5 Alt: %77.0
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%37.1
KG Yok
%62.9
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-0
%15.7
2-0
%15.4
1-1
%9.9
3-0
%9.6
0-0
%9.4
2-1
%8.6
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %47.9
İY X: %42.0
İY 2: %10.1
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %66.1
İY 0.5 Alt: %33.9
İY 1.5 Üst: %30.5
İY 1.5 Alt: %69.5
İY 2.5 Üst: %9.8
İY 2.5 Alt: %90.2
İY 3.5 Üst: %2.4
İY 3.5 Alt: %97.6
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
5.86
+
Dep
2.93
=
Toplam
8.79
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %51.7
8.5 Alt: %48.3
9.5 Üst: %38.5
9.5 Alt: %61.5
10.5 Üst: %27.0
10.5 Alt: %73.0
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.04 Korner (Ev: 2.7, Dep: 1.35)
İY 4.5 Üst: %38.0
İY 4.5 Alt: %62.0
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %79.6 |
Eşit: %8.5 |
Dep: %11.9
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~1.95
+
Dep
~2.3
=
Toplam
~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4
3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0
4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5
5.5 Kart Alt: %74.5
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%17.3
Ev KK: %7.7
Orta Risk
Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
22.1
Ev: 15.5 • Dep: 6.6
İsabetli Şut
7.8
Ev: 5.5 • Dep: 2.3
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %53.7
21.5 Alt: %46.3
23.5 Şut Üst: %37.1
23.5 Alt: %62.9
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %51.5
7.5 Alt: %48.5
8.5 İsabetli Üst: %37.6
8.5 Alt: %62.4
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiAtlètic Club d'Escaldes
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Ordino
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Atlètic Club d'Escaldes (-1.25)
@2.08
%48.0 İhtimal
İade (Push): %0.0
Ordino (+1.25)
@1.92
%52.0 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+2.25 Gol Üst
@1.99
%50.2 İhtimal
İade (Push): %0.0
+2.25 Gol Alt
@2.01
%49.8 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @2.40 | %41.7 | %0.0 | @1.72 | %58.3 |
| -1.25 Ana Hat | @2.08 | %48.0 | %0.0 | @1.92 | %52.0 |
| -1.00 | @1.77 | %56.6 | %26.3 | @2.30 | %43.4 |
| -0.75 | @1.58 | %63.2 | %0.0 | @2.71 | %36.8 |
| -0.50 | @1.47 | %68.0 | %0.0 | @3.13 | %32.0 |
| -0.25 | @1.31 | %76.5 | %0.0 | @4.26 | %23.5 |
| 0.0 | @1.14 | %87.5 | %22.3 | @8.01 | %12.5 |
| +0.25 | @1.12 | %89.1 | %0.0 | @9.15 | %10.9 |
| +0.50 | @1.11 | %90.3 | %0.0 | @10.30 | %9.7 |
| +0.75 | @1.07 | %93.8 | %0.0 | @15.99 | %6.3 |
| +1.00 | @1.03 | %97.5 | %7.4 | @39.66 | %2.5 |
| +1.25 | @1.02 | %97.6 | %0.0 | @41.23 | %2.4 |
| +1.50 | @1.02 | %97.7 | %0.0 | @42.81 | %2.3 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.52 | %65.8 | %0.0 | @2.92 | %34.2 |
| +2.00 | @1.68 | %59.4 | %27.0 | @2.47 | %40.6 |
| +2.25 Ana Hat | @1.99 | %50.2 | %0.0 | @2.01 | %49.8 |
| +2.50 | @2.30 | %43.4 | %0.0 | @1.77 | %56.6 |
| +2.75 | @2.73 | %36.6 | %0.0 | @1.58 | %63.4 |
| +3.00 | @3.57 | %28.0 | %21.4 | @1.39 | %72.0 |
| +3.25 | @4.05 | %24.7 | %0.0 | @1.33 | %75.3 |
| +3.50 | @4.54 | %22.0 | %0.0 | @1.28 | %78.0 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 9.5% | 4.3% | 1.4% | 0.3% | 0.0% | 0.0% |
| 1 Gol | 15.9% | 10.0% | 2.6% | 0.5% | 0.1% | 0.0% |
| 2 Gol | 15.6% | 8.7% | 2.5% | 0.5% | 0.1% | 0.0% |
| 3 Gol | 9.8% | 5.5% | 1.5% | 0.3% | 0.0% | 0.0% |
| 4 Gol | 4.6% | 2.6% | 0.7% | 0.1% | 0.0% | 0.0% |
| 5 Gol | 1.7% | 1.0% | 0.3% | 0.1% | 0.0% | 0.0% |
Atlètic Club d'Escaldes — Son 5 Maç
G
vs Ordino (E)
1 - 0
B
vs Ordino (D)
0 - 0
G
vs Ordino (E)
4 - 0
G
vs Ordino (E)
3 - 0
G
vs Ordino (E)
2 - 0
Ordino — Son 5 Maç
M
vs Ranger's (E)
1 - 2
G
vs Esperança d'Andorra (D)
1 - 2
M
vs Ranger's (D)
4 - 0
M
vs Atlètic Club d'Escaldes (D)
1 - 0
B
vs Atlètic Club d'Escaldes (E)
0 - 0
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
8 Maç| Tarih | Lig | Ev Sahibi | Skor | Deplasman |
|---|---|---|---|---|
| 30.11.2025 | 1a Divisió | Atlètic Club d'Escaldes | 1 - 0 | Ordino |
| 27.11.2025 | 1a Divisió | Ordino | 0 - 0 | Atlètic Club d'Escaldes |
| 02.03.2025 | 1a Divisió | Atlètic Club d'Escaldes | 4 - 0 | Ordino |
| 15.02.2025 | 1a Divisió | Atlètic Club d'Escaldes | 3 - 0 | Ordino |
| 12.01.2025 | Copa Constitució | Atlètic Club d'Escaldes | 2 - 0 | Ordino |
| 26.10.2024 | 1a Divisió | Ordino | 2 - 2 | Atlètic Club d'Escaldes |
| 14.04.2024 | 1a Divisió | Atlètic Club d'Escaldes | 1 - 0 | Ordino |
| 21.01.2024 | 1a Divisió | Ordino | 1 - 1 | Atlètic Club d'Escaldes |